Inga Norkutė: „Jei būtų filmas apie Medą, visus kaskadinius triukus atlikčiau pati“
Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai ir papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. „Iš aktorės perspektyvos aš laukiu ir džiaugiuosi, kai pasirodo bet kuris iš mano darbų. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ – ne išimtis. Nors mano šeima matė filmą kine, neabejoju, kad jį dar kartą pažiūrės ir TV3 eteryje, per Šv. Velykas“, – sako šypsodamasi žiūrovų numylėtinė, aktorė Inga Norkutė, serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams geriausiai pažįstama kaip Meda.

„Būtų labai smagu, jei kitas „Moterys meluoja geriau“ kino filmas būtų dedikuotas Medai. Tiesa, nežinau ar filmas apie Medą būtų šmaikštus. Gal kaip tik koks mistinis trileris“, – sako juokdamasi aktorė.

I. Norkutė žada, kad jei bus kuriamas antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas ir šio siužetas suksis apie heroję Medą, ji pati atliks visus kaskadininkų triukus! „Jei būtų antrasis filmas, ir jis būtų kaip tik apie Medą, net visus kaskadinius triukus atlikčiau pati, o ne dubleriai. Rimtai, prižadu“, – tvirtai sako humoro nestokojanti populiari aktorė.

Ar TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai ir pati I. Norkutė sulauks antrojo filmo, paaiškės ateityje. Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – 2-ąją šv. Velykų dieną 21.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Dėl L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymo į Lietuvą sugrįžo V. Grikšaitė-Česnauskienė
Dizaineris Liutauras Salasevičius jau šį penktadienį, balandžio 18 dieną, savo kūrybos gerbėjams pristatys šeštąją elegantišką, ištaigingų vakarinių suknelių kolekciją „Šou“. O žiūrimiausia televizija TV3 jau gegužės 1-ąją suteiks galimybę visiems mados gerbėjams pamatyti ir įvertinti šį įspūdingą renginį – eteryje žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ Tai ne tik kolekcijos „Šou“ pristatymas, bet ir niekam nerodyti vaizdai iš užkulisių.

Kolekcijos „Šou“ podiumu žengs ne viena garsi moteris. Viena iš jų – modelis ir „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Ji specialiai kolekcijos pristatymui grįžta į Lietuvą iš Azerbaidžano sostinės Baku. „Kolekcijos pristatymas pakoregavo mano planus dėl grįžimo iš Baku. Turėjau parvykti gegužės viduryje, tačiau grįžtu mėnesiu anksčiau, kolekcijos pristatymo išvakarėse“, – sako žinoma moteris.

V. Grikšaitei-Česnauskienei pasirodymas ant Liutauro kolekcijos pristatymo podiumo – jau ne pirmasis. Manekenė prisipažįsta, kad jau pirmą kartą išvydusi L. Salasevičiaus kurtus apdarus, susižavėjo. „Su Liutauru artimiau susipažinome pernai pavasarį, kai jis mane pakvietė demonstruoti „Madam pareis vėliau“ kolekciją. Mane sužavėjo jis pats, jo darbai ir jo nuoširdus kruopštumas, siekis padaryti viską tobulai. Ir jam pavyko! Džiaugiuosi, kad ir šiemet turiu galimybę dalyvauti jo kolekcijos pristatyme“, – sako Vaida.

Ar manekenės – moterys be trūkumų? Vaida pripažįsta, kad net ir tobuliausia būtybė randa savo trūkumų. Pasak jos, L. Salasevičiaus kurtos suknelės ypatingos tuo, kad paslepia kūno trūkumus ir išryškina privalumus. „Liutauras – kūrybingas, talentingas ir šiaip mielas, draugiškas žmogus. Lietuvoje turime tikrai daug talentingų mados kūrėjų. Vienų jau žinomi vardai ir darbai, kiti kūrėjai dar siekia išgarsėti. Liutauro išskirtinumas – tai siekis moterį „paversti“ stulbinančio grožio deive, apvilkus ne šiaip gražia vakarine suknele, o specialiai jai kurta, išryškinančia jos privalumus. Šaunuolis“, – komplimentų negaili Vaida.

Azerbaidžane, Baku, su vyru futbolininku Deividu Česnausku gyvenanti Vaida tikina, kad jai kurtą L. Salasevičiaus suknelę ji jau ir pamatė, ir pasimatavo net prieš kelis mėnesius. „Liutauras labai atsakingai, kruopščiai planuoja šios kolekcijos pristatymą, kiekviena detalė jam labai svarbi. Maniškė suknelė man labai patiko. Siūta iš labai gražaus, natūralaus audinio, miela vilkėti. Liutauras minėjo, kad čia tik suknelė, o kur visas kitas grožis – šukuosena, makiažas ir kitos detalės. Žodžiu, labai laukiu penktadienio, nes pamatysiu galutinį rezultatą“, – džiaugiasi žinoma moteris.

