Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei Viktorijai Streičai – labai mielas
Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles. Kauno muzikiniame teatre vaidinanti aktorė sako, kad sunkiausia buvo įprasti prie darbo tempo. Tiesa, V. Streičai šis šokas truko vos vieną, pačią pirmąją filmavimo dieną. „Darbo tempas seriale yra milžiniškas. Reikia labai greitai orientuotis situacijoje. Mane tai išgąsdino pačioje pradžioje. Tiesa, paskui pradėjau suvokti žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, teatre gali repetuoti ir gludinti scenas keletą mėnesių, o čia viskas žymiai greičiau. Vėliau perpratau tai, todėl dabar viskas gerai“, – pasakoja Viktorija.

TV3 serialo „Pamiršk mane“ siužetas – itin dinamiškas. Vieną situaciją keičia kita, pakilią nuotaiką – netekties skausmas. Viktorija sako, kad kaip tik dėl šios priežasties ir tam, kad įtikintų žiūrovus, ji daug diskutuoja su serialo režisieriumi Raimundu Banioniu.

„Scenarijų visuomet aptariu su režisieriumi. „Pamiršk mane“ siužeto vingiai visuomet būna drastiški ir nenuspėjami. Kartu su režisieriumi galvojame, kaip įtaigiau ir įdomiau viską pateikti“, – atvirauja aktorė.

Seriale Viktorija atlieka nemalonios, sukčiaujančios, nekilnojamu turtu prekiaujančios apsukruolės Sitoros Mambos vaidmenį. Daugelio nuostabai, šis vaidmuo aktorei – labai mielas. „Kurti Sitoros charakterį nebuvo sunku. Paprasčiausiai susikuri reikalingas aplinkybes ir stengiesi į viską žiūrėti personažo akimis. Man ši veikėja labai patinka. Nors visų siužeto vingių atskleisti negaliu, prižadu, kad mano personažas dar visus nustebins“, – intriguoja V. Streiča.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 Skaityti toliau..
 
TV3 Šv. Velykos su „Apple“ įkūrėju, „Moterys meluoja geriau. Kristina“ ir Marijono dainomis
Žiūrimiausia televizija TV3 pasistengė, kad šv. Velykų ilgojo savaitgalio programa žiūrovų namus išmargintų gražiausiomis pavasario spalvomis. Svarbiausią pavasario šventę TV3 papuoš garsiausiais filmais, įdomiausiomis laidomis ir išskirtiniais projektais. Jau šio sekmadienio, pirmosios šv. Velykų dienos, rytą prie ekranų vaikus 9.10 val. kvies juoktis Mikės Pūkuotuko draugas Tigras animacinėje istorijoje „Tigro filmas“. 10.45 val. komedija „Mergina vaikino kelnėse“ įrodinės, kad ir gražuolė futbolo aikštelėje – ne iš kelmo spirta. Senosios animacijos gerbėjus 14.55 val. džiugins 8-ojo dešimtmečio filmas „Gelbėtojai“. Beje, jis per pirmąjį rodymo savaitgalį uždirbo rekordinę pinigų sumą, kurios joks kitas animacinis filmas neviršijo beveik 10 metų. „Gelbėtojai“ už nuostabų garso takelį buvo nominuoti Oskarui.

16.35 val. pasinerti į nuotykius kvies „Nimės sala“ su Oskarui nominuota jaunąja aktore Abigaile Breslin ir kino industrijos vilkais – Jodie Foster ir Gerardu Butleriu. 19.30 val., kaip ir kiekvieną sekmadienį, TV3 žiūrovus tiesioginiame eteryje dainomis ir įspūdingais pasirodymais žavės populiarieji „Chorų karai“. Velykinėje programoje chorams teks net išlaikyti specialiai rengiamą egzaminą! Negana to, 22.15 val. eteryje – didžioji kino premjera – ką tik kino teatruose rodyta biografinė drama „Džobsas“ (Jobs) su gražuoliuku Ashtonu Kutcheriu, pasakosianti apie visame pasaulyje žinomą, revoliuciją sukėlusį verslininką, „Apple“ kompanijos dievuką Steve‘ą Jobsą.

