Lietuviškas kinas populiarumo žvaigždes žeriasi ir kino teatruose, ir televizijoje
Gražų Velykų savaitgalį TV3 savo žiūrovams nepagailėjo eterio puošmenų. Žiūrovai mėgavosi pačia geriausia programa – didingais „Chorų karais“, geriausiomis Marijono Mikutavičiaus dainomis, itin didelio populiarumo sulaukusiu filmu „Moterys meluoja geriau. Kristina“  bei puikiais kitais filmais. Filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera kino teatruose įvyko pernai.  Parduota įspūdingai daug išankstinių bilietų. Tad nenuostabu, kad ir televizijos eteryje pirmadienio vakarą filmas tiesiog karaliavo. Preliminariais TNS LT duomenimis, šį filmą per TV3 žiūrėjo net 31,9 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 11,3 proc. Finansiškai aktyvios auditorijos dalis dar įspūdingesnė – TV3 filmu mėgavosi net 42,8 proc. visų žiūrovų, artimiausiam konkurentui teko tenkintis 11,9 proc.

Marijono Mikutavičiaus anšlaginis koncertas, pritraukęs į sales minias žmonių, per Velykas paskleidė gerą nuotaiką TV3 žiūrovų namuose. Išskirtinį solinį koncertą „Garsiai. Jautriai. Galingai“ pirmadienio vakarą žiūrėjo net 21,3 proc. aktyvios 15−49 m. auditorijos, kai artimiausią konkurentą tuo metu žiūrėjo vos 14,9 proc.

„Chorų karai“ sekmadienio vakarą jau įprastai prie TV3 ekranų pritraukia gausų būrį neabejingų šiam šou žmonių. Šventiniame projekte netrūko staigmenų, stiprių emocijų ir nuoširdaus juoko galingiems chorams kovojant dėl geriausiojo vardo. Net 21 proc. visų žiūrovų dainavo kartu su įspūdingaisiais chorais ir jų generolais, kai tuo metu artimiausio konkurento programą žiūrėjo vos 17,2 proc. Finansiškai aktyvių žiūrovų susibūrė dar daugiau – net 30,8 proc., gretimiems konkurentams liko vos 12,8 proc.

Didžiausios simpatijos taip pat atiteko ir šventinio savaitgalio vakarus papuošusiems filmams – biografinei istorijai „Jobsas“, veiksmo nestokojančiam nuotykių filmui „Kodas L.O.B.I.A.I.“, puikiai komedijai „Ir čia priėjo Poli“ bei spalvotajai animacijai „Monstrai prieš ateivius“.

TV3 – jau 10 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje!
 Skaityti toliau..
 
Mantas Katleris prisipažino: „Rinkčiausi vyresnę gyvenimo partnerę“
Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.
 Skaityti toliau..
 
Žiūrimiausios televizijos eteryje – intriguojančio serialo „Raudonoji našlė“ premjera
Žiūrimiausia televizija šalyje TV3 jau ne vienus metus savo žiūrovams pirmadieniais−ketvirtadieniais 22.00 val. pristato „Kultinio serialo“ rubriką. Šį pavasarį antradienio vakarais žiūrovus įtraukia mistinės Stepheno Kingo dramos „Po kupolu“ ekranizacija, trečiadieniais neeilinius medicinos sprendimus ir kandų charakterį demonstruoja visame pasaulyje garsus „Daktaras Hausas“, o ketvirtadieniais nusikaltėlius gaudo kriminalinio serialo „Pavojus rojuje“ pareigūnų duetas. Jau pirmadienį, balandžio 28 dieną, eteryje – naujo kultinio serialo „Raudonoji našlė“ premjera.

„Raudonoji našlė“ (Red Widow) – vos pernai amerikiečių televizijų gigantės ABC eteryje pasirodžiusi vieno sezono drama, sukurta pagal olandų serialą. Istorijos centre – herojė Marta. Ji gyveno tarsi svajonių pasaulyje – Martai netrūko nieko: šalia buvo mylintis vyras, trys puikūs vaikai ir gražus namas priemiestyje. Ji jautėsi beprotiškai laiminga, nes nežinojo didelės savo vyro paslapties – ji nežinojo, ką jis dirba.

Staigi sutuoktinio mirtis apvers moteriai gyvenimą aukštyn kojom ir atvers akis. Tiesa, tamsūs kontrabandos užkulisiai neišgąsdins ryžtingos našlės – ji tęs vyro veiklą dėl savo vaikų. Kaip seksis moteriai nuožmiame ir pavojingame nusikaltėlių pasaulyje? O gal ji nėra gležna namų šeimininkė, kaip visi įsivaizduoja? Ar Marta iš tiesų pasiryžusi padaryti viską, kad išsiaiškintų faktus apie savo vyro mirtį ir apsaugotų savo vaikus, TV3 žiūrovai galės sužinoti sekdami įvykius jau nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val.