Kaip V. Grikšaitė-Česnauskienė ir kitos garsios moterys atrodys ant podiumo, TV3 žiūrovai galės įvertinti jau gegužės 1-ąją žiūrėdami specialų mados šou „Madam pareis vėliau su...“. Žiūrovų laukia ne tik nuostabaus grožio suknelių kolekcija „Šou“, bet ir intriguojančios akimirkos iš renginio užkulisių.

Mados projekto „Madam pareis vėliau su...“ anonsą galite pažiūrėti čia.

„Madam pareis vėliau su...“ – jau gegužės 1-ąją per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei Viktorijai Streičai – labai mielas
Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles. Kauno muzikiniame teatre vaidinanti aktorė sako, kad sunkiausia buvo įprasti prie darbo tempo. Tiesa, V. Streičai šis šokas truko vos vieną, pačią pirmąją filmavimo dieną. „Darbo tempas seriale yra milžiniškas. Reikia labai greitai orientuotis situacijoje. Mane tai išgąsdino pačioje pradžioje. Tiesa, paskui pradėjau suvokti žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, teatre gali repetuoti ir gludinti scenas keletą mėnesių, o čia viskas žymiai greičiau. Vėliau perpratau tai, todėl dabar viskas gerai“, – pasakoja Viktorija.

TV3 serialo „Pamiršk mane“ siužetas – itin dinamiškas. Vieną situaciją keičia kita, pakilią nuotaiką – netekties skausmas. Viktorija sako, kad kaip tik dėl šios priežasties ir tam, kad įtikintų žiūrovus, ji daug diskutuoja su serialo režisieriumi Raimundu Banioniu.

„Scenarijų visuomet aptariu su režisieriumi. „Pamiršk mane“ siužeto vingiai visuomet būna drastiški ir nenuspėjami. Kartu su režisieriumi galvojame, kaip įtaigiau ir įdomiau viską pateikti“, – atvirauja aktorė.

Seriale Viktorija atlieka nemalonios, sukčiaujančios, nekilnojamu turtu prekiaujančios apsukruolės Sitoros Mambos vaidmenį. Daugelio nuostabai, šis vaidmuo aktorei – labai mielas. „Kurti Sitoros charakterį nebuvo sunku. Paprasčiausiai susikuri reikalingas aplinkybes ir stengiesi į viską žiūrėti personažo akimis. Man ši veikėja labai patinka. Nors visų siužeto vingių atskleisti negaliu, prižadu, kad mano personažas dar visus nustebins“, – intriguoja V. Streiča.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Kvieskite daktarą!
17:00

Medicinos pokalbių šou.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Socialinė dokumentika.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Einaras stengiasi suartėti su Rūta. Jis lyg atsitiktinai pasirodo, kai sugenda jos automobilis ir pasiūlo savo pagalbą. Tik Einaras nežino, jog visą šią situaciją stebi karininkas, kuris ketina apsaugoti Rūtą. O Saulius, sukrėstas tėvo mirties, nusprendžia nebešvaistyti laiko ir atskleisti savo tikruosius jausmus Fėjai.

Žiūrėti anonsą...
Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa
20:00

Pirmą kartą televizijos eteryje - išskirtinis "Tulpinių" gaujos ekstrasensės liudijimas. 18-ka metų Niujorke gyvenančios Jūratės Kanaros pasakojimas verčia šiurpti odą. Sensacinga kelionė į krauju aplaistytą "Tulpinių" praeitį.

Žiūrėti anonsą...
Moterys meluoja geriau
21:00

Niekas nežino, kaip baigiasi Marijaus šūvis į Edmundą. Vovka jau pradeda susitaikyti su mintimi, jog neteko tėvo, o Ugnė negali patikėti, jog jos tėvas galėtų ką nors nušauti. Pats Marijus tiesiog nori paimti Česlovo paveikslus ir dingti iš nusikaltimo vietos.

Žiūrėti anonsą...
Pavojus rojuje
22:00

Trys užsimaskavę plėšikai pagrobia labai vertingą karaliaus kalaviją. Laoso policija sugauna vieną iš jų ir paaiškėja, kad tai kriminaliniame pasaulyje pagarsėjęs vokietis Robertas Availeris. Floriano ir Nadios laukia dar viena itin pavojinga ir įtampos kupina byla.

