„Chorų karų“ transliacijoje – kultinės grupės „Mango“ atgimimas
Jau šį sekmadienį, balandžio 27 dieną, 19.30 val. žiūrimiausios televizijos TV3 tiesioginiame eteryje vyks įnirtinga muzikinė kova – didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ dalyviai rungsis dėl patekimo į pusfinalį. TV3 žiūrovų laukia ne tik įspūdingi dalyvių pasirodymai, bet ir staigmenas žadantys svečiai. Specialiai dėl „Chorų karų“ į muzikinę sceną vieninteliam specialiam pasirodymui grįžta legendinės lietuviškos popgrupės „Mango“ lyderė Rima Petrauskytė. Ji TV3 žiūrovams dovanos pasirodymą su grupės „Mochito“ merginomis.

„Kai repetavome su „Mochito“ merginomis, jaučiausi tarsi grįžus į paskutinį „Mango“ koncertą prieš šešerius metus. Kai užsimerkiau, net Justės iš „Mochito“ balso tembras priminė Liną, o Gabijos priminė  Viką. Man labai patinka projektas „Chorų karai“. Kai turiu galimybę, visada stengiuosi pažiūrėti, tad pasirodyti „Chorų karuose“ ypač smagu“, – pasakoja Rima.

Dainininkė ypač džiaugiasi dar ir dėl to, kad šio sekmadienio „Chorų karų“ vakarą bus prisimintos „Mango“ grupės dainos. Chorai net laikys egzaminą iš „Mango“ hitų.

Grupės „Mochito“ narės Justė ir Gabija taip pat džiaugiasi galimybe pasirodyti TV3 projekte, ir dar su legendinės „Mango“ lydere R. Petrauskyte: „Mes užaugome su „Mango“ dainomis. Greičiausiai mūsų klausytojai netolimoje ateityje išgirs naujas „Mango“ dainų versijas.
 
Šį sekmadienį chorai drauge su Rima ir „Mochito“ merginomis atliks naują legendinės dainos „Alyvos“ versiją. Šiam pasirodymui merginoms kuriami kostiumai. Tuo rūpinasi klaipėdietė dizainerė Viktorija Drobenčiuk. Ar kostiumai primins „Mango“ laikų stilių, pamatysime jau šį sekmadienį 19.30 val. tiesiogiai per TV3.

„Chorų karuose“ kelią į pergalę skinasi keturi stipriausi chorai: Astos Pilypaitės Alytaus miesto „Dežavu“ choras, Eglės Jakštytės Utenos miesto „Laimės“ choras, Kauno miesto „Žalgirio choras“, vedamas vyrų vokalinio ansamblio „Quorum“, ir Kėdainių miesto choras „Senamiestis“, kuriam „diriguoja“ Arno Švilpausko „Daumantų kapela“.

„Chorų karų“ kūrėjai atskleidžia, kad šio sekmadienio tema – „Kino filmai ir miuziklai“. Uteniškiai pasirinko hito „Yesterday“ interpretaciją iš serialo „Choras“ (Glee), Alytaus kariauna atliks dainą iš  filmo „Armagedonas“,  Kėdainių atstovai pateiks Manto Jankavičiaus dainą „Laisvi drugeliai“ iš to paties pavadinimo spektaklio, o Kauno choras dovanos dainą iš serialo „Draugai“. Grupės „Biplan“ daina „Amore“, skambėjusi filme „Valentinas vienas“, bendram pasirodymui suvienys visus chorus, o solo užtrauks „Chorų karų“ komisijos vyrai – Vytautas Lukočius ir Vitalijus Cololo.  

„Chorų karai“ – sekmadieniais 19.30 val. tiesiogiai tik per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Garsūs ekstrasensai susivienijo, kad išsiaiškintų, kas pražudė įtakingą gydytojų šeimą
Kodėl sūnus pakėlė ranką prieš tėvą, Šiauliuose žinomą gydytoją Povilą Pečiulį? Kodėl likimas per avariją pasiglemžė išdavusią brolį policijai sesę Liną Drąsutavičienę? Kokią įtaką turėjo keistas Vytauto mamos elgesys ir išpuoliai prieš sutuoktinį? Kas pražudė turtingą ir įtakingą Pečiulių šeimą? TV3 laidos „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ detektyvas Robertas Kliučinskas kartu su žinoma sostinės būrėja Svetlana Dausiniene ir garsiąja ekstrasense Jūrate Cannara šįvakar 20.00 val. atvers 2008 metais Šiauliuose įvykusios tragedijos istorijos puslapius.
 Skaityti toliau..
 
