Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Dėl L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymo į Lietuvą sugrįžo V. Grikšaitė-Česnauskienė
Dizaineris Liutauras Salasevičius jau šį penktadienį, balandžio 18 dieną, savo kūrybos gerbėjams pristatys šeštąją elegantišką, ištaigingų vakarinių suknelių kolekciją „Šou“. O žiūrimiausia televizija TV3 jau gegužės 1-ąją suteiks galimybę visiems mados gerbėjams pamatyti ir įvertinti šį įspūdingą renginį – eteryje žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ Tai ne tik kolekcijos „Šou“ pristatymas, bet ir niekam nerodyti vaizdai iš užkulisių.

Kolekcijos „Šou“ podiumu žengs ne viena garsi moteris. Viena iš jų – modelis ir „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Ji specialiai kolekcijos pristatymui grįžta į Lietuvą iš Azerbaidžano sostinės Baku. „Kolekcijos pristatymas pakoregavo mano planus dėl grįžimo iš Baku. Turėjau parvykti gegužės viduryje, tačiau grįžtu mėnesiu anksčiau, kolekcijos pristatymo išvakarėse“, – sako žinoma moteris.

V. Grikšaitei-Česnauskienei pasirodymas ant Liutauro kolekcijos pristatymo podiumo – jau ne pirmasis. Manekenė prisipažįsta, kad jau pirmą kartą išvydusi L. Salasevičiaus kurtus apdarus, susižavėjo. „Su Liutauru artimiau susipažinome pernai pavasarį, kai jis mane pakvietė demonstruoti „Madam pareis vėliau“ kolekciją. Mane sužavėjo jis pats, jo darbai ir jo nuoširdus kruopštumas, siekis padaryti viską tobulai. Ir jam pavyko! Džiaugiuosi, kad ir šiemet turiu galimybę dalyvauti jo kolekcijos pristatyme“, – sako Vaida.

Ar manekenės – moterys be trūkumų? Vaida pripažįsta, kad net ir tobuliausia būtybė randa savo trūkumų. Pasak jos, L. Salasevičiaus kurtos suknelės ypatingos tuo, kad paslepia kūno trūkumus ir išryškina privalumus. „Liutauras – kūrybingas, talentingas ir šiaip mielas, draugiškas žmogus. Lietuvoje turime tikrai daug talentingų mados kūrėjų. Vienų jau žinomi vardai ir darbai, kiti kūrėjai dar siekia išgarsėti. Liutauro išskirtinumas – tai siekis moterį „paversti“ stulbinančio grožio deive, apvilkus ne šiaip gražia vakarine suknele, o specialiai jai kurta, išryškinančia jos privalumus. Šaunuolis“, – komplimentų negaili Vaida.

Azerbaidžane, Baku, su vyru futbolininku Deividu Česnausku gyvenanti Vaida tikina, kad jai kurtą L. Salasevičiaus suknelę ji jau ir pamatė, ir pasimatavo net prieš kelis mėnesius. „Liutauras labai atsakingai, kruopščiai planuoja šios kolekcijos pristatymą, kiekviena detalė jam labai svarbi. Maniškė suknelė man labai patiko. Siūta iš labai gražaus, natūralaus audinio, miela vilkėti. Liutauras minėjo, kad čia tik suknelė, o kur visas kitas grožis – šukuosena, makiažas ir kitos detalės. Žodžiu, labai laukiu penktadienio, nes pamatysiu galutinį rezultatą“, – džiaugiasi žinoma moteris.

Kaip V. Grikšaitė-Česnauskienė ir kitos garsios moterys atrodys ant podiumo, TV3 žiūrovai galės įvertinti jau gegužės 1-ąją žiūrėdami specialų mados šou „Madam pareis vėliau su...“. Žiūrovų laukia ne tik nuostabaus grožio suknelių kolekcija „Šou“, bet ir intriguojančios akimirkos iš renginio užkulisių.

Mados projekto „Madam pareis vėliau su...“ anonsą galite pažiūrėti čia.

„Madam pareis vėliau su...“ – jau gegužės 1-ąją per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei Viktorijai Streičai – labai mielas
Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles. Kauno muzikiniame teatre vaidinanti aktorė sako, kad sunkiausia buvo įprasti prie darbo tempo. Tiesa, V. Streičai šis šokas truko vos vieną, pačią pirmąją filmavimo dieną. „Darbo tempas seriale yra milžiniškas. Reikia labai greitai orientuotis situacijoje. Mane tai išgąsdino pačioje pradžioje. Tiesa, paskui pradėjau suvokti žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, teatre gali repetuoti ir gludinti scenas keletą mėnesių, o čia viskas žymiai greičiau. Vėliau perpratau tai, todėl dabar viskas gerai“, – pasakoja Viktorija.

