Lietuviškas kinas populiarumo žvaigždes žeriasi ir kino teatruose, ir televizijoje
Gražų Velykų savaitgalį TV3 savo žiūrovams nepagailėjo eterio puošmenų. Žiūrovai mėgavosi pačia geriausia programa – didingais „Chorų karais“, geriausiomis Marijono Mikutavičiaus dainomis, itin didelio populiarumo sulaukusiu filmu „Moterys meluoja geriau. Kristina“  bei puikiais kitais filmais. Filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera kino teatruose įvyko pernai.  Parduota įspūdingai daug išankstinių bilietų. Tad nenuostabu, kad ir televizijos eteryje pirmadienio vakarą filmas tiesiog karaliavo. Preliminariais TNS LT duomenimis, šį filmą per TV3 žiūrėjo net 31,9 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 11,3 proc. Finansiškai aktyvios auditorijos dalis dar įspūdingesnė – TV3 filmu mėgavosi net 42,8 proc. visų žiūrovų, artimiausiam konkurentui teko tenkintis 11,9 proc.

Marijono Mikutavičiaus anšlaginis koncertas, pritraukęs į sales minias žmonių, per Velykas paskleidė gerą nuotaiką TV3 žiūrovų namuose. Išskirtinį solinį koncertą „Garsiai. Jautriai. Galingai“ pirmadienio vakarą žiūrėjo net 21,3 proc. aktyvios 15−49 m. auditorijos, kai artimiausią konkurentą tuo metu žiūrėjo vos 14,9 proc.

„Chorų karai“ sekmadienio vakarą jau įprastai prie TV3 ekranų pritraukia gausų būrį neabejingų šiam šou žmonių. Šventiniame projekte netrūko staigmenų, stiprių emocijų ir nuoširdaus juoko galingiems chorams kovojant dėl geriausiojo vardo. Net 21 proc. visų žiūrovų dainavo kartu su įspūdingaisiais chorais ir jų generolais, kai tuo metu artimiausio konkurento programą žiūrėjo vos 17,2 proc. Finansiškai aktyvių žiūrovų susibūrė dar daugiau – net 30,8 proc., gretimiems konkurentams liko vos 12,8 proc.

Didžiausios simpatijos taip pat atiteko ir šventinio savaitgalio vakarus papuošusiems filmams – biografinei istorijai „Jobsas“, veiksmo nestokojančiam nuotykių filmui „Kodas L.O.B.I.A.I.“, puikiai komedijai „Ir čia priėjo Poli“ bei spalvotajai animacijai „Monstrai prieš ateivius“.

TV3 – jau 10 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje!
 Skaityti toliau..
 
Mantas Katleris prisipažino: „Rinkčiausi vyresnę gyvenimo partnerę“
Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.
 Skaityti toliau..
 
Žiūrimiausios televizijos eteryje – intriguojančio serialo „Raudonoji našlė“ premjera
Žiūrimiausia televizija šalyje TV3 jau ne vienus metus savo žiūrovams pirmadieniais−ketvirtadieniais 22.00 val. pristato „Kultinio serialo“ rubriką. Šį pavasarį antradienio vakarais žiūrovus įtraukia mistinės Stepheno Kingo dramos „Po kupolu“ ekranizacija, trečiadieniais neeilinius medicinos sprendimus ir kandų charakterį demonstruoja visame pasaulyje garsus „Daktaras Hausas“, o ketvirtadieniais nusikaltėlius gaudo kriminalinio serialo „Pavojus rojuje“ pareigūnų duetas. Jau pirmadienį, balandžio 28 dieną, eteryje – naujo kultinio serialo „Raudonoji našlė“ premjera.

