Pravieniškių pataisos namų choro narys šv. Velykas sutiks jau laisvėje
TV3 projekto „Chorų karai“ dalyvis Pravieniškių pataisos namų choro narys 57-erių Vytautas Bočkus sulaukė Prezidentės malonės ir šią savaitę buvo išleistas į laisvę. Išėjęs pro pataisos namų vartus susijaudinęs Vytautas dėkojo visiems, kurių dėka į jo bylą buvo atkreiptas dėmesys.

„Jums rašo trijų mažamečių vaikų tėtis. Esu nuteistas pagal Baudžiamojo Kodekso 182 straipsnio 2 dalį ir 300 straipsnio 1 dalį tėvystės pašalpų bylą“, – tai eilutės iš V. Bočkaus prašymo dėl malonės suteikimo jos ekscelencijai LR Prezidentei Daliai Grybauskaitei. Šią savaitę Vytautas sulaukė Prezidentūros reakcijos ir buvo išleistas į laisvę.

Vyras buvo nuteistas 2,6 metų kalėjimo už motinystės-tėvystės pašalpų grobstymą. Pataisos namuose praleido 9 mėnesius. V. Bočkus buvo įmonės vadovas. Žmonai pagimdžius, dėl jos prastos sveikatos, vyrui teko išeiti tėvystės atostogų. Jam buvo iškelta byla, kai išaiškėjo, jog prieš gimstant vaikui Vytautas pasididino atlyginimą. Jis buvo nuteistas dvejiems metams ir šešiems mėnesiams nelaisvės, valstybei privalės sumokėti daugiau nei 42 tūkstančius litų žalos „Sodrai“ atlyginimo.

Kaip teigia Vytautas, nusikaltimą padarė trokšdamas vieno – kad jo vaikams nieko netrūktų: „Užauginau dvi dukras, išleidau į mokslus, norėčiau ir dėl savo mažųjų pasistengti, bet visos mano galimybės buvo apribotos.“

Iki pat arešto Vytautas ūkininkavo. Dar būdamas laisvėje ir vadovaudamas savo statybų įmonei pradėjo mokėti žalos atlyginimą „Sodrai“. Vytauto išlaikymas pataisos namuose valstybei kainuoja apie 18 000 litų per metus. Trys jo sūnūs tėvui atliekant bausmę iš valstybės gavo socialines pašalpas, kurios sudaro beveik 12 000  litų per metus.

Vytautas pasiruošęs dirbti: „Aš galiu toliau dalyvauti statybų versle, dirbti remonto, medžiagų gamybos, statybų darbus, nes praktiškai esu šių sričių specialistas.“

„Pirmą kartą, susitikusi su nuteistaisiais, iš karto atkreipiau dėmesį į šį žmogų, kuris, kaip aiškiai matėsi, yra visiškai kitoks nei kiti. Jis – vyresnio amžiaus, inteligentiškas, intelektualus. Atrodė, kad iškrenta iš tos aplinkos. Jį pirmą ir užkalbinau, norėdama sužinoti jo istoriją. Žinia, kad Vytautas išeina į laisvę, pradžiugino su choristais dirbusį choro vadovą Mantą Karpovičių ir režisierių Justą Valinską“, – pasakoja „Chorų karų“ vykdomoji prodiuserė Neringa Kavaliauskienė.

Šiandien choro vadovas ir choro režisierius vyksta į Pravieniškių pataisos namus. Nuteistiesiems jie veža paguodos prizus – kaip ir visi iškritę chorai, Pravieniškių pataisos namų choras gaus projekto rėmėjų dovanas bei šventinius Velykų sveikinimus. „Susidraugavau su nuteistaisiais, jie daug ko išmoko, bet ir aš iš jų daug ką išmokau, daug ką supratau ir daug ką įvertinau. Tikiuosi, mes su jais susitiksime kai jie išeis į laisvę“, – viliasi M. Karpovičius.