TV3 serialo „Pamiršk mane“ siužetas – itin dinamiškas. Vieną situaciją keičia kita, pakilią nuotaiką – netekties skausmas. Viktorija sako, kad kaip tik dėl šios priežasties ir tam, kad įtikintų žiūrovus, ji daug diskutuoja su serialo režisieriumi Raimundu Banioniu.

„Scenarijų visuomet aptariu su režisieriumi. „Pamiršk mane“ siužeto vingiai visuomet būna drastiški ir nenuspėjami. Kartu su režisieriumi galvojame, kaip įtaigiau ir įdomiau viską pateikti“, – atvirauja aktorė.

Seriale Viktorija atlieka nemalonios, sukčiaujančios, nekilnojamu turtu prekiaujančios apsukruolės Sitoros Mambos vaidmenį. Daugelio nuostabai, šis vaidmuo aktorei – labai mielas. „Kurti Sitoros charakterį nebuvo sunku. Paprasčiausiai susikuri reikalingas aplinkybes ir stengiesi į viską žiūrėti personažo akimis. Man ši veikėja labai patinka. Nors visų siužeto vingių atskleisti negaliu, prižadu, kad mano personažas dar visus nustebins“, – intriguoja V. Streiča.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 Skaityti toliau..
 
TV3 Šv. Velykos su „Apple“ įkūrėju, „Moterys meluoja geriau. Kristina“ ir Marijono dainomis
Žiūrimiausia televizija TV3 pasistengė, kad šv. Velykų ilgojo savaitgalio programa žiūrovų namus išmargintų gražiausiomis pavasario spalvomis. Svarbiausią pavasario šventę TV3 papuoš garsiausiais filmais, įdomiausiomis laidomis ir išskirtiniais projektais. Jau šio sekmadienio, pirmosios šv. Velykų dienos, rytą prie ekranų vaikus 9.10 val. kvies juoktis Mikės Pūkuotuko draugas Tigras animacinėje istorijoje „Tigro filmas“. 10.45 val. komedija „Mergina vaikino kelnėse“ įrodinės, kad ir gražuolė futbolo aikštelėje – ne iš kelmo spirta. Senosios animacijos gerbėjus 14.55 val. džiugins 8-ojo dešimtmečio filmas „Gelbėtojai“. Beje, jis per pirmąjį rodymo savaitgalį uždirbo rekordinę pinigų sumą, kurios joks kitas animacinis filmas neviršijo beveik 10 metų. „Gelbėtojai“ už nuostabų garso takelį buvo nominuoti Oskarui.

16.35 val. pasinerti į nuotykius kvies „Nimės sala“ su Oskarui nominuota jaunąja aktore Abigaile Breslin ir kino industrijos vilkais – Jodie Foster ir Gerardu Butleriu. 19.30 val., kaip ir kiekvieną sekmadienį, TV3 žiūrovus tiesioginiame eteryje dainomis ir įspūdingais pasirodymais žavės populiarieji „Chorų karai“. Velykinėje programoje chorams teks net išlaikyti specialiai rengiamą egzaminą! Negana to, 22.15 val. eteryje – didžioji kino premjera – ką tik kino teatruose rodyta biografinė drama „Džobsas“ (Jobs) su gražuoliuku Ashtonu Kutcheriu, pasakosianti apie visame pasaulyje žinomą, revoliuciją sukėlusį verslininką, „Apple“ kompanijos dievuką Steve‘ą Jobsą.

Antrąją šv. Velykų dieną, pirmadienį, 8.55 val. rytą nuspalvins animacija vaikams „Paršelio filmas“, 10.25 val. su blogiečiais kovos „Galiūnas Džo“, 14.55 val. į nuotykius pasiners animaciniai „Gelbėtojai Australijoje“, o 16.30 val. visą šeimą prie ekranų kvies kultinis „Zebriukas Dryžius“.   

TV3 pasistengė, kad šios šv. Velykos įsimintų ilgam. 19.00 val. žiūrimiausią televiziją įsijungs visi melomanai ir dainininko, TV3 eterio žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus gerbėjai, mat eteryje – naujausias Marijono ir grupės koncertas „Garsiai. Jautriai. Galingai“! Neseniai šio turo koncertai didžiuosiuose Lietuvos miestuose sutraukė dešimtis tūkstančių klausytojų. TV3 žiūrovai – pirmieji šalies televizijose, galintys pamatyti ir išgirsti ne tik kuo puikiausiai pažįstamus, bet ir naujausius Marijono kūrinius, tarp jų ir naujausią hitą „Balintos sienos“, sėkmingai debiutavusį radijo stočių eteryje ir įsitvirtinusį tarp populiariausių.