Premjera „Raudonoji našlė“ – nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Dviratininko uniformą apsivilkęs lenktynininkas B. Vanagas „paragavo“ asfalto
Dakaro ralio dalyvis lenktynininkas Benediktas Vanagas po metų pertraukos sėdo ant dviračio. Jis dalyvavo TV3 laidos „Sportuok su mumis“ treniruotėje, kurią vedė daugkartinis Lietuvos dviračių čempionas Tomas Vaitkus.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
15:00

Marikrusa pasibaisi Alfonso sumanymu parduoti Anibalo paveikslą kaip savo, o šiam sumokėti vos dešimtąją dalį gautos sumos. Tačiau nieko padaryti negali, nes Alfonsas pagrasina pranešiąs policijai, kad jos paveikslą iš parodos pavogė Oktavijus.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Kokią duoną valgyti sveika? Kokią duoną renkatės Jūs?

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Brolienė susikirto dėl tėvų paminklo, už kurį nesumokėta. Ar paminklą teks grąžinti?

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Paaiškėja, kaip Danielius ketina prisipažinti visiems esantis gyvas ir grįžti į savo šeimą. Marija ir vaikai labai džiaugiasi ,,prisikėlusiu” tėvu, tačiau Rūta į jo sugrįžimą žiūri kritiškai. Ne tik dėl to, kad toks netikėtas įvykis yra įtartinas, bet ir dėl to, kad tai gali pakenkti atsinaujinusiems jos santykiams su Vytautu.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Milda naudojasi gydytojo psichoterapeuto paslaugomis. Tačiau kaip tą pasakyti kalėjime sėdinčiam Arūnui?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Irena susitinka su Oksana ir liepia palikti jos sūnų Robertą ramybėje. Bet didelei Irenos nuostabai, ji sužino, kad Oksana ir Robertas jau nebe pora. Po tokios žinios, kuri, atrodytų, turėtų pradžiuginti, mamai tampa apmaudu, kad jos sūnelis, pasirodo, merginai yra per prastas...

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Paauglį užklumpa paralyžius. Betirdami jo negalavimą gydytojai išsiaiškins didžiulę šeimos paslaptį ir tikrąsias ligos priežastis. Gregoris tuo tarpu mėgins pasigydyti kulkšnį, kad galėtų keliauti į Atlantik Sitį. Stebinantis kaip visada „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


Į TV3 eterį sugrįžta garsioji Victoria Ruffo
Lotynų Amerikos superžvaigždė Victoria Ruffo jau pristato naują melodramą „Ašarų karalienė“ (Corona del Lagrimas). Vos pernai pradėtas filmuoti ir iki šiol filmuojamas serialas nuo balandžio 11-osios darbo dienomis TV3 eteryje pasakos apie auksinės širdies heroję, atsidavusią mamą, likusią gatvėje su trimis mažamečiais vaikais.

Melodramos „Tiesiog Marija“ (Simplemente Maria) žvaigždė V. Ruffo – viena populiariausių Lotynų Amerikos aktorių Lietuvoje. Kultinė Meksikos aktorė mūsų šalies žiūrovų širdis jaudino jausmingose meilės istorijose „Uždrausti jausmai“ (En Nombre del Amor), „Meilės triumfas“ (Triunfo del Amor), „Pamotė“ (La Madrastra), „Meilės vardu“ (En Nombre del Amor), „Viktorija“ (Victoria) ir kt.

Nuo balandžio 11-osios pirmadieniais–penktadieniais V. Ruffo herojė Refudžia atskleis, kaip iki pilnametystės nuo visų pavojų saugoti, vienodai auklėti ir beprotiškai mylimi jos trys sūnūs, užauga labai skirtingi: juos vilioja kur kas didesnės pagundos nei vaikystėje, jų gyvenimas – tai pinigų troškimas, melas, žiauri konkurencija ir pavydas.

Kuklų darbą turinti, rimtus regėjimo sutrikimus kenčianti, ne savimi, o vaikų poreikiais besirūpinanti moteris aukoja visą savo gyvenimą, trokšdama sūnų gerovės. Sūnus Patricijus studijuoja teisę ir svajoja apie patogią ir klestinčią ateitį. Edmundas – gabus, tačiau nedrausmingas būsimas medikas. Jaunimo mokyklą baigęs Ignacijus – vienintelis mamai padedantis apmokėti mokesčius ir brolių studijas. Vienas jų gėdijasi savo kilmės ir šeimos, motiną vadindamas tik samdoma aukle, kitas – nusižiūrėjęs brolio šio simpatiją...