Šiandien startuoja „Lietuvos talentų“ perklausos
Lietuvos žiūrovų dievinamas projektas „Lietuvos talentai“ sugrįžta su trenksmu. Jau šiandien įvyks pirmoji akloji (uždaroji) perklausa. „Lietuvos talentų“ komanda visų talentingų klaipėdiečių ir uostamiesčio svečių šiandien 14.00 val. laukia Klaipėdos „Akropolyje“. Tuo pačiu laiku rytoj, penktadienį, projekto komanda atvyksta į Šiaulius, šeštadienį lauks Kaune, o sekmadienį – Vilniuje.

„Jums tereikia padaryti vienintelį dalyką – išdrįsti ateiti ir dalyvauti“, – tikina projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas, ragindamas visus talentingus žmones pildyti dalyvių anketą TV3 televizijos internetiniame puslapyje adresu www.tv3.lt/lietuvostalentai ir jau šiandien nuo 14.00 val. pasitikrinti savo talentą Klaipėdoje.  

„Lietuvos talentai“ iš tikrųjų yra mūsų naudingosios iškasenos. Tie žmonės, kurie pasirodo scenoje, yra labai mylimi Lietuvoje. Šiandien jiems tereikia išdrįsti dalyvauti. Kiekvienas talento išėjimas į sceną jiems gyvenime duos labai daug. Norite išgarsėti? Prašom! Turime aiškiausią pavyzdį – jau net pasaulinio garso. Tai akordeonistas, „Lietuvos talentų“ laimėtojas, Martynas Levickis. Jis – gyvas įrodymas, kad šis projektas turi galios, kad tai ne blefas, kad televizija nejuokauja, suteikia nepaprastas galimybes. Televizija atveria tokius kelius, kuriuos kitu būdu skintumeisi labai ilgai ir kažin ar pasiektum“, – aiškina Samas.

Prodiuseris ragina į akląsias perklausas ateiti visus žmones – nesijaudinti, į viską žiūrėti labai smagiai ir lengvai: „Jei nepavyks šį kartą – pavyks kitą, bet reikia būtinai ateiti ir pasirodyti. Juk tuo žmogus ir žavus, kai išdrįsta atsiskleisti. Niekada nereikia bijoti kritikos. Kadangi tai aklosios, uždarosios perklausos, jūsų niekas nematys, tik „Lietuvos talentų“ profesionalų komanda. Nereikia nieko bijoti – jokių teisėjų, vertintojų. Ateikit, pasitikrinkit, o mūsų komanda patars, ko trūksta, ką patobulinti. Parodykit savo talentą – jei nesate įsitikinę, jog darote gerai, užvesime ant kelio.“

Didžiulio susidomėjimo sulaukęs projektas „Lietuvos talentai“ po trejų metų pertraukos vėl sugrįžta į TV3 eterį – šiemet rengiamas ketvirtasis „Lietuvos talentų“ sezonas. „Lietuvos talentai“ žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje pasirodys jau netrukus. Projekto atrankos vyks ne tik didžiuosiuose šalies miestuose, bet ir Mažeikiuose, Telšiuose, Plungėje, Tauragėje, Jurbarke, Panevėžyje, Jurbarke, Visagine, Utenoje, Marijampolėje.