„Raudonoji našlė“ (Red Widow) – vos pernai amerikiečių televizijų gigantės ABC eteryje pasirodžiusi vieno sezono drama, sukurta pagal olandų serialą. Istorijos centre – herojė Marta. Ji gyveno tarsi svajonių pasaulyje – Martai netrūko nieko: šalia buvo mylintis vyras, trys puikūs vaikai ir gražus namas priemiestyje. Ji jautėsi beprotiškai laiminga, nes nežinojo didelės savo vyro paslapties – ji nežinojo, ką jis dirba.

Staigi sutuoktinio mirtis apvers moteriai gyvenimą aukštyn kojom ir atvers akis. Tiesa, tamsūs kontrabandos užkulisiai neišgąsdins ryžtingos našlės – ji tęs vyro veiklą dėl savo vaikų. Kaip seksis moteriai nuožmiame ir pavojingame nusikaltėlių pasaulyje? O gal ji nėra gležna namų šeimininkė, kaip visi įsivaizduoja? Ar Marta iš tiesų pasiryžusi padaryti viską, kad išsiaiškintų faktus apie savo vyro mirtį ir apsaugotų savo vaikus, TV3 žiūrovai galės sužinoti sekdami įvykius jau nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val.

Premjera „Raudonoji našlė“ – nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Dviratininko uniformą apsivilkęs lenktynininkas B. Vanagas „paragavo“ asfalto
Dakaro ralio dalyvis lenktynininkas Benediktas Vanagas po metų pertraukos sėdo ant dviračio. Jis dalyvavo TV3 laidos „Sportuok su mumis“ treniruotėje, kurią vedė daugkartinis Lietuvos dviračių čempionas Tomas Vaitkus.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
15:00

Marikrusa pasibaisi Alfonso sumanymu parduoti Anibalo paveikslą kaip savo, o šiam sumokėti vos dešimtąją dalį gautos sumos. Tačiau nieko padaryti negali, nes Alfonsas pagrasina pranešiąs policijai, kad jos paveikslą iš parodos pavogė Oktavijus.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Kokią duoną valgyti sveika? Kokią duoną renkatės Jūs?

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Brolienė susikirto dėl tėvų paminklo, už kurį nesumokėta. Ar paminklą teks grąžinti?

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Paaiškėja, kaip Danielius ketina prisipažinti visiems esantis gyvas ir grįžti į savo šeimą. Marija ir vaikai labai džiaugiasi ,,prisikėlusiu” tėvu, tačiau Rūta į jo sugrįžimą žiūri kritiškai. Ne tik dėl to, kad toks netikėtas įvykis yra įtartinas, bet ir dėl to, kad tai gali pakenkti atsinaujinusiems jos santykiams su Vytautu.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Milda naudojasi gydytojo psichoterapeuto paslaugomis. Tačiau kaip tą pasakyti kalėjime sėdinčiam Arūnui?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Irena susitinka su Oksana ir liepia palikti jos sūnų Robertą ramybėje. Bet didelei Irenos nuostabai, ji sužino, kad Oksana ir Robertas jau nebe pora. Po tokios žinios, kuri, atrodytų, turėtų pradžiuginti, mamai tampa apmaudu, kad jos sūnelis, pasirodo, merginai yra per prastas...

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Paauglį užklumpa paralyžius. Betirdami jo negalavimą gydytojai išsiaiškins didžiulę šeimos paslaptį ir tikrąsias ligos priežastis. Gregoris tuo tarpu mėgins pasigydyti kulkšnį, kad galėtų keliauti į Atlantik Sitį. Stebinantis kaip visada „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