Depresija, prarastas darbas, vis didesnės regėjimo problemos – visa tai lydės TV3 premjeros heroję, trokštančią išsaugoti savo sūnų meilę. Ar pavyks grąžinti harmoniją į šeimą? Ar Refudžios laukia šviesi ateitis? Nuoširdi, sukrečianti, meilės ir nusivylimų, aistros ir sudėtingų sprendimų kupina melodrama su įstabiu V. Ruffo vaidmeniu – jau nuo balandžio 11-osios per TV3.

TV3 balandžio eterio žvaigždžių vaizdo klipą galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play.

Premjera „Ašarų karalienė“ – jau balandžio 11-ąją tik per TV3!
  Lankytojų komentarai (14)
Komentavo Mačiusi, on 2013-03-29 18:28
Serialas nebus kažkoks vau ar labai įdomus.. Vienintelis pliusas (kaip kam), kad vaidins Ruffo ir viskas. Šiaip nusivyliau televizijos sprendimu, bet gi serga Ruffoliga, tai pateisinu, bet bent nereikia Natalijų, o gyvenimo kryžkelės irgi nekažkas.
Komentavo Žiūrovė, on 2013-03-30 13:45
Na telenovelė nėra tokia jau ir bloga, ganėtinai geras pasirinkimas. Bet mano žiniomis šis serialas nėra vis dar filmuojamas, o priešingai jau ir paskutinė serija yra parodyta.
Komentavo Zinanti, on 2013-04-01 17:12
Tikiuosi , bent viena televizija nupirks teises į šiuo metu labai populiarią, bei vis dar filmuojamą melodramą '' La Patrona'' . Su mano manymu, geriausia šiuo metu Meksikos aktore - Aracely Arambula. Ten tai serialas. Na, kas netingi , gali žiūrėti šį serialą internetu. Tikrai žymiai geresnis negu dabartinis , kaip ten ji vadinasi '' Natalija''. Prašovė TV3 rodydama šią nesamonę.
Komentavo viki, on 2013-04-02 11:25
asmeniskai man tai rufo tai patinka kaip aktore bet maciau ta la patrona ten tai jo labai geras serijalas tik pradzia te maciau gal o jus ziurit per youtube ar dar ir kitue galima paziureti
Komentavo anzela, on 2013-04-02 17:09
tikrai "natalija" neidomus serialas. O su Rufo idomus manau.6
Komentavo To viki, on 2013-04-03 19:25
Šiuo metu '' La Patrona '' galima žiūrėti tik per ''Youtube'', Kadangi šį serialą dabar rodo tik '' Telemundo '' kanalas, tik Š. Amerikos gyventojams.Beto jis dabar dar tai pat filmuojamas.
Komentavo Buvusi TV3 gerbeja, on 2013-04-03 20:52
Is tikruju nemazai puikiu serialu yra is Telemundo, nebutinai patys naujausi, pvz 'La casa de al lado'Alguien te mira, La reina del sur, o is naujesniu tai Corazon valiente ir cia jau mineta La patrona :-) Rostro venganza tik paciam gale tampa idomus, todel tikuosi isvyst kazka is sio mano sarasiuko ir susigrazinti prarasta ziurove :-)
Komentavo to viki, on 2013-04-03 20:54
Taip pat galima stebet per oficialu Telemundo puslapi ir netgi yra galimybe ten pasirinkt angliskus ar ispaniskus titrus
Komentavo Ruffo_fan, on 2013-04-05 17:52
Ji geriausia savo vaidmeni atliko telenoveleje Apkabink mane "ABRAZAME MUY FUERTE". Bent mano tokia nuomone.
Komentavo serialu fane, on 2013-04-11 16:44
man abu serialai labai idomus ir ,,Natalija" ir ,,Asaru karaliene". ,,Natalija"ziuriu kiekviena serija- idomus, nenuobodus, daug veiksmo, aciu tv3, kad galiu ziureti juos per tv.
Komentavo marius, on 2013-05-06 16:12
1000000000
Komentavo La madrastra, on 2014-01-29 08:07
Galetu pradeti rodyti kokia pamote "La madrastra" juk 2005 metais buvo si telenovele pati ziurimiausia, su mielu noru ziureciau sia telenovele :)
Komentavo Gražu, on 2014-02-17 21:46
Sveiki,gal žinote, kaip vadinasi ta daina, kuri groja per šio serialo reklamą per TV8? Bet ne per serialo užrašus... Niekaip nerandu:(
Komentavo irgi idomu, on 2014-04-09 11:37
Jei kas zino ta daina, parasykit. Taip pat ieskau...aciu!!!

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code