Projekto „Lietuvos talentai“ pirmųjų perklausų grafikas:

04 24 14.00 val. Klaipėdos „Akropolis“
04 25 14.00 val. Šiaulių „Akropolis“
04 26 14.00 val. Kauno „Akropolis“
04 27 14.00 val. Vilniaus „Akropolis“

„Lietuvos talentai“ – jau netrukus per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Lietuviškas kinas populiarumo žvaigždes žeriasi ir kino teatruose, ir televizijoje
Gražų Velykų savaitgalį TV3 savo žiūrovams nepagailėjo eterio puošmenų. Žiūrovai mėgavosi pačia geriausia programa – didingais „Chorų karais“, geriausiomis Marijono Mikutavičiaus dainomis, itin didelio populiarumo sulaukusiu filmu „Moterys meluoja geriau. Kristina“  bei puikiais kitais filmais. Filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera kino teatruose įvyko pernai.  Parduota įspūdingai daug išankstinių bilietų. Tad nenuostabu, kad ir televizijos eteryje pirmadienio vakarą filmas tiesiog karaliavo. Preliminariais TNS LT duomenimis, šį filmą per TV3 žiūrėjo net 31,9 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 11,3 proc. Finansiškai aktyvios auditorijos dalis dar įspūdingesnė – TV3 filmu mėgavosi net 42,8 proc. visų žiūrovų, artimiausiam konkurentui teko tenkintis 11,9 proc.

Marijono Mikutavičiaus anšlaginis koncertas, pritraukęs į sales minias žmonių, per Velykas paskleidė gerą nuotaiką TV3 žiūrovų namuose. Išskirtinį solinį koncertą „Garsiai. Jautriai. Galingai“ pirmadienio vakarą žiūrėjo net 21,3 proc. aktyvios 15−49 m. auditorijos, kai artimiausią konkurentą tuo metu žiūrėjo vos 14,9 proc.

„Chorų karai“ sekmadienio vakarą jau įprastai prie TV3 ekranų pritraukia gausų būrį neabejingų šiam šou žmonių. Šventiniame projekte netrūko staigmenų, stiprių emocijų ir nuoširdaus juoko galingiems chorams kovojant dėl geriausiojo vardo. Net 21 proc. visų žiūrovų dainavo kartu su įspūdingaisiais chorais ir jų generolais, kai tuo metu artimiausio konkurento programą žiūrėjo vos 17,2 proc. Finansiškai aktyvių žiūrovų susibūrė dar daugiau – net 30,8 proc., gretimiems konkurentams liko vos 12,8 proc.

Didžiausios simpatijos taip pat atiteko ir šventinio savaitgalio vakarus papuošusiems filmams – biografinei istorijai „Jobsas“, veiksmo nestokojančiam nuotykių filmui „Kodas L.O.B.I.A.I.“, puikiai komedijai „Ir čia priėjo Poli“ bei spalvotajai animacijai „Monstrai prieš ateivius“.

TV3 – jau 10 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje!
 Skaityti toliau..
 
Kvieskite daktarą!
17:00

„Kvieskite daktarą!“ laidoje ypatinga viešnia – socialinių tinklų žvaigždė Monika Šalčiūtė. Pasirodo, mergina skundžiasi miego sutrikimu. Laidos vedėjui daktarui Alvydui Unikauskui teko nelengva užduotis – išsiaiškinti Monikos kasdienio naktinio gyvenimo paslaptis.

Skaityti toliau...
TV Pagalba
17:30

Mirus dukrai nesutaria su žentų dėl vaikų globos. Konfliktas, kuriame tikimės sveiko proto triumfo.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Rūta įsitempusi ir nežino, kaip reaguoti į grįžusį Danielių. Saulius labai pyksta ant mamos dėl tokio jos šaltumo. Jis dar labiau įsiunta sužinojęs, jog mama, nepraėjus nei savaitei po tėvo „mirties”, atsikratė visų jo daiktų. Danielius taip pat nepatenkintas, o sužinojęs, jog Rūta nė kiek neliūdėjo jam „mirus“, ketina imtis veiksmų.

Žiūrėti anonsą...
Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa
20:00

Tragedija Šiauliuose: kodėl likimas pasiglemžė visą Pečiulių šeimą? Tėvažudys pirmą kartą po šešerių metų išleistas iš Rokiškio psichiatrijos ligoninės. Kita tema: ar Lietuvoje palaidotas Lenino sūnus? Istorinė sensacija!

Žiūrėti anonsą...
Moterys meluoja geriau
21:00

Robertas ateina į Oksanos namus, vedinas ketinimų išsiaiškinti judviejų santykius. Tačiau moteris neketina nieko aiškintis ir neleidžia Robertui net peržengti savo namų slenksčio. Vargšas vyras nieko nepešęs lieka už durų. Bet Roberto ambicijos neleidžia jam taip lengvai pasiduoti. Jis nusprendžia niekur neiti ir kai kuriam laikui apsigyventi laiptinėje prie Oksanos durų.

