„Paslapčių namų“ tiesioginėje transliacijoje – „69 Danguje“ sugrįžimas į sceną
Beveik po septynių mėnesių tylos merginų grupė „69 Danguje“ pirmą kartą scenoje pasirodys dvidešimtmetį švenčiančios televizijos TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ šeštadienio tiesioginėje transliacijoje. 19.00 val. TV3 žiūrovai studijoje ir prie televizijos ekranų išvys ypatingą grupės debiutą – ne tik atsinaujinusią grupės komandą, bet ir neatpažįstamą narių amplua.

Paslaptimis apipinto realybės šou scenoje „69 Danguje“ merginos atskleis visiškai naujai. „Atsisakėme supermergaičių įvaizdžio. Tokios, kaip šį šeštadienį, dar nebuvom bandžiusios lipti į sceną“, – apie ekstremalius pasikeitimus pasakoja Nijolė Pareigytė-Rukaitienė.

Grupės merginos prisipažįsta, jog naujojo įvaizdžio „kaltininkas“ – dizaineris Robertas Kalinkinas, transformavęs merginų išvaizdą neatpažįstamai. Seksualių merginų amplua  „Paslapčių namų“ scenoje bus pakeistas į rafinuotą, elegantišką ir subtiliai moterišką grupės narių vaidmenį.

„Mes visos pasikeitėme, natūralu, keičiasi ir mūsų įvaizdis bei muzika. Grįžtame naujais garsais, kitoms spalvom“, – apie grupės pokyčius sako Nijolė, atskleisdama, jog šį šeštadienį merginoms talkins ir virtuozė smuikininkė. „Nuo šiol mūsų grupėje bus gyvas garsas – smuikas, saksofonas bei gitara“, – apie jau šeštadienį TV3 eteryje skambėsiantį grupės debiutą pasakoja „69 Danguje“ narės.

Jau dešimtoji tiesioginė „Paslapčių namų“ transliacija bus išties karšta – susikaus turtingiausia namo gyventoja Karolina ir jau ne kartą didelio žiūrovų palaikymo sulaukę ir į namą sugrįžę Jolita ir Gintautas. Likus trims realybės šou savaitėms – kova dėl beveik 100 000 litų tampa vis smarkesnė.

Tiesioginę projekto transliaciją galima stebėti 24 valandas per parą 7 dienas per savaitę televizijoje internete – TV3 Play.

„Paslapčių namai“ savaitės finalas  –  šeštadieniais 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir TV3 Play!
  Lankytojų komentarai (1)
Komentavo erika, on 2013-05-02 20:04
ko paslapciu namu per tv3 nerodo 19.50 o rodo mylimiausi?

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code