Įminta egzotiškosios „Paslapčių namų“ dalyvės Avgustinos paslaptis
„Mano senelis buvo Lentvario meras“ – taip skamba jau dešimt savaičių TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ egzotiškos išvaizdos gražuolės Avgustinos saugota paslaptis, kurią išnarpliojo jos varžovas Šarūnas. Kas galėjo tikėtis, kad tamsiaodės merginos giminės šaknys slypi ne egzotiškoje Brazilijoje, o giliai Lietuvoje?

„Mano tėvai, seneliai ir proseneliai – visi gyveno Lietuvoje, Lentvaryje. 1986 metais Avgustinos senelis užėmė aukštas pareigas, buvo Lentvario meras“, – patvirtina ilgai slėptą dukters paslaptį iki šiol Lentvaryje tebegyvenanti Avgustinos mama Jelena.

TV3 šou „Paslapčių namai“ dalyviai, bandydami įminti merginos paslaptį, krypo visai kitur – ne į miestą šalia Vilniaus, o Braziliją, kur gyveno Avgustinos tėtis.

„Avgustinos tėtis gimė Angoloje, jo mama – portugalė, bet vėliau jis išvyko į Braziliją ir joje gyveno“, – pasakoja „Paslapčių namų“ dalyvės mama. Ko gero, tai ir suklaidino namo gyventojus, paslapties pėdsakų ieškojusius visai kitame Žemės pusrutulyje.

Geros nuotaikos ambasadorė, vieną minutę besijuokianti iš visos širdies, kitą – verkianti iš sielvarto Avgustina „Paslapčių namuose“, be abejonės, įneša daug gyvybės. „Jos juoko taip trūksta namuose“, – sako dukros išsiilgusi mama, džiaugdamasi ne tik puikiai saugota paslaptimi, bet ir didžiuodamasi jos nuoširdumu.

Šarūnui atskleidus Avgustinos paslaptį, ji dar turi galimybę atsilošti – bandyti įminti savo paslaptis vis dar saugančius Valdą, Laurą, Šarūną ar turtingiausią namo gyventoją – Karoliną. Ar šį vakarą bus įminta dar viena paslaptis?

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val., o savaitės finalai šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai tik per TV3. Tiesioginė transliacija 24/7 televizijoje internete „TV3 Play“.

„Paslapčių namai“ – pirmadieniais–trečiadieniais 19.50 val., šeštadieniais 19.00 val. per TV3 ir 24/7 per „TV3 Play“!
  Lankytojų komentarai (1)
Komentavo žiūrovė, on 2013-05-09 20:32
Kodėl neberodote ketvirtadieniais paslapčių namų?

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code