„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Kauniečių sėkmės talismanas – A. Sabonis, uteniškių – oro balionas
Jau šį sekmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje – ypatinga didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida, kurios tema – „Pasaulio šalys“. 19.30 val. dainingos kariaunos pakvies į kelionę aplink pasaulį ir supažindins, kaip šv. Velykos švenčiamos tolimiausiuose Žemės kampeliuose – Amerikoje, Airijoje, Kuboje, Prancūzijoje – bei gimtojoje Lietuvoje.

Chorai TV3 žiūrovus žada stebinti savo pasirodymais ir kvies žiūrėti pozityvius vaizdo siužetus. Pavyzdžiui, filmuojant laidos siužetą apie Kauno „Žalgirio“ chorą, filmavimo grupė sutiko patį Arvydą Sabonį! Garsiausias šalies krepšininkas šį kartą ištiesė ranką dalyviams ir palinkėjo Kauno „Žalgirio“ chorui sėkmės muzikinėse kovose. Kaip viskas vyko − jau šį sekmadienį išvys TV3 žiūrovai.

Kauno choristai sekmadienį dainomis kvies į Airiją – į tą šalį, kurią taip pamėgę Lietuvos emigrantai. „Žalgirio“ choristai savaip interpretavo airių liaudies dainą – jie apdainuos merginą, kuri laukia sugrįžtančio iš emigracijos savo vaikino.

Tuo tarpu Utenos miesto choras pasirinko Ameriką. „Laimės“ choras žada per 3 minučių pasirodymą perteikti, kaip lietuviai įsivaizduoja Ameriką. Simboliai, sąsajos – visa tai bus sutalpinta į... oro baliono krepšį!

Nesiliaus stebinti ir kėdainiečiai. Temai „Pasaulio šalys“ jie pasirinko Džordanos Butkutės hitą „Nemylėjau tavęs“. Džordanai leidus, ši daina suskambės naujais – kubietiškais ritmais.

Lietuvos „Bočių“ choras pasirinko „Lietuva brangi“. Senjorams ši daina – arčiausiai „dūšios“. Tiesa, kaip ji bus pateikta, turbūt nustebins ne vieną žiūrovą.

Šiuo metu chorų karuose muzikinėse kovose kaunasi 5 chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Stano vadovaujamas senjorų „Lietuvos bočių“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam „diriguoja“ Arno Švilpausko „Daumantų kapela“.

TV3 pasistengė, kad šios šv. Velykos įsimintų ilgam. Ilgąjį savaitgalį stebins ne tik „Chorų karai“. Iš karto po transliacijos, 22.15 val., eteryje – didžioji kino premjera – ką tik kino teatruose rodyta biografinė drama „Džobsas“ (Jobs) su gražuoliuku Ashtonu Kutcheriu, pasakosianti apie visame pasaulyje žinomą, revoliuciją sukėlusį verslininką, „Apple“ kompanijos dievuką Steve‘ą Jobsą. Antrąją šv. Velykų dieną, pirmadienį, 19.00 val. žiūrimiausios televizijos eteryje – dainininko, TV3 eterio žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus ir grupės koncertas „Garsiai. Jautriai. Galingai“! Šventinę programą 21.00 val. vainikuos vieno sėkmingiausių lietuviško kino filmų – „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera.

„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
„Chorų karų“ dalyviai su velykinėmis dainomis keliaus aplink pasaulį
Jau šį sekmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų laukia ypatinga didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida. Tiesioginiame TV3 eteryje 19.30 val. dainingos kariaunos pakvies į kelionę aplink pasaulį ir supažindins, kaip šv. Velykos švenčiamos tolimiausiuose Žemės kampeliuose.
 Skaityti toliau..
 
Prabilo buvusi „tulpinių“ ekstrasensė – garsioji Jūratė Cannara
„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.
 Skaityti toliau..
 