Naujame TV3 realybės šou – visuomenę sukrėsiančios dalyvių paslaptys
Animaciniai šedevrai „Ledynmetis 3“ ir „Šrekas 4“, keturis Oskarus laimėjęs kino gigantas „Karaliaus kalba“, kultinis serialas „Elitinis būrys“, meksikiečių melodrama „Natalija“, dokumentinės realybės drama „Gyvenimo kryžkelės“, lietuviškas serialas „Pamiršk mane“, tiesioginė pavakario laida „Diena“, muzikos apdovanojimų ceremonijos M.A.M.A. 2012 tiesioginė, TV3, TV6 kanalus ir televiziją internete „TV3 Play“ sujungsianti transliacija, didžiausio masto projekto „Chorų karai“ ketvirtasis sezonas, kilniausius ir drąsiausius žmonių poelgius pagerbsianti apdovanojimų ceremonija „Lietuvos garbė“ – be šių 2013-ųjų pradžios naujienų, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jubiliejinio, dvidešimtojo, sezono proga savo žiūrovams paruošė dar vieną ypatingą naujieną. Paslaptingiausias pasaulyje realybės šou „Paslapčių namai“ – jau netrukus!

„Tu turi paslaptį? Atsinešk ją į šou, išsaugok ir laimėk!“ – dalyvauti, galimybę laimėti įspūdingą prizą – daugiau nei 100 000 litų − bei tapti garsiu ir turtingu ragina naujausio realybės šou Lietuvoje kūrėjai – prodiuserių kompanija „TV Manija“.

TV3 internetiniame puslapyje kiekvienas norintis gali pildyti anketą ir tikėtis, kad kaip tik jis bus tas laimingasis.

„Į šį šou bus atrenkami labai išvaizdūs, įdomūs žmonės, turintys dideles paslaptis, kurias visą gyvenimą slėpė. Slepiama seksualinė orientacija, plastinė operacija, patirta seksualinė prievarta, gyvenimas vaikų namuose – tai tik maža dalis asmeninių paslapčių, su kuriomis drąsuoliai ateis į didžiausiu jų gyvenimo išbandymu tapsiantį realybės šou“, – intriguoja vienas iš projekto „Paslapčių namai“ kūrėjų žinomas prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 žiūrovai taps kone detektyvais. Kurios iš dalyvių nuo savo konkurentų slėps, jog iš tiesų yra mama ir dukra? O gal toje pačioje patalpoje gyvenantys, rodos, vienas kito nepažįstantys vaikinas ir mergina – iš tiesų yra triukšmingai išsiskyrusi pora? Intriguojančias paslaptis mėgins išsiaiškinti ne tik dalyviai, bet ir TV3 žiūrovai, kiekvieną savaitę spręsdami, kuris paslaptingasis herojus privalo palikti realybės šou.

Pasitelkdami psichologiją, įtaigą, nuoširdų bendravimą ar vienas kito prisijaukinimą „Paslapčių namų“ dalyviai sieks atskleisti vieni kitų paslaptis. Uždaryti vienoje patalpoje, filmuojami 24 valandas per parą, ištisus tris mėnesius šie žmonės bendraudami ir pramogaudami sieks vieno tikslo – laimėti.

Kuo daugiau atskleistų paslapčių – tuo didesnis laimėjimas. Ar kuris nors sugebės namo sugrįžti su gudrumu uždirbtais daugiau nei 100 000 litų kišenėje?

Realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) žanro pradininkas – visą pasaulį pavergęs projektas „Didysis brolis“ („Big Brother“). „Paslapčių namai“ – tai patobulinta „Didžiojo brolio“ versija, sulaukusi neregėto populiarumo Prancūzijoje, Olandijoje ir Portugalijoje. TV3 premjera eterį išvys jau netrukus.