Antrąją šv. Velykų dieną, pirmadienį, 8.55 val. rytą nuspalvins animacija vaikams „Paršelio filmas“, 10.25 val. su blogiečiais kovos „Galiūnas Džo“, 14.55 val. į nuotykius pasiners animaciniai „Gelbėtojai Australijoje“, o 16.30 val. visą šeimą prie ekranų kvies kultinis „Zebriukas Dryžius“.   

TV3 pasistengė, kad šios šv. Velykos įsimintų ilgam. 19.00 val. žiūrimiausią televiziją įsijungs visi melomanai ir dainininko, TV3 eterio žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus gerbėjai, mat eteryje – naujausias Marijono ir grupės koncertas „Garsiai. Jautriai. Galingai“! Neseniai šio turo koncertai didžiuosiuose Lietuvos miestuose sutraukė dešimtis tūkstančių klausytojų. TV3 žiūrovai – pirmieji šalies televizijose, galintys pamatyti ir išgirsti ne tik kuo puikiausiai pažįstamus, bet ir naujausius Marijono kūrinius, tarp jų ir naujausią hitą „Balintos sienos“, sėkmingai debiutavusį radijo stočių eteryje ir įsitvirtinusį tarp populiariausių.

Šventinę programą 21.00 val. vainikuos vieno sėkmingiausių lietuviško kino filmų – „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera. Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai filme su Lietuvos įžymybėmis papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Inga Norkutė, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Šv. Velykas švęskime kartu su žiūrimiausia televizija Lietuvoje – TV3!
 Skaityti toliau..
 
Psichoterapeutas: „Kai bučiuojasi 2 vaikinai – visuomenė kelia aliarmą“
Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs žiūrimiausios televizijos TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. pačių dalyvių iniciatyva iškels jautrią ir nuolat diskusijas kurstančią temą – tos pačios lyties asmenų santykius. Dviejų dalyvių vaikinų čia lauks užduotis – bučiuotis į lūpas 30 sekundžių.
 Skaityti toliau..
 
Pirmadienį socialinio eksperimento dviejų dalyvių vaikinų laukia iššūkis: bučinys
Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ jau po premjeros privertė daugelį susimastyti kaip vis dėlto gali skirtis tėvų ir vaikų pasaulėžiūros ir kokie jautrūs bei įdomūs yra jų santykiai. Jau šį pirmadienį 20.00 val. eteryje – trečioji laida, kurioje užduotis atims žadą ir tėvams, ir dalyviams.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
16:00

Doris, nesulaukusi Oktavijaus, pati ateina pas jį į viešbutį.  Išgirdęs beldimą, Oktavijus  liepia Doris pasislėpti vonioje. Pasirodo, kad jo lankytojas – Alfonsas, kuris tik pasišaipo iš Oktavijaus pastangų paslėpti merginą.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Medicinos pokalbių šou.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Socialinė dokumentika.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Rūta nusprendžia atrakinti paslaptingąją Danieliaus dėžutę. Jos turinys labai nustebina. Rūta ir jos mama negali nuspręsti, kaip pasielgti su šia informacija. O Vygis su Inga važiuoja į pirmąją kelionę naujuoju automobiliu. Vygis šokiruotas, išvydęs Ingos vairavimo įgūdžius.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Vaivos galvoje sukasi nauja verslo idėja. O kodėl Renata taip nemėgsta gimtadienio staigmenų?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Prabangiausios Manto Petruškevičiaus ponios ir draugės. Kas baliui ruošėsi ilgiausiai? Kurios suknelė gražiausia?

Žiūrėti anonsą...
Moterys meluoja geriau
21:00

Česlovas atgauna sąmonę ir negali suprasti, kur pateko. Net nesiorientuodamas aplinkoje, jis nori lėkti iš ligoninės ir pradėti tapyti. Ievai atsisakius jį išleisti, Česlovas paprašo Lukos pagalbos. O tuo tarpu Marijus su Donatu stengiasi sutvarkyti reikalus su Edmundu. Prie jų nori prisidėti ir Ugnė, nors vyrai dėl to ir prieštarauja.