Premjera! Paršelio filmas
8:55

Šimto akrų giraitėje derliaus ėmimo metas. Visi draugai susiruošia kopinėti medaus. Paršelis taip pat nori padėti, bet draugai pasako, kad tam jis per mažas. Mažylis jaučiasi paliktas, atstumtas. Medaus rinkėjai grįžę namo niekur negali rasti paršelio. Vartydami jo iškarpų albumą, draugai susivokia, kur būtų galima jo ieškoti ir koks brangus draugas jis yra. Paršelio paieškos prasideda!

Skaityti toliau...
Galiūnas Džo
10:25

Džo - milžiniška gorila, ir Džilė - žavi baltaodė mergina - kartu užaugo džiunglėse ir yra geriausi draugai. Kai brakonieriai užpuolė gorilų kaimenę, Džo ir Džilė liko našlaičiais - žuvo ir Džilės mama, kovotoja už gyvūnų teises. Po daugelio metų juos surado mokslininkas ir įkalbėjo Džilę drauge su Džo persikelti į Los Andželą. O čia lyg iš po žemių išdygo brakonierius, kaidaise nužudęs Džo ir Džilės motinas...

Skaityti toliau...
Krokodilas Dandis 2
12:40

Antrasis filmas apie šaunaus medžiotojo iš Australijos brūzgynų Maiklo Dandžio, praminto Krokodilu, nuotykius. Šį kartą Maiklas ir jo žavioji draugė žurnalistė Sju Čarlton pastoja kelią pavojingam Kolumbijos narkotikų prekeiviui. Šis pasiunčia savo galvažudžius į Australiją susidoroti su Dandžiu. O Dandis, tas šaunus vyrukas, nesnaudžia...

Skaityti toliau...
Premjera! Gelbėtojai Australijoje
14:55

Tarptautinė gelbėtojų bendruomenė siunčia šauniąją detektyvų porelę Mis Bjanką ir Bernardą vykdyti naujos užduoties. Australijoje pagrobtas berniukas, padėjęs išgelbėti retą paukštį. Brakonierius Persivalis Maklyčas tikisi iškvosti berniuką, kur yra nykstantis paukštis, kad galėtų jį pagauti ir susižerti didelę sumą pinigų. Kodį išlaisvinti gali tik peliukų organizacija, todėl peliukai nedelsdami skuba į Australiją.

Skaityti toliau...
Zebriukas Dryžius
16:30

Iš vieno miesto į kitą pervažiuojantis cirko karavano sunkvežimis netikėtai sugenda. Po neplanuoto sustojimo ir trumpo poilsio artistų trupė pratęsia kelionę, bet per neapsižiūrėjimą netyčia palieka krepšį su zebriuku. Mažylį suranda netoliese gyvenantis žirgų treneris Nolanas Volšas (įsk. Andrius Kaniava) ir jo dukrelė Dženė (įsk. Renata Kutinaitė), kuri labai nori pasilikti zebriuką namuose.

Skaityti toliau...
Garsiai! Jautriai! Galingai!
19:00

Marijaus Mikutavičiaus koncertas.

Žiūrėti per TV3 Play...
Premjera! Moterys meluoja geriau. Kristina
21:00

TV3 žiūrovus pavergęs ir žiūrimiausių laidų viršūnėse karaliaujantis lietuviškas serialas „Moterys meluoja geriau“ sakosi subrendęs kino filmui. Jame – įvykiai, kurių nematė serialo žiūrovai. O daugiausia dėmesio, kaip sufleruoja pavadinimas, skiriama Kristinai ir jos santykiams su Pauliumi.

Skaityti toliau...
Nepakenčiamas žiaurumas
23:25

Šiuoliakinio kino meno kūrėjai broliukai Koenai šįkart pristato filmą apie nepakenčiamą moterų žiaurumą... Turtuolis Reksas buvo neištikimas savo žmonai. Gražioji Merilina (akt. Katerina Zeta-Džouns) ne iš kelmo spirta, todėl pasamdė privatų detektyvą. Šis tuoj nufilmavo vargšelį Reksą "nusikaltimo vietoje". Žmona tuoj pareikalavo skyrybų. Merilina tikėjosi, kad lengvai ir greitai taps turtinga išsikyrusia moterimi, tačiau jos neištikimas vyrelis pasisamdė puikų skyrybų advokatą - Mailsą Meisį (akt. Džordžas Klunis").