„Paslapčių namai“ – jau netrukus jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!
  Lankytojų komentarai (69)
Komentavo vygantas, on 2013-03-02 16:51
cia kur as is pawor gaidys cia
Komentavo Indre, on 2013-03-02 19:30
Nesuprantu ka Grigaliuniene daro televizijoj. Dar laida diena puse velnio kaip veda, nu bet dabar ziuriu paslapciu namus, tai veliasi vos ne ant kiekvieno sakinio, tragedija...
Komentavo Adugs, on 2013-03-02 20:51
Negaliu susilaikyti ne parašiusi komentaro apie Armoškaite. Kas antras žodis netaisyklingas, pasakyti neturi ką, tai komentuoja nerišliais sakiniais. Visiškai netinkama šiai laidai. Geriau būtų duris atidarinėjus vietoj Marijaus. 
Pasakykit Armoškaitei, kad "video" sakoma, o ne "vidIo".
Komentavo As, on 2013-03-02 20:59
Manau, kad vienas is atejusi i sou gali buti ir yra gejus ? Ar tai tiesa ar ne manau paaiskes per si sou, juk tai paslapciu namai :)
Komentavo nesakysiu, on 2013-03-02 21:20
o tai kaip supratau dabar juos visus galima gyvai ziuret?
Komentavo Paslapčių Namai, on 2013-03-02 21:48
Daugiau "Paslapčių namų" diskusijų čia:http://tinyurl.com/paslapciunamai
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 12:38
sveiki, o jums esant uzsienyje eina ziuret per tv3 play? nes mums bent Norvegijoje nerodo :(
Komentavo aiste, on 2013-03-03 18:28
Mums irgi nerodo mes esame svedijoje.
Komentavo Era, on 2013-03-03 19:15
Airijoje nerodo tai pat..Kokia nesamone...Kodel idomu?
Komentavo aura, on 2013-03-03 20:07
olandijije irgi nerodo, ir tv3play kiek zinau jau ne pirmus metus uzsienyje nerodo. tai matyt toks cia ir prikolas, tv3play tik lietuvoje veikia
Komentavo mandarinas, on 2013-03-03 21:03
Labai neprofesionaliai vedeja Agne Armoskaite vede laida- daug netaisyklingu zodziu bei sakiniu :( Gaila, kad esant pakankamam vedanciuju pasirinimui, isrenkamas prasciausias :(
Komentavo As, on 2013-03-03 21:44
Visos apkalbos tik is pavydo!
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 23:46
bet keista kad laidu irasus galiu ziuret o tiesiogines translecijos ne :( nu nefaina nes sake kad gales matyt visas pasaulis ir se tau po pasaulio...
Komentavo Jurgita, on 2013-03-05 11:20
Londonas irgi nemato per TV3Play!!!!! Nesamone!!!!
Komentavo zaencas, on 2013-03-05 19:17
Na nesamone,sako viena daro kita
Komentavo Apolonija, on 2013-03-05 22:27
Jau antroj laidoj Radzi varda minedami bandot reitingus pasikelt?! Turbut per skystas projektas, kad tai reikia daryt. Ir paslaptys cia niekam lietuvisko kaimo lygio mazai kam idomios.
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:06
krc nesamones darot del tvarkos... geriau susiskirstikit i 3 grupes kurias galesit keisti po 5 kiekvienoi pamainoi tai iseis nienu grafikas kuri jus dyrbsit tvarkysit valysit . kas 3 diena visi dirbs o savaitgali dirbs visi tai uztruks mazai. kariuomines instinktas. 
Balse perduok jam, nes jie nesamones darys o su sita sistema jie es vienas kata =D
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:10
idomu ziuret tas nesamones bet kartais nubosta ir jiems ir kitiems. duokit zmonem rukyt, alaus ir viso kito tada padarysite sou nes db ziuriu kaip as gyvenu jei neturiu uzsiemimu....
Komentavo ina, on 2013-03-06 20:31
viena paslaptis kuri siejas su radzi,tai kad su juo ta juodaode tina gyveno 3m
Komentavo Pats sau, on 2013-03-06 22:19
Aplamai kas per laida, sedi, nieko neveikia, nosi krapsto ir kampus skaiciuoja.Nieko ydomaus nematau, uz ka remia dar juos.Jokio veiksmo, nera i ka ziuret!!!!!!!
Komentavo svecias, on 2013-03-07 13:46
Nusizenkta taisyklei, paslapciu kambari turi atsakinet i klausimus. O ne issisukinet is uzduoto klausimo. (valdo paneles varda turejo pasakyt).
Komentavo imone, on 2013-03-08 10:54
Laba dieba. Girdejauu kad jusu laida apsipirkineja parduotuvei . Noreciau suuzinoti kokioj ? Jei tai imanoma .
Komentavo Viktorija, on 2013-03-09 02:32
Kaip prasideda paslapciu namai ir iskarto dainuoja himna ir rodo dalyvius ten ir yra uzuominos irgi del ju paslapciu!
Komentavo rolak kamenscas, on 2013-03-09 19:41
tai gal idesit normalaus garso hd himna paslapciu namu i you TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBAAAAA ???? 
 