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Gerbiamas bendruomenės pirmininkas staiga praranda sąmonę. Gydytojai ieškodami jo ligos priežasties atras ir tamsių asmeninių paslapčių. Nenuspėjamas kaip ir anksčiau „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


Naujame TV3 realybės šou – visuomenę sukrėsiančios dalyvių paslaptys
Animaciniai šedevrai „Ledynmetis 3“ ir „Šrekas 4“, keturis Oskarus laimėjęs kino gigantas „Karaliaus kalba“, kultinis serialas „Elitinis būrys“, meksikiečių melodrama „Natalija“, dokumentinės realybės drama „Gyvenimo kryžkelės“, lietuviškas serialas „Pamiršk mane“, tiesioginė pavakario laida „Diena“, muzikos apdovanojimų ceremonijos M.A.M.A. 2012 tiesioginė, TV3, TV6 kanalus ir televiziją internete „TV3 Play“ sujungsianti transliacija, didžiausio masto projekto „Chorų karai“ ketvirtasis sezonas, kilniausius ir drąsiausius žmonių poelgius pagerbsianti apdovanojimų ceremonija „Lietuvos garbė“ – be šių 2013-ųjų pradžios naujienų, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jubiliejinio, dvidešimtojo, sezono proga savo žiūrovams paruošė dar vieną ypatingą naujieną. Paslaptingiausias pasaulyje realybės šou „Paslapčių namai“ – jau netrukus!

„Tu turi paslaptį? Atsinešk ją į šou, išsaugok ir laimėk!“ – dalyvauti, galimybę laimėti įspūdingą prizą – daugiau nei 100 000 litų − bei tapti garsiu ir turtingu ragina naujausio realybės šou Lietuvoje kūrėjai – prodiuserių kompanija „TV Manija“.

TV3 internetiniame puslapyje kiekvienas norintis gali pildyti anketą ir tikėtis, kad kaip tik jis bus tas laimingasis.

„Į šį šou bus atrenkami labai išvaizdūs, įdomūs žmonės, turintys dideles paslaptis, kurias visą gyvenimą slėpė. Slepiama seksualinė orientacija, plastinė operacija, patirta seksualinė prievarta, gyvenimas vaikų namuose – tai tik maža dalis asmeninių paslapčių, su kuriomis drąsuoliai ateis į didžiausiu jų gyvenimo išbandymu tapsiantį realybės šou“, – intriguoja vienas iš projekto „Paslapčių namai“ kūrėjų žinomas prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 žiūrovai taps kone detektyvais. Kurios iš dalyvių nuo savo konkurentų slėps, jog iš tiesų yra mama ir dukra? O gal toje pačioje patalpoje gyvenantys, rodos, vienas kito nepažįstantys vaikinas ir mergina – iš tiesų yra triukšmingai išsiskyrusi pora? Intriguojančias paslaptis mėgins išsiaiškinti ne tik dalyviai, bet ir TV3 žiūrovai, kiekvieną savaitę spręsdami, kuris paslaptingasis herojus privalo palikti realybės šou.

Pasitelkdami psichologiją, įtaigą, nuoširdų bendravimą ar vienas kito prisijaukinimą „Paslapčių namų“ dalyviai sieks atskleisti vieni kitų paslaptis. Uždaryti vienoje patalpoje, filmuojami 24 valandas per parą, ištisus tris mėnesius šie žmonės bendraudami ir pramogaudami sieks vieno tikslo – laimėti.

Kuo daugiau atskleistų paslapčių – tuo didesnis laimėjimas. Ar kuris nors sugebės namo sugrįžti su gudrumu uždirbtais daugiau nei 100 000 litų kišenėje?

Realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) žanro pradininkas – visą pasaulį pavergęs projektas „Didysis brolis“ („Big Brother“). „Paslapčių namai“ – tai patobulinta „Didžiojo brolio“ versija, sulaukusi neregėto populiarumo Prancūzijoje, Olandijoje ir Portugalijoje. TV3 premjera eterį išvys jau netrukus.