Skaityti toliau...
 


TV3 eteryje – nauja meksikiečių meilės drama „Nepaklusni širdis“
JAV gimusi gražuolė aktorė ir dainininkė Ana Brenda Contreras, moterų numylėtinis, Kolumbijos aktorius, modelis Danielis Arenasas bei Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas, neseniai TV3 rodytame seriale „Drąsi meilė“ vaidinęs Cezarijus Evora susitiks su žiūrovais jau netrukus. Naujojo televizijos sezono „Mano TV3. Gera kartu!“ eteryje nuo rugsėjo 19 dienos premjera – meksikiečių melodrama „Nepaklusni širdis“ (Corazon Indomable).

Serialas karaliauja reitingų viršūnėse Meksikoje – šiuo metu čia jį renkasi net 60 proc. televizijos žiūrovų! Pasak kūrėjų, „Nepaklusni širdis“ yra žiūrimiausias serialas iš visų „Televisa“ kanalo rodytų serialų.

Darbo dienomis 16.00 val. per TV3 vos tik šiemet pradėtas kurti serialas „Nepaklusni širdis“ pasakos apie gražuolę Marikruz Olivarez, kuri su savo seneliu Ramiru gyvena skurdžioje trobelėje prie Narvajesų valdų ribos. Nevykusio šeimininko Migelio Narvajeso ranča įkeista hipotekoje. Netrukus į gimtinę grįžta Migelio brolis Oktavijus. Praradęs lakūno darbą, jis tikisi rančą parduoti ir taip prasimanyti pinigų. Tiesa, kaip tik čia jis suvoks, kad sava žemė, savi žmonės ir nuoširdi meilė suteikia tikrąją laimę.

Sutikęs civilizacijos beveik nepaliestą gražuolę Marikruz, Oktavijus ją iš karto įsimyli, o netrukus ima trokšti ją vesti. Iškart po tuoktuvių išvaizdusis lakūnas gauna patrauklų darbo pasiūlymą ir palieka rančą ir naująją žmoną. Nuo šios akimirkos prasideda Marikruz vargai...

TV3 premjeroje bus visko, ko laukia Lotynų Amerikos melodramų gerbėjai: neteisingi kaltinimai, kalėjimas, tėvo paieškos ir ilgas kelias iki pripažinimo. Ar „laukinukei“ pavyks pasiekti aukštuomenės menes ir vėl pamatyti savo vyrą Oktavijų? Naujausia TV3 melodrama „Nepaklusni širdis“ – jau nuo rugsėjo 20 dienos darbo dienomis 16.00 val.

Premjera „Nepaklusni širdis“ (Corazon Indomable) – nuo rugsėjo 20-osios darbo dienomis 16.00 val. per TV3!
  Lankytojų komentarai (94)
Komentavo Refuchija, on 2013-09-12 19:20
Serialas bobutėm, seno siužeto (remeikas). Siužetas ,tarp kitko ,Marimar (rodo per TV8). Tikiuosi, kad po Natalijos parodysit kažko ir iš Telemundo repertuaro. TV3 nebežiūriu po žiūrovų negerbimo :(
Komentavo Rasa, on 2013-09-13 11:55
Lausim naujo serijalo :)
Komentavo Aukse, on 2013-09-17 11:52
Labai laukiu sio serialo, nes patinka tradiciniai meksikietiski serialai, butinai ziuresiu, idomu kiek seriju. Tv3 vienintelė mylimiausia tv- kaip gera gyventi kartu su tv3.
Komentavo Thalia, on 2013-09-17 12:23
džiaugiuosi, kad rodys šį serialą, manau bus labai įdomus, aktoriai nuostabūs ir pažįstami, tik laikas netinka, gal bus galima pažiūrėti per tv3 play, tada viskas super.
Komentavo tv serialu fane, on 2013-09-17 14:36
wau, kokia super info, mano mylimiausi aktoriai vaidins, kks super serialas nusimato, laukiu nesulaukiu.
Komentavo sveika, on 2013-09-17 14:47
kai suzinojau sia nujiena, kad rodys si seriala, net rudenines depresijos nebebijau, ziuresiu visas serijas, ziauriai patinka tokio tipi serialai, Aciu tv3.
Komentavo tv3 gera kartu, on 2013-09-17 15:55
sveikinu tv3 su nauju sezonu, gerom laidom, idomiais filmais ir serialais.Dziaugiuosi, kad rodysite seriala,, Nepaklusni sirdis". Sekmes Jums, mano tv3 liksite ziurimiausia tv.
Komentavo Siek tiek pasipiktinus, on 2013-09-17 21:00
Tv 8 -Marimar, Tv 3 - Nepaklusni sirdis. Scenarijus - visiskas analogas. 3 pagrindiniai skirtumai: a} kiti aktoriai, b} pakeisti aktoriu kalbami zodziai, c} kitas desimtmetis, gal kiek moderniau.... 
 