KADANORS ??!!!!!! kaimo teleivizija
Komentavo valdas, on 2013-03-09 20:20
Grigaliuniene stovi papais nukarusiais. Sustorejus. Pasakyn neturi ka. Galevo vedeja ir geresne parinkti.
Komentavo as, on 2013-03-09 20:38
negaliu klausytis vedejos-siaubinga...nei iskalbos,nei dikcijos,netaisiklingas kirciavimas...siaubas....
Komentavo mantas, on 2013-03-09 20:54
nieko idomaus is sio realybes sou.ypac per tv6 rytais kai visi miega :D.negi negaila pinigu tokiam projektui...
Komentavo Laura, on 2013-03-09 23:18
Kas yra isvyke is Lietuvos, uzsisakykite Emigrantas.tv
Komentavo AUSTRIA, on 2013-03-11 11:39
NEIMANOMA ZIURETI PROEKTO VIEN DEL TO PSICHOPATO GAIDZIO TOMO.NU PRODIUSERIAI PARODO KOKIE LIETUVOJE LIKIA MAROZAI,LIGONIS JIS,VISI KITI GRAZUS IR PROTINGI.GINTAS MANAU PROTINGIAUSIAS IR GERIAUSIAI ZAIDZIANTIS TIE BROLIAI ANDRIUS IR SARUNAS MAN TAI PANASYS,BET ANDRIUS TAI PAVALGYT ATEJO I PROEKTA.TOS PROVINCIJOS MERGAITES IPAC TA IS MAZIAIKIU TAI VITU VISTOS,DIDZIUOJIUOS DEL LAUROS IR GRAZI IR PROTINGA
Komentavo Zosė, on 2013-03-11 12:13
Aš tik matau, kad tik Andrius gamina, o panos? Ar jie taip sutarė?O tas kur vis pirmas taikosi ,,paėsti,,pats kitus apkalbėjo. Dar sako, kad kiti pirmi puola valgyti. Atstumiantis tipas-storašiknis...
Komentavo 99, on 2013-03-13 02:48
galiu pasakyt viena ,tas ten laura ir bahuras jos laura visai nieko mergina,tas medis grynas ,prasegiau jau buciau puse ten nors ir projektas,besas jema ziurint kaip tai merginai kiti duoda spaudimo o tas zasiukas tyli,besina negaliu atrodo isokt ten ir staskyt velnius
Komentavo Jurate, on 2013-03-13 10:30
As tai jau nujauciu kelias paslaptis - tas su akinukais - bus buves draugelis (tos iskritusios, keistu vardu) - o jo pacio paslaptis turbut ir yra, kad jis gejus :)))) akivaizdu. Ta juoduke - ex radzi podruske, vienas is broliuku - kaltintas nuzudymu, kristina ar kaip ten ta vyriausia vadina - bus turejusi klinikine mirti... o siaip tai sou - neidomus...laiko gaisimas kai nera daugiau ka veikti. truksta "cinkelio"
Komentavo Slapuke, on 2013-03-13 22:13
Gan idomiai sakyciau,pasiziuriu ir ryte ir wakare,weiksmo pakankama, nenorekit zmones dar tik antra sawaite!
Komentavo zosyte4, on 2013-03-14 09:03
ale ta DILETA,ar kaip ten, tai........gamina valgyt visiems, kaip supratau, ir nulaizineja auksta,pirstus ir vel psk y bendra bliuda. 
jokiu intrigu, sposu, kazkaip liudnai
Komentavo Indrė, on 2013-03-14 12:36
Vytautas koks simpatiškas vyras!!! :)))
Komentavo asas!!!, on 2013-03-16 09:58
jau tas tomas rytais uosto panu pribezdetas lovas is eiles.. Gal jaucia pasitenkinima?
Komentavo Rodo is uzsienio gyvai, on 2013-03-17 14:10
http://iptv.darbasinternete.org/tv/namai.html
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:13
jau tas valdas boba, nagus kramto jei tik kas... :)
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:26