Žiūrėti anonsą...
Pavojus rojuje
22:00

Kati sulaikoma su peiliu rankoje. Ar kas nors patikės, kad ji nenužudė savo vaikino? O jei ne ji tai kas? Kam užkliuvo jaunas archeologo asistentas? Daugybę paslapčių saugančios Kambodžos šventyklos ir viena šiuolaikinė žmogžudystė, nutikusi jose.

Žiūrėti anonsą...
 


TV3 eteryje – nauja meksikiečių meilės drama „Nepaklusni širdis“
JAV gimusi gražuolė aktorė ir dainininkė Ana Brenda Contreras, moterų numylėtinis, Kolumbijos aktorius, modelis Danielis Arenasas bei Lietuvos žiūrovams puikiai pažįstamas, neseniai TV3 rodytame seriale „Drąsi meilė“ vaidinęs Cezarijus Evora susitiks su žiūrovais jau netrukus. Naujojo televizijos sezono „Mano TV3. Gera kartu!“ eteryje nuo rugsėjo 19 dienos premjera – meksikiečių melodrama „Nepaklusni širdis“ (Corazon Indomable).

Serialas karaliauja reitingų viršūnėse Meksikoje – šiuo metu čia jį renkasi net 60 proc. televizijos žiūrovų! Pasak kūrėjų, „Nepaklusni širdis“ yra žiūrimiausias serialas iš visų „Televisa“ kanalo rodytų serialų.

Darbo dienomis 16.00 val. per TV3 vos tik šiemet pradėtas kurti serialas „Nepaklusni širdis“ pasakos apie gražuolę Marikruz Olivarez, kuri su savo seneliu Ramiru gyvena skurdžioje trobelėje prie Narvajesų valdų ribos. Nevykusio šeimininko Migelio Narvajeso ranča įkeista hipotekoje. Netrukus į gimtinę grįžta Migelio brolis Oktavijus. Praradęs lakūno darbą, jis tikisi rančą parduoti ir taip prasimanyti pinigų. Tiesa, kaip tik čia jis suvoks, kad sava žemė, savi žmonės ir nuoširdi meilė suteikia tikrąją laimę.

Sutikęs civilizacijos beveik nepaliestą gražuolę Marikruz, Oktavijus ją iš karto įsimyli, o netrukus ima trokšti ją vesti. Iškart po tuoktuvių išvaizdusis lakūnas gauna patrauklų darbo pasiūlymą ir palieka rančą ir naująją žmoną. Nuo šios akimirkos prasideda Marikruz vargai...

TV3 premjeroje bus visko, ko laukia Lotynų Amerikos melodramų gerbėjai: neteisingi kaltinimai, kalėjimas, tėvo paieškos ir ilgas kelias iki pripažinimo. Ar „laukinukei“ pavyks pasiekti aukštuomenės menes ir vėl pamatyti savo vyrą Oktavijų? Naujausia TV3 melodrama „Nepaklusni širdis“ – jau nuo rugsėjo 20 dienos darbo dienomis 16.00 val.