O nieko kitonisko ipirkti neimanoma?
Komentavo liux, on 2013-09-18 12:03
kaip gerai, kad rodysit seriala Nepaklusni sirdis, labai patinka meksikieciu, Lotynu Amerikos serialai, jau kai kurie pazistami ir pamilti aktoriai....kazin ka rodysit po nuostabaus serialo Natalija?
Komentavo idomu, on 2013-09-19 10:58
bus idomus serialas, tuo labiau, kad aktoriai vieni is mylimiausiu, ypac Ana Brenda, laukiu rugsejo 20 d.
Komentavo Dinciuke, on 2013-09-19 14:52
laba diena o siame serjale vaidins Silvia Novarro?
Komentavo Emilija, on 2013-09-19 21:51
Tikrai laukiu šio serialo! Manau bus puiki proga smagiai praleisti popietes su TV3 televizija ;)
Komentavo Monika, on 2013-09-20 11:38
kaip gera, kad tv3 rodo ir rodys gerus meksikietiškus serialus, gaila buvo atsisveikinti su serialu ,,Ašarų karalienė", paguodžia tai, kad rodys taip pat labai gerą ,,Nepaklusni širdis". Ačiū tv3.
Komentavo apsizioplino, on 2013-09-24 08:13
serialas geras,tik kad tv3 aprasyma po kiekviena serija idejo kitos telenoveles,manau jau zinau koks serialas bus po Natalijos:)
Komentavo liveta, on 2013-09-27 18:34
ziauriai fainas gal kasnors zinot kur galima rasti visas serijas ?
Komentavo Ruty, on 2013-09-27 21:03
Seip visai nieko serialas, bet pataciau pirkti is Venevision ten idomesni...
Komentavo Melisa, on 2013-10-01 15:11
labai idomus serialas, grazus gamtos vaizdai, geri nuostabus aktoriai, ziuriu, nes nenuobodu.
Komentavo aura, on 2013-10-02 21:05
Laibai grazus ir fainas serialas, aktore pagrindine tobula, ir pagrindinis aktorius grazuolis
Komentavo aiste, on 2013-10-02 21:06
Nerialiai geras serialas!
Komentavo estera, on 2013-10-03 16:10
nepakartojamas serialas, man jis bus nepamirstamas pats pats idomiausias.
Komentavo Giedre, on 2013-10-10 18:07
sitas serjalas jau nebeidomus nes kas matet serjala MARIMAR 1992 metu tai cia tapati istorija tik su kitais aktoriais,netgi frazes tos pacios..
Komentavo Gabrielė, on 2013-10-17 21:06
Serialas labai geras tik nesuprantu kartais tą pačią dieną neįkeliate serialo kartais net pasitaiko tokių keistų klaidų kurios mane stebina pavyzdžiui serialą įkeliate neįgarsintą meksikiečių kalba manyčiau, kad norėdami turėti pačius geriausius televizijos reitingus, turėtumėte ne vien kelti gerus serialus, bet ir nebūti aplaidūs su serialo pateikimu žiūrovui.
Komentavo as, on 2013-10-23 17:06
neydomu visiskai nes scenarijus lygiai lygiai toks kaip ir marimar
Komentavo Simona, on 2013-10-29 17:44
Tobulas serialas. Kiekviena diena laukiu 16h kad paziureciau si serialą. Pirmas meksikieciu serialas kuris man ziaauriai patinka. :)
Komentavo Agne, on 2013-10-30 18:37
Gal galit kasnors į youtube įkelti 29 serija? Man per TV3 Play neleidzia žiūrėt. :( būčiau labai dekinga.
Komentavo Agne, on 2013-11-01 23:51
ka aš zinau widutinis toks, aktoriai tai tikrai geri tik wat..... siuzetas kaip Marimar:( gal weliau bus idomiau, seip man nelb televisa patinka, telemundo ir venevision man patinka. na bet jei serialas bus geras tai man dzin kas kure:-D gero ziurejimo wisiems:)