jau tas blin ginte nemoka net pora suvaidint, gaila merginos, gal jis pirma karta mato mergina... :D visas issigandes kaip tik artyn prieina :) Kaip ten kiti gaidziukai neatspeja,kad nera pora?
Komentavo si, on 2013-03-18 21:43
Prancuzija irgi nemato...kodel cia taip?
Komentavo Erika, on 2013-03-19 08:27
Gintas surinko maziausiai tasku ziurovu..turejio iskristi jis o ne Ernestas..kas per neteisybe..
Komentavo Kriste, on 2013-03-19 17:28
Sudas tas emigrantas.tv, pastoviai strigineja :(
Komentavo Toma, on 2013-03-20 13:44
pydaras tai Valdas,O Andrius tai Lioliks is mult filmo...
Komentavo stebetoja, on 2013-03-20 14:36
manau, kad Viktorija su Karolina mama ir dukra...panašūs veido bruožai, tik iš elgesio klaikiai skirtingos - arba gerai labai vaidina, arba iš tiesų yra labai skirtingos asmenybės. 
P.S. nu ir apibūdinimai kai kurių čia pasisakiusių - įdomu ką apie juos pačius būtų galima pasakyti. :)Protingi žmonės neturėtų pulti tyčiotis, nežinant kiek kuris iš žaidėjų vaidina.
Komentavo omg to stebetoja, on 2013-03-21 23:14
tu nenusisnekek.tai kie metu Viktorijai turejo but kad pagimdytu Karolina.Kodel zmones sneka net negalvodami.Intelekto lygis zemiau nulio.LOL
Komentavo omg, on 2013-03-21 23:16
dar pridursiu.Nu nemoka jaunimas valgyt daryt.Vieni kitus smeizia kas suvalge sury ar dar kazka.Bet didziausius rajunus ir naktipieciu megejus matau :).O mikrobangu krosnele visagale.Sveika mityba :DDD
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:37
malacius andrius, pastate i vieta viktorija tipo protingiausia :) sedi gi issiketus, kojos ant stalo
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:40
o jau tas pedikas visiskas ir dar ginasi, tipo pyksta... cha cha cha , cia apie ackarika
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:55
mazvaikis vytas yra, mamytes sunelis sokoladukus vagia... :)
Komentavo Ula, on 2013-03-28 16:33
Man patina paslapciu Namai Juries nepatinak tai Jim's visai stogelis nuvazievo tik man e erzina Kaddish nicks nespeje paslapciu ir mane erzina Agnė nes atsibosta Kai ji Kaaba
Komentavo karolina, on 2013-03-30 21:35
visi esat saunus, tik juokinga "vaidinanti" porele: Mergina nenustoja savimi grozetis 24val. per para, o jos "draugas" neranda sau vietos, pastoviai blaskosi! Koks jis aktorius, nejuokinkit! jis visko bijo, net saves, ranku gestai viska isduoda- nezino kur ju deti! Isleiskit ji greuiciau is ten , jis susirgs depresija!!!
Komentavo Neringa, on 2013-03-31 19:59
Viskas ten gerai , Gintas dabar atsigavo ir geriau pradejo vaidint o ta vistele laura paslapti tai tikrai ju isplepes nes vien tik su bernais buna . Sakau jeigu butu pora tai ir buna kartu .
Komentavo di, on 2013-03-31 20:18