Premjera „Nepaklusni širdis“ (Corazon Indomable) – nuo rugsėjo 20-osios darbo dienomis 16.00 val. per TV3!
  Lankytojų komentarai (97)
Komentavo Refuchija, on 2013-09-12 19:20
Serialas bobutėm, seno siužeto (remeikas). Siužetas ,tarp kitko ,Marimar (rodo per TV8). Tikiuosi, kad po Natalijos parodysit kažko ir iš Telemundo repertuaro. TV3 nebežiūriu po žiūrovų negerbimo :(
Komentavo Rasa, on 2013-09-13 11:55
Lausim naujo serijalo :)
Komentavo Aukse, on 2013-09-17 11:52
Labai laukiu sio serialo, nes patinka tradiciniai meksikietiski serialai, butinai ziuresiu, idomu kiek seriju. Tv3 vienintelė mylimiausia tv- kaip gera gyventi kartu su tv3.
Komentavo Thalia, on 2013-09-17 12:23
džiaugiuosi, kad rodys šį serialą, manau bus labai įdomus, aktoriai nuostabūs ir pažįstami, tik laikas netinka, gal bus galima pažiūrėti per tv3 play, tada viskas super.
Komentavo tv serialu fane, on 2013-09-17 14:36
wau, kokia super info, mano mylimiausi aktoriai vaidins, kks super serialas nusimato, laukiu nesulaukiu.
Komentavo sveika, on 2013-09-17 14:47
kai suzinojau sia nujiena, kad rodys si seriala, net rudenines depresijos nebebijau, ziuresiu visas serijas, ziauriai patinka tokio tipi serialai, Aciu tv3.
Komentavo tv3 gera kartu, on 2013-09-17 15:55
sveikinu tv3 su nauju sezonu, gerom laidom, idomiais filmais ir serialais.Dziaugiuosi, kad rodysite seriala,, Nepaklusni sirdis". Sekmes Jums, mano tv3 liksite ziurimiausia tv.
Komentavo Siek tiek pasipiktinus, on 2013-09-17 21:00
Tv 8 -Marimar, Tv 3 - Nepaklusni sirdis. Scenarijus - visiskas analogas. 3 pagrindiniai skirtumai: a} kiti aktoriai, b} pakeisti aktoriu kalbami zodziai, c} kitas desimtmetis, gal kiek moderniau.... 
 