Komentavo liuda, on 2013-11-03 17:17
labai jausmingas serjalas. ,bet serjalas yra geresnis negu aprasyta
Komentavo viktorija, on 2013-11-03 18:19
man sitas serielas patinka labai
Komentavo margarita, on 2013-11-06 19:44
visi.tiepatis,vienodi
Komentavo mukre, on 2013-11-07 20:46
begalo patinka sis serialas,stengiuosi is darbo grysti laiku del sio serialo:)lakunai jau siam seriale tokie mmm...grazuolukai ir dar del ko jis man patinka labai jausmingas zodziu liuks!!! tik gaila vienos serijos neisejo pamatyti,o TV3 play neduod paziureti butent tos kurios nemaciau:(
Komentavo Super, on 2013-11-10 18:11
Super serialas! :grin
Komentavo ana brenda, on 2013-11-12 15:01
man sis serijalas patinka nes pati jame vaidinu
Komentavo Alexija super graziausia, on 2013-11-13 17:04
melagiukste ana brendA contreras nemoka lietuviu kalbos, ka cia megini apgauti? 
bet serialas SUPER
Komentavo modesta, on 2013-11-21 11:55
as esu jusu serialo gerbeja
Komentavo modesta, on 2013-11-21 11:58
vau serialas ;)
Komentavo Modesta, on 2013-11-21 15:15
Nuostabus serialas, labai geri aktoriai !
Komentavo Možena, on 2013-12-11 17:20
Gal kas žinot dainos pavadinimą ir kas atlieka, kurią šiandien baigėsi?ačiū
Komentavo Agne, on 2013-12-12 19:36
As taipat noriu suzinot tos dainos pavadinima:), kas zino negailekit laiko parasykit busiu labai dekinga;), serialas tikrai geras, man labai patinka, aktoriai nuostabus:)), man asmeniskai ir ,, Rosaria'' labai patinka abu geri serialai
Komentavo gerda, on 2013-12-13 08:56
kur serijos,atsibosta kaip neikeliat...
Komentavo jurga, on 2013-12-19 22:01
Perdóname - Camilo Blanes (Con 
Letra) [corazón indomable] dainos pavadinimas
Komentavo migle, on 2013-12-20 15:17
serijelas yra liuks nenoriu sulaukt tos dienos kaip baiksis dievinu sy serijela man jis patinka
Komentavo agne, on 2013-12-22 14:46
man labai patinka sis filmas ;)
Komentavo Agne, on 2013-12-22 18:51
lb aciu Jurga:)
Komentavo milda, on 2014-01-02 15:01
sitas serialas nuostabus. bet prasau kreipiuosi i TV3 administracija nupirkit CORAZON VALIENTE !!!!!!!!!
Komentavo emilija, on 2014-01-02 15:27
taip corazon valiente laibai nuostabus serialas :)
Komentavo sima, on 2014-01-03 16:29
Pritariu, kad corazon valiente nupirktumet.  
Administracijos labai prasau per tv3 parodyt sita  
seriala. Va ten tai serialas nuodtabus ir nepakartojamas
Komentavo Lukrecija, on 2014-01-03 16:31
Nupirkit Telemundo seriala. Corazon valiente!!!!
Komentavo Vaiva, on 2014-01-03 16:32
Ooo Corazon Valiente !
Komentavo klaudija, on 2014-01-03 18:46
rimtai rodykit per tv3 telemundo koki seriala pvz COrazon valiente !
Komentavo sandra, on 2014-01-04 12:41
Tv3 maldauju ir visaip kreipiuosi i jus nupirkit 
Corazon valiente ! Pritrauksit daug ziurovu su siuo 