„Paslapčių namai“ – jau netrukus jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!
  Lankytojų komentarai (69)
Komentavo vygantas, on 2013-03-02 16:51
cia kur as is pawor gaidys cia
Komentavo Indre, on 2013-03-02 19:30
Nesuprantu ka Grigaliuniene daro televizijoj. Dar laida diena puse velnio kaip veda, nu bet dabar ziuriu paslapciu namus, tai veliasi vos ne ant kiekvieno sakinio, tragedija...
Komentavo Adugs, on 2013-03-02 20:51
Negaliu susilaikyti ne parašiusi komentaro apie Armoškaite. Kas antras žodis netaisyklingas, pasakyti neturi ką, tai komentuoja nerišliais sakiniais. Visiškai netinkama šiai laidai. Geriau būtų duris atidarinėjus vietoj Marijaus. 
Pasakykit Armoškaitei, kad "video" sakoma, o ne "vidIo".
Komentavo As, on 2013-03-02 20:59
Manau, kad vienas is atejusi i sou gali buti ir yra gejus ? Ar tai tiesa ar ne manau paaiskes per si sou, juk tai paslapciu namai :)
Komentavo nesakysiu, on 2013-03-02 21:20
o tai kaip supratau dabar juos visus galima gyvai ziuret?
Komentavo Paslapčių Namai, on 2013-03-02 21:48
Daugiau "Paslapčių namų" diskusijų čia:http://tinyurl.com/paslapciunamai
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 12:38
sveiki, o jums esant uzsienyje eina ziuret per tv3 play? nes mums bent Norvegijoje nerodo :(
Komentavo aiste, on 2013-03-03 18:28
Mums irgi nerodo mes esame svedijoje.
Komentavo Era, on 2013-03-03 19:15
Airijoje nerodo tai pat..Kokia nesamone...Kodel idomu?
Komentavo aura, on 2013-03-03 20:07
olandijije irgi nerodo, ir tv3play kiek zinau jau ne pirmus metus uzsienyje nerodo. tai matyt toks cia ir prikolas, tv3play tik lietuvoje veikia
Komentavo mandarinas, on 2013-03-03 21:03
Labai neprofesionaliai vedeja Agne Armoskaite vede laida- daug netaisyklingu zodziu bei sakiniu :( Gaila, kad esant pakankamam vedanciuju pasirinimui, isrenkamas prasciausias :(
Komentavo As, on 2013-03-03 21:44
Visos apkalbos tik is pavydo!
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 23:46
bet keista kad laidu irasus galiu ziuret o tiesiogines translecijos ne :( nu nefaina nes sake kad gales matyt visas pasaulis ir se tau po pasaulio...
Komentavo Jurgita, on 2013-03-05 11:20
Londonas irgi nemato per TV3Play!!!!! Nesamone!!!!
Komentavo zaencas, on 2013-03-05 19:17
Na nesamone,sako viena daro kita
Komentavo Apolonija, on 2013-03-05 22:27
Jau antroj laidoj Radzi varda minedami bandot reitingus pasikelt?! Turbut per skystas projektas, kad tai reikia daryt. Ir paslaptys cia niekam lietuvisko kaimo lygio mazai kam idomios.
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:06
krc nesamones darot del tvarkos... geriau susiskirstikit i 3 grupes kurias galesit keisti po 5 kiekvienoi pamainoi tai iseis nienu grafikas kuri jus dyrbsit tvarkysit valysit . kas 3 diena visi dirbs o savaitgali dirbs visi tai uztruks mazai. kariuomines instinktas. 
Balse perduok jam, nes jie nesamones darys o su sita sistema jie es vienas kata =D
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:10
idomu ziuret tas nesamones bet kartais nubosta ir jiems ir kitiems. duokit zmonem rukyt, alaus ir viso kito tada padarysite sou nes db ziuriu kaip as gyvenu jei neturiu uzsiemimu....
Komentavo ina, on 2013-03-06 20:31
viena paslaptis kuri siejas su radzi,tai kad su juo ta juodaode tina gyveno 3m
Komentavo Pats sau, on 2013-03-06 22:19
Aplamai kas per laida, sedi, nieko neveikia, nosi krapsto ir kampus skaiciuoja.Nieko ydomaus nematau, uz ka remia dar juos.Jokio veiksmo, nera i ka ziuret!!!!!!!
Komentavo svecias, on 2013-03-07 13:46
Nusizenkta taisyklei, paslapciu kambari turi atsakinet i klausimus. O ne issisukinet is uzduoto klausimo. (valdo paneles varda turejo pasakyt).
Komentavo imone, on 2013-03-08 10:54
Laba dieba. Girdejauu kad jusu laida apsipirkineja parduotuvei . Noreciau suuzinoti kokioj ? Jei tai imanoma .
Komentavo Viktorija, on 2013-03-09 02:32
Kaip prasideda paslapciu namai ir iskarto dainuoja himna ir rodo dalyvius ten ir yra uzuominos irgi del ju paslapciu!
Komentavo rolak kamenscas, on 2013-03-09 19:41
tai gal idesit normalaus garso hd himna paslapciu namu i you TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBAAAAA ???? 
 