nesuprantu kam gintui uzkrove ta pasileidusia laura,jam taip sunku kai kiti gruzina ant jo,o cia dar ta trinasi ant lovu su bernais ir akivaisdziai leidzia suprasti apie ju bendra paslapti.balsepagailek ginto ir atsauk ju bendra paslapti,tegu ji kapanojasi pati su savo paslaptim nekrizenus istisai,pikta irbeziuret!!!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-03 09:11
o is kur tas debilas tomas ? kuo toliau tuo debileja daugiau
Komentavo asas!!!, on 2013-04-04 11:03
omleta kepa dvi su puse valandos iki 11 , na ir seimininke jolita :) 
geras bajeris, topas
Komentavo Deima, on 2013-04-05 18:20
Tas Valdas tai gėjus yra
Komentavo Diamantidis, on 2013-04-05 18:22
Mano favoritais yra laikomi lura su gintu jie nerealūs
Komentavo karolina, on 2013-04-08 20:19
LAbai geras serijalas liuks :)
Komentavo ***, on 2013-04-09 14:55
Viskas vietoje.
Komentavo Daiva, on 2013-04-12 01:19
Sveiki visi.Visi EMIGRANTAI gali pasijungti www.emigrantas.lt ir kiaura para galite ziureti visas lietuvos televizijos laidas.As esu Norvegijoje ir ziuriu jau metai laiko.Sekmes visiem ir smagaus ziurejimo
Komentavo asas!!!, on 2013-04-18 23:15
jau ant tos lauros visi lipa kaip s..s ....
Komentavo keikit pavad...Patyčių namai, on 2013-04-25 14:41
Mokyklose projketai vykdomi pagal Oliveri "Be patyčių " leiskit paklaust organizatoriu paslapciu namu,,kiek dar toleruos tyciojimasi,purvo metima ant dalyviu? keiksmazodziai....alhoholio vartojimatiesioginiame eteryje...absurdas o ne projektas...gi vaikai ziuri...ka jie ten veikia? miega,tyciojasi ir keikiasi su alhoholiu ..keiskit projekta...patyciu namai
Komentavo asas!!!, on 2013-04-25 15:38
reik ta kaimieti toma pasalinti, jis jau uzkniso visus negyvai, nors pats vadina visus kaimieciais. Ydomu is kokios jis provincijos :)
Komentavo p.namai, on 2013-04-28 10:34
Visi labai saunus, ir reikia visus pagirti,kad tiek laiko isbuna svetimuose namuose su svetimais zmonemis! Labiausiai sergu uz Gintauta,Saruna, ir Karolina.Sie dalyviai tikrai verti laimeti!:) Didziausios sekmes jiems!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-30 20:33
na saras nuvyle kaip kuriuos gerbejus, kaip sakant issigando Karolinos ir bando tyciotis visaip is jos. tai ne vyriska yra.... Ir dar kitus nustatineja pries ja. Praskydo matomai :) :)
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 10:47
uzkimskit jus tam nusisnekanciam lb bendraujanciam kaimieciui burna. jau slykstu klausytis koks protingas :D Prisikniso prie to ginto asilas. retas egzempliorius
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 17:19
jau ant tinos peties lochas guodziasi
Komentavo asas!!!, on 2013-05-07 09:02
tomui reik psichologo pagalbos jau :)
Komentavo Saule, on 2013-07-21 16:10
Gerbiami paslapciu namu kurejai as labai tikiu kad bus antras sezonas tikiu kad reitingai pakils, tai auks to lygio projektas kurio Seniai truksta lietuvoje labai Norim paslapciu namu Antro sezono!!!!!!!!!!!!!!

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code