Šventinę programą 21.00 val. vainikuos vieno sėkmingiausių lietuviško kino filmų – „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera. Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai filme su Lietuvos įžymybėmis papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Inga Norkutė, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Šv. Velykas švęskime kartu su žiūrimiausia televizija Lietuvoje – TV3!
 Skaityti toliau..
 
Kvieskite daktarą!
17:00

Medicinos pokalbių šou.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Socialinė dokumentika.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Einaras stengiasi suartėti su Rūta. Jis lyg atsitiktinai pasirodo, kai sugenda jos automobilis ir pasiūlo savo pagalbą. Tik Einaras nežino, jog visą šią situaciją stebi karininkas, kuris ketina apsaugoti Rūtą. O Saulius, sukrėstas tėvo mirties, nusprendžia nebešvaistyti laiko ir atskleisti savo tikruosius jausmus Fėjai.

Žiūrėti anonsą...
Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa
20:00

Pirmą kartą televizijos eteryje - išskirtinis "Tulpinių" gaujos ekstrasensės liudijimas. 18-ka metų Niujorke gyvenančios Jūratės Kanaros pasakojimas verčia šiurpti odą. Sensacinga kelionė į krauju aplaistytą "Tulpinių" praeitį.

Žiūrėti anonsą...
Moterys meluoja geriau
21:00

Niekas nežino, kaip baigiasi Marijaus šūvis į Edmundą. Vovka jau pradeda susitaikyti su mintimi, jog neteko tėvo, o Ugnė negali patikėti, jog jos tėvas galėtų ką nors nušauti. Pats Marijus tiesiog nori paimti Česlovo paveikslus ir dingti iš nusikaltimo vietos.

Žiūrėti anonsą...
Pavojus rojuje
22:00

Trys užsimaskavę plėšikai pagrobia labai vertingą karaliaus kalaviją. Laoso policija sugauna vieną iš jų ir paaiškėja, kad tai kriminaliniame pasaulyje pagarsėjęs vokietis Robertas Availeris. Floriano ir Nadios laukia dar viena itin pavojinga ir įtampos kupina byla.

Žiūrėti anonsą...
 


Į TV3 eterį sugrįžta garsioji Victoria Ruffo
Lotynų Amerikos superžvaigždė Victoria Ruffo jau pristato naują melodramą „Ašarų karalienė“ (Corona del Lagrimas). Vos pernai pradėtas filmuoti ir iki šiol filmuojamas serialas nuo balandžio 11-osios darbo dienomis TV3 eteryje pasakos apie auksinės širdies heroję, atsidavusią mamą, likusią gatvėje su trimis mažamečiais vaikais.

Melodramos „Tiesiog Marija“ (Simplemente Maria) žvaigždė V. Ruffo – viena populiariausių Lotynų Amerikos aktorių Lietuvoje. Kultinė Meksikos aktorė mūsų šalies žiūrovų širdis jaudino jausmingose meilės istorijose „Uždrausti jausmai“ (En Nombre del Amor), „Meilės triumfas“ (Triunfo del Amor), „Pamotė“ (La Madrastra), „Meilės vardu“ (En Nombre del Amor), „Viktorija“ (Victoria) ir kt.

Nuo balandžio 11-osios pirmadieniais–penktadieniais V. Ruffo herojė Refudžia atskleis, kaip iki pilnametystės nuo visų pavojų saugoti, vienodai auklėti ir beprotiškai mylimi jos trys sūnūs, užauga labai skirtingi: juos vilioja kur kas didesnės pagundos nei vaikystėje, jų gyvenimas – tai pinigų troškimas, melas, žiauri konkurencija ir pavydas.

Kuklų darbą turinti, rimtus regėjimo sutrikimus kenčianti, ne savimi, o vaikų poreikiais besirūpinanti moteris aukoja visą savo gyvenimą, trokšdama sūnų gerovės. Sūnus Patricijus studijuoja teisę ir svajoja apie patogią ir klestinčią ateitį. Edmundas – gabus, tačiau nedrausmingas būsimas medikas. Jaunimo mokyklą baigęs Ignacijus – vienintelis mamai padedantis apmokėti mokesčius ir brolių studijas. Vienas jų gėdijasi savo kilmės ir šeimos, motiną vadindamas tik samdoma aukle, kitas – nusižiūrėjęs brolio šio simpatiją...