KADANORS ??!!!!!! kaimo teleivizija
Komentavo valdas, on 2013-03-09 20:20
Grigaliuniene stovi papais nukarusiais. Sustorejus. Pasakyn neturi ka. Galevo vedeja ir geresne parinkti.
Komentavo as, on 2013-03-09 20:38
negaliu klausytis vedejos-siaubinga...nei iskalbos,nei dikcijos,netaisiklingas kirciavimas...siaubas....
Komentavo mantas, on 2013-03-09 20:54
nieko idomaus is sio realybes sou.ypac per tv6 rytais kai visi miega :D.negi negaila pinigu tokiam projektui...
Komentavo Laura, on 2013-03-09 23:18
Kas yra isvyke is Lietuvos, uzsisakykite Emigrantas.tv
Komentavo AUSTRIA, on 2013-03-11 11:39
NEIMANOMA ZIURETI PROEKTO VIEN DEL TO PSICHOPATO GAIDZIO TOMO.NU PRODIUSERIAI PARODO KOKIE LIETUVOJE LIKIA MAROZAI,LIGONIS JIS,VISI KITI GRAZUS IR PROTINGI.GINTAS MANAU PROTINGIAUSIAS IR GERIAUSIAI ZAIDZIANTIS TIE BROLIAI ANDRIUS IR SARUNAS MAN TAI PANASYS,BET ANDRIUS TAI PAVALGYT ATEJO I PROEKTA.TOS PROVINCIJOS MERGAITES IPAC TA IS MAZIAIKIU TAI VITU VISTOS,DIDZIUOJIUOS DEL LAUROS IR GRAZI IR PROTINGA
Komentavo Zosė, on 2013-03-11 12:13
Aš tik matau, kad tik Andrius gamina, o panos? Ar jie taip sutarė?O tas kur vis pirmas taikosi ,,paėsti,,pats kitus apkalbėjo. Dar sako, kad kiti pirmi puola valgyti. Atstumiantis tipas-storašiknis...
Komentavo 99, on 2013-03-13 02:48
galiu pasakyt viena ,tas ten laura ir bahuras jos laura visai nieko mergina,tas medis grynas ,prasegiau jau buciau puse ten nors ir projektas,besas jema ziurint kaip tai merginai kiti duoda spaudimo o tas zasiukas tyli,besina negaliu atrodo isokt ten ir staskyt velnius
Komentavo Jurate, on 2013-03-13 10:30
As tai jau nujauciu kelias paslaptis - tas su akinukais - bus buves draugelis (tos iskritusios, keistu vardu) - o jo pacio paslaptis turbut ir yra, kad jis gejus :)))) akivaizdu. Ta juoduke - ex radzi podruske, vienas is broliuku - kaltintas nuzudymu, kristina ar kaip ten ta vyriausia vadina - bus turejusi klinikine mirti... o siaip tai sou - neidomus...laiko gaisimas kai nera daugiau ka veikti. truksta "cinkelio"
Komentavo Slapuke, on 2013-03-13 22:13
Gan idomiai sakyciau,pasiziuriu ir ryte ir wakare,weiksmo pakankama, nenorekit zmones dar tik antra sawaite!
Komentavo zosyte4, on 2013-03-14 09:03
ale ta DILETA,ar kaip ten, tai........gamina valgyt visiems, kaip supratau, ir nulaizineja auksta,pirstus ir vel psk y bendra bliuda. 
jokiu intrigu, sposu, kazkaip liudnai
Komentavo Indrė, on 2013-03-14 12:36
Vytautas koks simpatiškas vyras!!! :)))
Komentavo asas!!!, on 2013-03-16 09:58
jau tas tomas rytais uosto panu pribezdetas lovas is eiles.. Gal jaucia pasitenkinima?
Komentavo Rodo is uzsienio gyvai, on 2013-03-17 14:10
http://iptv.darbasinternete.org/tv/namai.html
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:13
jau tas valdas boba, nagus kramto jei tik kas... :)
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:26