O nieko kitonisko ipirkti neimanoma?
Komentavo liux, on 2013-09-18 12:03
kaip gerai, kad rodysit seriala Nepaklusni sirdis, labai patinka meksikieciu, Lotynu Amerikos serialai, jau kai kurie pazistami ir pamilti aktoriai....kazin ka rodysit po nuostabaus serialo Natalija?
Komentavo idomu, on 2013-09-19 10:58
bus idomus serialas, tuo labiau, kad aktoriai vieni is mylimiausiu, ypac Ana Brenda, laukiu rugsejo 20 d.
Komentavo Dinciuke, on 2013-09-19 14:52
laba diena o siame serjale vaidins Silvia Novarro?
Komentavo Emilija, on 2013-09-19 21:51
Tikrai laukiu šio serialo! Manau bus puiki proga smagiai praleisti popietes su TV3 televizija ;)
Komentavo Monika, on 2013-09-20 11:38
kaip gera, kad tv3 rodo ir rodys gerus meksikietiškus serialus, gaila buvo atsisveikinti su serialu ,,Ašarų karalienė", paguodžia tai, kad rodys taip pat labai gerą ,,Nepaklusni širdis". Ačiū tv3.
Komentavo apsizioplino, on 2013-09-24 08:13
serialas geras,tik kad tv3 aprasyma po kiekviena serija idejo kitos telenoveles,manau jau zinau koks serialas bus po Natalijos:)
Komentavo liveta, on 2013-09-27 18:34
ziauriai fainas gal kasnors zinot kur galima rasti visas serijas ?
Komentavo Ruty, on 2013-09-27 21:03
Seip visai nieko serialas, bet pataciau pirkti is Venevision ten idomesni...
Komentavo Melisa, on 2013-10-01 15:11
labai idomus serialas, grazus gamtos vaizdai, geri nuostabus aktoriai, ziuriu, nes nenuobodu.
Komentavo aura, on 2013-10-02 21:05
Laibai grazus ir fainas serialas, aktore pagrindine tobula, ir pagrindinis aktorius grazuolis
Komentavo aiste, on 2013-10-02 21:06
Nerialiai geras serialas!
Komentavo estera, on 2013-10-03 16:10
nepakartojamas serialas, man jis bus nepamirstamas pats pats idomiausias.
Komentavo Giedre, on 2013-10-10 18:07
sitas serjalas jau nebeidomus nes kas matet serjala MARIMAR 1992 metu tai cia tapati istorija tik su kitais aktoriais,netgi frazes tos pacios..
Komentavo Gabrielė, on 2013-10-17 21:06
Serialas labai geras tik nesuprantu kartais tą pačią dieną neįkeliate serialo kartais net pasitaiko tokių keistų klaidų kurios mane stebina pavyzdžiui serialą įkeliate neįgarsintą meksikiečių kalba manyčiau, kad norėdami turėti pačius geriausius televizijos reitingus, turėtumėte ne vien kelti gerus serialus, bet ir nebūti aplaidūs su serialo pateikimu žiūrovui.
Komentavo as, on 2013-10-23 17:06
neydomu visiskai nes scenarijus lygiai lygiai toks kaip ir marimar
Komentavo Simona, on 2013-10-29 17:44
Tobulas serialas. Kiekviena diena laukiu 16h kad paziureciau si serialą. Pirmas meksikieciu serialas kuris man ziaauriai patinka. :)
Komentavo Agne, on 2013-10-30 18:37
Gal galit kasnors į youtube įkelti 29 serija? Man per TV3 Play neleidzia žiūrėt. :( būčiau labai dekinga.
Komentavo Agne, on 2013-11-01 23:51
ka aš zinau widutinis toks, aktoriai tai tikrai geri tik wat..... siuzetas kaip Marimar:( gal weliau bus idomiau, seip man nelb televisa patinka, telemundo ir venevision man patinka. na bet jei serialas bus geras tai man dzin kas kure:-D gero ziurejimo wisiems:)
Komentavo liuda, on 2013-11-03 17:17
labai jausmingas serjalas. ,bet serjalas yra geresnis negu aprasyta
Komentavo viktorija, on 2013-11-03 18:19
man sitas serielas patinka labai
Komentavo margarita, on 2013-11-06 19:44
visi.tiepatis,vienodi
Komentavo mukre, on 2013-11-07 20:46
begalo patinka sis serialas,stengiuosi is darbo grysti laiku del sio serialo:)lakunai jau siam seriale tokie mmm...grazuolukai ir dar del ko jis man patinka labai jausmingas zodziu liuks!!! tik gaila vienos serijos neisejo pamatyti,o TV3 play neduod paziureti butent tos kurios nemaciau:(
Komentavo Super, on 2013-11-10 18:11
Super serialas! :grin
Komentavo ana brenda, on 2013-11-12 15:01
man sis serijalas patinka nes pati jame vaidinu
Komentavo Alexija super graziausia, on 2013-11-13 17:04
melagiukste ana brendA contreras nemoka lietuviu kalbos, ka cia megini apgauti? 
bet serialas SUPER
Komentavo modesta, on 2013-11-21 11:55
as esu jusu serialo gerbeja
Komentavo modesta, on 2013-11-21 11:58