serialu. Po corazon indomable galetumet ji nupirkt  
tai butu kazkas naujo ir idomaus
Komentavo simona, on 2014-01-04 12:44
Jergus ziuriu ta seiala per youtube, noreciau kad tv3 ji parodytu :))
Komentavo greta, on 2014-01-05 14:19
geras serialas !
Komentavo emilija, on 2014-01-05 17:08
laukiau sio serialo grazus aktorai nebereikalo ji rodo TV3
Komentavo rita, on 2014-01-08 12:56
parodykit corazon valiente... prasau tv3 jusu :)
Komentavo simona, on 2014-01-09 15:47
sis filmas man labai patinka noreciau kad ji rodydu i diena du kartus
Komentavo rutyyzzz, on 2014-01-09 19:17
Labai fainas serialas! aktore pagrindine grazi labai!
Komentavo ziurove, on 2014-01-10 22:06
labai nusivyliau atsitiktinai pamaciusi youtube kad siuzetas yra serialo marimar.
Komentavo ema, on 2014-01-12 11:53
corazon valiente parodykit . jeigu yra tokiu kurie su manim sutinka rasykit :)
Komentavo valiente, on 2014-01-12 18:34
Butu begalo nuostabu kad tv3 nupirktu Corazón Valiente ar La Patrona siuzetas nenuvalkiotas ir seip nuostabus serialai tik gaila kad Lietuvos televizijos tokio tipazo serialus perka labai retai tik idomu kodel taip yra?dazniausiai visi serialai kuruos perka.Pagrindine pora ir jie visa seriala negali but kartu nes atsiranda keli blogiukai kurie jiems trukdo atminties praradimai ir t.t.o TELEMUNDO darbai visada buvo iskirtiniai gal jau pats laikas ka nors nupirkti is sios kompanijos.
Komentavo slapta, on 2014-01-12 19:32
Man labai patinka nepaklusni širdis 
serialas
Komentavo deividas, on 2014-01-12 19:40
Man labai patinka nepaklusni širdis  
serialas gero ziurejimo wisiems
Komentavo Barbara, on 2014-01-13 23:11
Serialas neblogas bet su La Patrona ar Doña Bárbara(serialas jau senokai kurtas bet beproto geras) nera ko lyginti,kaip diena ir naktis skiriasi kada tv3 prabus ir nupirks demesio verta seriala kaip kad buvo su El Rostro de Analía ar El Clon!!!!
Komentavo kamile, on 2014-01-18 15:20
Gal zinot kas serialo maria is lusnyno dainos pavadinima labai prasau
Komentavo milda, on 2014-01-23 18:50
nu corazon valinte nupirkit kadanors. taip manau pritrauktumet daug ziurovu
Komentavo Gytis, on 2014-01-24 10:24
Koks marijos alehandros mendosos vardas
Komentavo viktorija, on 2014-01-24 14:13
man sis serialas labai patiko kos marijos alehandros tikras vardas
Komentavo agne, on 2014-01-24 16:58
Marimar visiska kopija
Komentavo Možena, on 2014-01-27 15:04
laba, gal kas žinot, kas atlieka angliška daina, kurią reklamuoja serialą "Nepaklusni širdis"ačiū
Komentavo rena, on 2014-01-29 11:26
fainas serialas ;)
Komentavo marikrusos gerbejas eduardas, on 2014-01-29 12:56
zaurei grazi marikrusa
Komentavo rugile, on 2014-01-30 13:19
nesamone cia pats geriauses serijalas klokik tik esu maciusi geresnis uz natalija drasi meile ir uz visus kitus o tas pirmas komentaras visai durnas
Komentavo gerbejas, on 2014-01-30 17:25
Kur galeciau rasti visas serijas?
Komentavo erika, on 2014-02-07 17:45