jau tas blin ginte nemoka net pora suvaidint, gaila merginos, gal jis pirma karta mato mergina... :D visas issigandes kaip tik artyn prieina :) Kaip ten kiti gaidziukai neatspeja,kad nera pora?
Komentavo si, on 2013-03-18 21:43
Prancuzija irgi nemato...kodel cia taip?
Komentavo Erika, on 2013-03-19 08:27
Gintas surinko maziausiai tasku ziurovu..turejio iskristi jis o ne Ernestas..kas per neteisybe..
Komentavo Kriste, on 2013-03-19 17:28
Sudas tas emigrantas.tv, pastoviai strigineja :(
Komentavo Toma, on 2013-03-20 13:44
pydaras tai Valdas,O Andrius tai Lioliks is mult filmo...
Komentavo stebetoja, on 2013-03-20 14:36
manau, kad Viktorija su Karolina mama ir dukra...panašūs veido bruožai, tik iš elgesio klaikiai skirtingos - arba gerai labai vaidina, arba iš tiesų yra labai skirtingos asmenybės. 
P.S. nu ir apibūdinimai kai kurių čia pasisakiusių - įdomu ką apie juos pačius būtų galima pasakyti. :)Protingi žmonės neturėtų pulti tyčiotis, nežinant kiek kuris iš žaidėjų vaidina.
Komentavo omg to stebetoja, on 2013-03-21 23:14
tu nenusisnekek.tai kie metu Viktorijai turejo but kad pagimdytu Karolina.Kodel zmones sneka net negalvodami.Intelekto lygis zemiau nulio.LOL
Komentavo omg, on 2013-03-21 23:16
dar pridursiu.Nu nemoka jaunimas valgyt daryt.Vieni kitus smeizia kas suvalge sury ar dar kazka.Bet didziausius rajunus ir naktipieciu megejus matau :).O mikrobangu krosnele visagale.Sveika mityba :DDD
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:37
malacius andrius, pastate i vieta viktorija tipo protingiausia :) sedi gi issiketus, kojos ant stalo
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:40
o jau tas pedikas visiskas ir dar ginasi, tipo pyksta... cha cha cha , cia apie ackarika
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:55
mazvaikis vytas yra, mamytes sunelis sokoladukus vagia... :)
Komentavo Ula, on 2013-03-28 16:33
Man patina paslapciu Namai Juries nepatinak tai Jim's visai stogelis nuvazievo tik man e erzina Kaddish nicks nespeje paslapciu ir mane erzina Agnė nes atsibosta Kai ji Kaaba
Komentavo karolina, on 2013-03-30 21:35
visi esat saunus, tik juokinga "vaidinanti" porele: Mergina nenustoja savimi grozetis 24val. per para, o jos "draugas" neranda sau vietos, pastoviai blaskosi! Koks jis aktorius, nejuokinkit! jis visko bijo, net saves, ranku gestai viska isduoda- nezino kur ju deti! Isleiskit ji greuiciau is ten , jis susirgs depresija!!!
Komentavo Neringa, on 2013-03-31 19:59
Viskas ten gerai , Gintas dabar atsigavo ir geriau pradejo vaidint o ta vistele laura paslapti tai tikrai ju isplepes nes vien tik su bernais buna . Sakau jeigu butu pora tai ir buna kartu .
Komentavo di, on 2013-03-31 20:18
