Startuoja naujas TV3 Žinių interneto puslapis
Šiandien startuoja patikimiausių ir objektyviausių Lietuvoje TV3 Žinių interneto puslapis, suteiksiantis galimybę lankytojams operatyviai susipažinti su naujausia TV3 žurnalistų surinkta informacija apie įvykius Lietuvos ir užsienio politiniame, ekonominiame, kultūriniame bei visuomeniniame gyvenime.

„Nuo šiol informacija, kurią per dieną surenka mūsų žurnalistų komanda, prieinama internete. Ji  skelbiama trumpais reportažais bei pranešimais, kurie  atnaujinami mūsų žurnalistams gavus naujų, aktualių duomenų. Dėl tokios informacijos pateikimo formos TV3 Žinių portalo lankytojai gali pasijusti reporterio kailyje“, – apie naują projektą pasakoja TV3 Žinių tarnybos vadovė Jolanta Butkevičienė.

Pasak jos, naujienos TV3 žinių puslapyje iliustruojamos aktualiomis nuotraukomis ar filmuotais reportažais iš įvykio vietos.

„Taigi, visą dieną TV3 žinių puslapyje bus galima susipažinti su svarbiausiomis temomis bei įvykiais, pasižiūrėti juos anonsuojančius vaizdo įrašus. Startavus TV3 žinių puslapiui, jo lankytojai kartu turi galimybę pasižiūrėti ne tik jau rodytas TV3 Žinių laidas iš archyvo, bet ir stebėti tiesioginę žinių transliaciją internetu“, – apie naujo tinklalapio pranašumus pasakoja J. Butkevičienė.

Apsilankiusieji šiandien startuojančiame TV3 žinių puslapyje ras tokias naujienų skiltis: Lietuvos įvykiai, Pasaulyje, Politika, Rinkimai 2008, Savaitės komentarai, Verslas, Kriminalinė kronika, Kultūra, Visuomenė, Sportas ir pramogos bei Bulvaras. Lankytojai taip pat turės galimybę peržiūrėti vaizdo įrašą apie šiandienos ir artimiausių dienų orų prognozę su Nagliu Šulija,  užsiprenumeruoti naujienas, naršyti archyve bei pateikti savo komentarus pasirinkta tema.  

Patikimiausios ir objektyviausios TV3 žinios – jau internete.

  Lankytojų komentarai (2)
Komentavo judita, on 2008-10-03 16:51
kazkaip nematau nieko :sigh
Komentavo nėja, on 2013-08-28 13:17
N.Šulija matyt labai nekenčia vilniečių. Niekada neleidžia pamatyti orų prognozės Vilniuje. Pats taip nori būti matomas, taip bijo psitraukti į šoną, kad tik jo platėjantis kūnelis visas tilptų ekrane. 
Pone Nagli, mes norim matyti orus, o Jus...

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code