Depresija, prarastas darbas, vis didesnės regėjimo problemos – visa tai lydės TV3 premjeros heroję, trokštančią išsaugoti savo sūnų meilę. Ar pavyks grąžinti harmoniją į šeimą? Ar Refudžios laukia šviesi ateitis? Nuoširdi, sukrečianti, meilės ir nusivylimų, aistros ir sudėtingų sprendimų kupina melodrama su įstabiu V. Ruffo vaidmeniu – jau nuo balandžio 11-osios per TV3.

TV3 balandžio eterio žvaigždžių vaizdo klipą galima pamatyti televizijoje internete TV3 Play.

Premjera „Ašarų karalienė“ – jau balandžio 11-ąją tik per TV3!
  Lankytojų komentarai (14)
Komentavo Mačiusi, on 2013-03-29 18:28
Serialas nebus kažkoks vau ar labai įdomus.. Vienintelis pliusas (kaip kam), kad vaidins Ruffo ir viskas. Šiaip nusivyliau televizijos sprendimu, bet gi serga Ruffoliga, tai pateisinu, bet bent nereikia Natalijų, o gyvenimo kryžkelės irgi nekažkas.
Komentavo Žiūrovė, on 2013-03-30 13:45
Na telenovelė nėra tokia jau ir bloga, ganėtinai geras pasirinkimas. Bet mano žiniomis šis serialas nėra vis dar filmuojamas, o priešingai jau ir paskutinė serija yra parodyta.
Komentavo Zinanti, on 2013-04-01 17:12
Tikiuosi , bent viena televizija nupirks teises į šiuo metu labai populiarią, bei vis dar filmuojamą melodramą '' La Patrona'' . Su mano manymu, geriausia šiuo metu Meksikos aktore - Aracely Arambula. Ten tai serialas. Na, kas netingi , gali žiūrėti šį serialą internetu. Tikrai žymiai geresnis negu dabartinis , kaip ten ji vadinasi '' Natalija''. Prašovė TV3 rodydama šią nesamonę.
Komentavo viki, on 2013-04-02 11:25
asmeniskai man tai rufo tai patinka kaip aktore bet maciau ta la patrona ten tai jo labai geras serijalas tik pradzia te maciau gal o jus ziurit per youtube ar dar ir kitue galima paziureti
Komentavo anzela, on 2013-04-02 17:09
tikrai "natalija" neidomus serialas. O su Rufo idomus manau.6
Komentavo To viki, on 2013-04-03 19:25
Šiuo metu '' La Patrona '' galima žiūrėti tik per ''Youtube'', Kadangi šį serialą dabar rodo tik '' Telemundo '' kanalas, tik Š. Amerikos gyventojams.Beto jis dabar dar tai pat filmuojamas.
Komentavo Buvusi TV3 gerbeja, on 2013-04-03 20:52
Is tikruju nemazai puikiu serialu yra is Telemundo, nebutinai patys naujausi, pvz 'La casa de al lado'Alguien te mira, La reina del sur, o is naujesniu tai Corazon valiente ir cia jau mineta La patrona :-) Rostro venganza tik paciam gale tampa idomus, todel tikuosi isvyst kazka is sio mano sarasiuko ir susigrazinti prarasta ziurove :-)
Komentavo to viki, on 2013-04-03 20:54
Taip pat galima stebet per oficialu Telemundo puslapi ir netgi yra galimybe ten pasirinkt angliskus ar ispaniskus titrus
Komentavo Ruffo_fan, on 2013-04-05 17:52
Ji geriausia savo vaidmeni atliko telenoveleje Apkabink mane "ABRAZAME MUY FUERTE". Bent mano tokia nuomone.
Komentavo serialu fane, on 2013-04-11 16:44
man abu serialai labai idomus ir ,,Natalija" ir ,,Asaru karaliene". ,,Natalija"ziuriu kiekviena serija- idomus, nenuobodus, daug veiksmo, aciu tv3, kad galiu ziureti juos per tv.
Komentavo marius, on 2013-05-06 16:12
1000000000
Komentavo La madrastra, on 2014-01-29 08:07
Galetu pradeti rodyti kokia pamote "La madrastra" juk 2005 metais buvo si telenovele pati ziurimiausia, su mielu noru ziureciau sia telenovele :)
Komentavo Gražu, on 2014-02-17 21:46
Sveiki,gal žinote, kaip vadinasi ta daina, kuri groja per šio serialo reklamą per TV8? Bet ne per serialo užrašus... Niekaip nerandu:(
Komentavo irgi idomu, on 2014-04-09 11:37
Jei kas zino ta daina, parasykit. Taip pat ieskau...aciu!!!

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code