vau serialas ;)
Komentavo Modesta, on 2013-11-21 15:15
Nuostabus serialas, labai geri aktoriai !
Komentavo Možena, on 2013-12-11 17:20
Gal kas žinot dainos pavadinimą ir kas atlieka, kurią šiandien baigėsi?ačiū
Komentavo Agne, on 2013-12-12 19:36
As taipat noriu suzinot tos dainos pavadinima:), kas zino negailekit laiko parasykit busiu labai dekinga;), serialas tikrai geras, man labai patinka, aktoriai nuostabus:)), man asmeniskai ir ,, Rosaria'' labai patinka abu geri serialai
Komentavo gerda, on 2013-12-13 08:56
kur serijos,atsibosta kaip neikeliat...
Komentavo jurga, on 2013-12-19 22:01
Perdóname - Camilo Blanes (Con 
Letra) [corazón indomable] dainos pavadinimas
Komentavo migle, on 2013-12-20 15:17
serijelas yra liuks nenoriu sulaukt tos dienos kaip baiksis dievinu sy serijela man jis patinka
Komentavo agne, on 2013-12-22 14:46
man labai patinka sis filmas ;)
Komentavo Agne, on 2013-12-22 18:51
lb aciu Jurga:)
Komentavo milda, on 2014-01-02 15:01
sitas serialas nuostabus. bet prasau kreipiuosi i TV3 administracija nupirkit CORAZON VALIENTE !!!!!!!!!
Komentavo emilija, on 2014-01-02 15:27
taip corazon valiente laibai nuostabus serialas :)
Komentavo sima, on 2014-01-03 16:29
Pritariu, kad corazon valiente nupirktumet.  
Administracijos labai prasau per tv3 parodyt sita  
seriala. Va ten tai serialas nuodtabus ir nepakartojamas
Komentavo Lukrecija, on 2014-01-03 16:31
Nupirkit Telemundo seriala. Corazon valiente!!!!
Komentavo Vaiva, on 2014-01-03 16:32
Ooo Corazon Valiente !
Komentavo klaudija, on 2014-01-03 18:46
rimtai rodykit per tv3 telemundo koki seriala pvz COrazon valiente !
Komentavo sandra, on 2014-01-04 12:41
Tv3 maldauju ir visaip kreipiuosi i jus nupirkit 
Corazon valiente ! Pritrauksit daug ziurovu su siuo 
serialu. Po corazon indomable galetumet ji nupirkt  
tai butu kazkas naujo ir idomaus
Komentavo simona, on 2014-01-04 12:44
Jergus ziuriu ta seiala per youtube, noreciau kad tv3 ji parodytu :))
Komentavo greta, on 2014-01-05 14:19
geras serialas !
Komentavo emilija, on 2014-01-05 17:08
laukiau sio serialo grazus aktorai nebereikalo ji rodo TV3
Komentavo rita, on 2014-01-08 12:56
parodykit corazon valiente... prasau tv3 jusu :)
Komentavo simona, on 2014-01-09 15:47
sis filmas man labai patinka noreciau kad ji rodydu i diena du kartus
Komentavo rutyyzzz, on 2014-01-09 19:17
Labai fainas serialas! aktore pagrindine grazi labai!
Komentavo ziurove, on 2014-01-10 22:06
labai nusivyliau atsitiktinai pamaciusi youtube kad siuzetas yra serialo marimar.
Komentavo ema, on 2014-01-12 11:53
corazon valiente parodykit . jeigu yra tokiu kurie su manim sutinka rasykit :)
Komentavo valiente, on 2014-01-12 18:34
Butu begalo nuostabu kad tv3 nupirktu Corazón Valiente ar La Patrona siuzetas nenuvalkiotas ir seip nuostabus serialai tik gaila kad Lietuvos televizijos tokio tipazo serialus perka labai retai tik idomu kodel taip yra?dazniausiai visi serialai kuruos perka.Pagrindine pora ir jie visa seriala negali but kartu nes atsiranda keli blogiukai kurie jiems trukdo atminties praradimai ir t.t.o TELEMUNDO darbai visada buvo iskirtiniai gal jau pats laikas ka nors nupirkti is sios kompanijos.
Komentavo slapta, on 2014-01-12 19:32
Man labai patinka nepaklusni širdis 
serialas
Komentavo deividas, on 2014-01-12 19:40
Man labai patinka nepaklusni širdis  
serialas gero ziurejimo wisiems
Komentavo Barbara, on 2014-01-13 23:11
Serialas neblogas bet su La Patrona ar Doña Bárbara(serialas jau senokai kurtas bet beproto geras) nera ko lyginti,kaip diena ir naktis skiriasi kada tv3 prabus ir nupirks demesio verta seriala kaip kad buvo su El Rostro de Analía ar El Clon!!!!
Komentavo kamile, on 2014-01-18 15:20
Gal zinot kas serialo maria is lusnyno dainos pavadinima labai prasau
Komentavo milda, on 2014-01-23 18:50
nu corazon valinte nupirkit kadanors. taip manau pritrauktumet daug ziurovu
Komentavo Gytis, on 2014-01-24 10:24
Koks marijos alehandros mendosos vardas
Komentavo viktorija, on 2014-01-24 14:13