nesuprantu kam gintui uzkrove ta pasileidusia laura,jam taip sunku kai kiti gruzina ant jo,o cia dar ta trinasi ant lovu su bernais ir akivaisdziai leidzia suprasti apie ju bendra paslapti.balsepagailek ginto ir atsauk ju bendra paslapti,tegu ji kapanojasi pati su savo paslaptim nekrizenus istisai,pikta irbeziuret!!!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-03 09:11
o is kur tas debilas tomas ? kuo toliau tuo debileja daugiau
Komentavo asas!!!, on 2013-04-04 11:03
omleta kepa dvi su puse valandos iki 11 , na ir seimininke jolita :) 
geras bajeris, topas
Komentavo Deima, on 2013-04-05 18:20
Tas Valdas tai gėjus yra
Komentavo Diamantidis, on 2013-04-05 18:22
Mano favoritais yra laikomi lura su gintu jie nerealūs
Komentavo karolina, on 2013-04-08 20:19
LAbai geras serijalas liuks :)
Komentavo ***, on 2013-04-09 14:55
Viskas vietoje.
Komentavo Daiva, on 2013-04-12 01:19
Sveiki visi.Visi EMIGRANTAI gali pasijungti www.emigrantas.lt ir kiaura para galite ziureti visas lietuvos televizijos laidas.As esu Norvegijoje ir ziuriu jau metai laiko.Sekmes visiem ir smagaus ziurejimo
Komentavo asas!!!, on 2013-04-18 23:15
jau ant tos lauros visi lipa kaip s..s ....
Komentavo keikit pavad...Patyčių namai, on 2013-04-25 14:41
Mokyklose projketai vykdomi pagal Oliveri "Be patyčių " leiskit paklaust organizatoriu paslapciu namu,,kiek dar toleruos tyciojimasi,purvo metima ant dalyviu? keiksmazodziai....alhoholio vartojimatiesioginiame eteryje...absurdas o ne projektas...gi vaikai ziuri...ka jie ten veikia? miega,tyciojasi ir keikiasi su alhoholiu ..keiskit projekta...patyciu namai
Komentavo asas!!!, on 2013-04-25 15:38
reik ta kaimieti toma pasalinti, jis jau uzkniso visus negyvai, nors pats vadina visus kaimieciais. Ydomu is kokios jis provincijos :)
Komentavo p.namai, on 2013-04-28 10:34
Visi labai saunus, ir reikia visus pagirti,kad tiek laiko isbuna svetimuose namuose su svetimais zmonemis! Labiausiai sergu uz Gintauta,Saruna, ir Karolina.Sie dalyviai tikrai verti laimeti!:) Didziausios sekmes jiems!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-30 20:33
na saras nuvyle kaip kuriuos gerbejus, kaip sakant issigando Karolinos ir bando tyciotis visaip is jos. tai ne vyriska yra.... Ir dar kitus nustatineja pries ja. Praskydo matomai :) :)
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 10:47
uzkimskit jus tam nusisnekanciam lb bendraujanciam kaimieciui burna. jau slykstu klausytis koks protingas :D Prisikniso prie to ginto asilas. retas egzempliorius
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 17:19
jau ant tinos peties lochas guodziasi
Komentavo asas!!!, on 2013-05-07 09:02
tomui reik psichologo pagalbos jau :)
Komentavo Saule, on 2013-07-21 16:10
Gerbiami paslapciu namu kurejai as labai tikiu kad bus antras sezonas tikiu kad reitingai pakils, tai auks to lygio projektas kurio Seniai truksta lietuvoje labai Norim paslapciu namu Antro sezono!!!!!!!!!!!!!!

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code