vau serijalas bravooo !!!!! :)
Komentavo regina, on 2014-02-12 12:53
kazkodel labia prastai transliuoja..blogas irasas labia jau trukineja,nieko negalima paziureti ir suprasti ka rodo :? 96 ir 97 serijas
Komentavo karolina, on 2014-02-14 22:41
kada ta marikrusa su oktaviju taps pora vel jau atsibodo laukt.seip tj labai grazus kinas
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:05
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:05
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:06
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:06
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo corazon, on 2014-02-20 23:09
Apsileido tv3 perka banalu slamsta,kada ka nors is Telemundo nupirksit,kieki galima ta pati per tapati varyt,na o jei po sito serialo vel nupirks Televisa darba tai didziausia tikimybe kad tai bus (Por Siempre Mi Amor)nors labai tikuosi kad taip nebus laukiam Telemundo sedevru tokiu kaip (La Patrona) ar (Alguien te mira)(Corazón Valiente)bukit tokie geri tv3 ir nupirkit ka nors is siu Telemundo darbu!!!
Komentavo Agne, on 2014-02-24 20:19
Fainas serialas:), aktoriai lb grazus
Komentavo Agne, on 2014-02-24 21:19
sveiki visi!:) as gal biski ne i tema paklausiu,ar kas yra mates seriala,, la tormenta,, as maciau ir man lb patiko ir noreciau, kad si seriala per tv8 rodytu, nes nezinau ar man vienai tik bet tas senienas per tv8 ziuret:( tai jei kanalas moterim kdl nerodo daugiau ir bent siek tiek naujasniu serialu, jei su manim sutinkat rasykit.:)
Komentavo Ašš, on 2014-03-07 14:08
3 ydomus labai serijalas
Komentavo zita, on 2014-03-08 10:26
kal kas zino pradzios dainos pavadinima
Komentavo zita, on 2014-03-08 10:26
kal kas zino pradzios dainos pavadinima
Komentavo gintare, on 2014-03-14 10:44
nu tas serialas nerealus:)
Komentavo Agne, on 2014-03-15 11:34
Apsisarvuokit kantrybe nes ojojoj kiek ten dar visko bus, atsibos beziuret. Galiu atskleist siek tiek detaliu kaip klostysis viskas...jei kam idomu aisku :) (Kad Marikruz ir Oktavijus galiausiai vistiek bus kartu ir taip visiems aisku :))
Komentavo ramla, on 2014-03-20 12:37
gaila kad tie kurie gyvena uzsienyje staiga nebegali ziureti sio serialo. labai liudna
Komentavo Agne, on 2014-03-21 00:55
prasau po nepaklusnios rirdies parodykit seriala ,,Cosinta linda''naujas visai :) siu metu
Komentavo Agne, on 2014-03-21 00:58
pf as viska zinau kas bus toliau ir ka:-D ne detales tik:-D
Komentavo Lika, on 2014-04-02 20:24
Sveiki. Labai fainas serialas! noreciau suzinoti kas atlieka daina 131 serijoje, serialo pabaigoje? Aciu. :)
Komentavo Gabriele, on 2014-04-04 20:13
Nuostabus serialas,nuostabus veikejai
Komentavo Ela, on 2014-04-04 20:16
Kokia kalba kalba Ana Brenda  
 
 
 
P.S NUOSTABI DRAMA
Komentavo Agne, on 2014-04-09 21:30
tai gal sakau ispaniskai kalba :-D ar ziurint seriala nesigirdi?

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code