man sis serialas labai patiko kos marijos alehandros tikras vardas
Komentavo agne, on 2014-01-24 16:58
Marimar visiska kopija
Komentavo Možena, on 2014-01-27 15:04
laba, gal kas žinot, kas atlieka angliška daina, kurią reklamuoja serialą "Nepaklusni širdis"ačiū
Komentavo rena, on 2014-01-29 11:26
fainas serialas ;)
Komentavo marikrusos gerbejas eduardas, on 2014-01-29 12:56
zaurei grazi marikrusa
Komentavo rugile, on 2014-01-30 13:19
nesamone cia pats geriauses serijalas klokik tik esu maciusi geresnis uz natalija drasi meile ir uz visus kitus o tas pirmas komentaras visai durnas
Komentavo gerbejas, on 2014-01-30 17:25
Kur galeciau rasti visas serijas?
Komentavo erika, on 2014-02-07 17:45
vau serijalas bravooo !!!!! :)
Komentavo regina, on 2014-02-12 12:53
kazkodel labia prastai transliuoja..blogas irasas labia jau trukineja,nieko negalima paziureti ir suprasti ka rodo :? 96 ir 97 serijas
Komentavo karolina, on 2014-02-14 22:41
kada ta marikrusa su oktaviju taps pora vel jau atsibodo laukt.seip tj labai grazus kinas
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:05
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:05
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:06
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo Enrika, on 2014-02-19 20:06
Pats nuostabiausias serialas !!! Dievinu!!!:-))
Komentavo corazon, on 2014-02-20 23:09
Apsileido tv3 perka banalu slamsta,kada ka nors is Telemundo nupirksit,kieki galima ta pati per tapati varyt,na o jei po sito serialo vel nupirks Televisa darba tai didziausia tikimybe kad tai bus (Por Siempre Mi Amor)nors labai tikuosi kad taip nebus laukiam Telemundo sedevru tokiu kaip (La Patrona) ar (Alguien te mira)(Corazón Valiente)bukit tokie geri tv3 ir nupirkit ka nors is siu Telemundo darbu!!!
Komentavo Agne, on 2014-02-24 20:19
Fainas serialas:), aktoriai lb grazus
Komentavo Agne, on 2014-02-24 21:19
sveiki visi!:) as gal biski ne i tema paklausiu,ar kas yra mates seriala,, la tormenta,, as maciau ir man lb patiko ir noreciau, kad si seriala per tv8 rodytu, nes nezinau ar man vienai tik bet tas senienas per tv8 ziuret:( tai jei kanalas moterim kdl nerodo daugiau ir bent siek tiek naujasniu serialu, jei su manim sutinkat rasykit.:)
Komentavo Ašš, on 2014-03-07 14:08
3 ydomus labai serijalas
Komentavo zita, on 2014-03-08 10:26
kal kas zino pradzios dainos pavadinima
Komentavo zita, on 2014-03-08 10:26
kal kas zino pradzios dainos pavadinima
Komentavo gintare, on 2014-03-14 10:44
nu tas serialas nerealus:)
Komentavo Agne, on 2014-03-15 11:34
Apsisarvuokit kantrybe nes ojojoj kiek ten dar visko bus, atsibos beziuret. Galiu atskleist siek tiek detaliu kaip klostysis viskas...jei kam idomu aisku :) (Kad Marikruz ir Oktavijus galiausiai vistiek bus kartu ir taip visiems aisku :))
Komentavo ramla, on 2014-03-20 12:37
gaila kad tie kurie gyvena uzsienyje staiga nebegali ziureti sio serialo. labai liudna
Komentavo Agne, on 2014-03-21 00:55
prasau po nepaklusnios rirdies parodykit seriala ,,Cosinta linda''naujas visai :) siu metu
Komentavo Agne, on 2014-03-21 00:58
pf as viska zinau kas bus toliau ir ka:-D ne detales tik:-D
Komentavo Lika, on 2014-04-02 20:24
Sveiki. Labai fainas serialas! noreciau suzinoti kas atlieka daina 131 serijoje, serialo pabaigoje? Aciu. :)
Komentavo Gabriele, on 2014-04-04 20:13
Nuostabus serialas,nuostabus veikejai
Komentavo Ela, on 2014-04-04 20:16
Kokia kalba kalba Ana Brenda  
 
 
 
P.S NUOSTABI DRAMA
Komentavo Agne, on 2014-04-09 21:30
tai gal sakau ispaniskai kalba :-D ar ziurint seriala nesigirdi?
Komentavo monika, on 2014-04-22 11:22
Sveiki. Labai fainas serialas! noreciau suzinoti kas atlieka daina 131 serijoje, serialo pabaigoje? Aciu. :)
Komentavo vika, on 2014-04-22 11:24
sis serialas labai populiarus jy rode ir per latviu ir per estu tv3
Komentavo monika, on 2014-04-22 11:42
labai labai is visos sirdies tau dekoju jurga uz ta daina maniau kad mirsiu jei nerasiu tos dainos ji taip glosto mano sirdi

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code