Žiūrėti anonsą...
 


Naujame TV3 realybės šou – visuomenę sukrėsiančios dalyvių paslaptys
Animaciniai šedevrai „Ledynmetis 3“ ir „Šrekas 4“, keturis Oskarus laimėjęs kino gigantas „Karaliaus kalba“, kultinis serialas „Elitinis būrys“, meksikiečių melodrama „Natalija“, dokumentinės realybės drama „Gyvenimo kryžkelės“, lietuviškas serialas „Pamiršk mane“, tiesioginė pavakario laida „Diena“, muzikos apdovanojimų ceremonijos M.A.M.A. 2012 tiesioginė, TV3, TV6 kanalus ir televiziją internete „TV3 Play“ sujungsianti transliacija, didžiausio masto projekto „Chorų karai“ ketvirtasis sezonas, kilniausius ir drąsiausius žmonių poelgius pagerbsianti apdovanojimų ceremonija „Lietuvos garbė“ – be šių 2013-ųjų pradžios naujienų, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 jubiliejinio, dvidešimtojo, sezono proga savo žiūrovams paruošė dar vieną ypatingą naujieną. Paslaptingiausias pasaulyje realybės šou „Paslapčių namai“ – jau netrukus!

„Tu turi paslaptį? Atsinešk ją į šou, išsaugok ir laimėk!“ – dalyvauti, galimybę laimėti įspūdingą prizą – daugiau nei 100 000 litų − bei tapti garsiu ir turtingu ragina naujausio realybės šou Lietuvoje kūrėjai – prodiuserių kompanija „TV Manija“.

TV3 internetiniame puslapyje kiekvienas norintis gali pildyti anketą ir tikėtis, kad kaip tik jis bus tas laimingasis.

„Į šį šou bus atrenkami labai išvaizdūs, įdomūs žmonės, turintys dideles paslaptis, kurias visą gyvenimą slėpė. Slepiama seksualinė orientacija, plastinė operacija, patirta seksualinė prievarta, gyvenimas vaikų namuose – tai tik maža dalis asmeninių paslapčių, su kuriomis drąsuoliai ateis į didžiausiu jų gyvenimo išbandymu tapsiantį realybės šou“, – intriguoja vienas iš projekto „Paslapčių namai“ kūrėjų žinomas prodiuseris Saulius Urbonavičius-Samas.

TV3 žiūrovai taps kone detektyvais. Kurios iš dalyvių nuo savo konkurentų slėps, jog iš tiesų yra mama ir dukra? O gal toje pačioje patalpoje gyvenantys, rodos, vienas kito nepažįstantys vaikinas ir mergina – iš tiesų yra triukšmingai išsiskyrusi pora? Intriguojančias paslaptis mėgins išsiaiškinti ne tik dalyviai, bet ir TV3 žiūrovai, kiekvieną savaitę spręsdami, kuris paslaptingasis herojus privalo palikti realybės šou.

Pasitelkdami psichologiją, įtaigą, nuoširdų bendravimą ar vienas kito prisijaukinimą „Paslapčių namų“ dalyviai sieks atskleisti vieni kitų paslaptis. Uždaryti vienoje patalpoje, filmuojami 24 valandas per parą, ištisus tris mėnesius šie žmonės bendraudami ir pramogaudami sieks vieno tikslo – laimėti.

Kuo daugiau atskleistų paslapčių – tuo didesnis laimėjimas. Ar kuris nors sugebės namo sugrįžti su gudrumu uždirbtais daugiau nei 100 000 litų kišenėje?

Realybės šou „Paslapčių namai“ (Secret Story) žanro pradininkas – visą pasaulį pavergęs projektas „Didysis brolis“ („Big Brother“). „Paslapčių namai“ – tai patobulinta „Didžiojo brolio“ versija, sulaukusi neregėto populiarumo Prancūzijoje, Olandijoje ir Portugalijoje. TV3 premjera eterį išvys jau netrukus.

„Paslapčių namai“ – jau netrukus jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!
  Lankytojų komentarai (69)
Komentavo vygantas, on 2013-03-02 16:51
cia kur as is pawor gaidys cia
Komentavo Indre, on 2013-03-02 19:30
Nesuprantu ka Grigaliuniene daro televizijoj. Dar laida diena puse velnio kaip veda, nu bet dabar ziuriu paslapciu namus, tai veliasi vos ne ant kiekvieno sakinio, tragedija...
Komentavo Adugs, on 2013-03-02 20:51
Negaliu susilaikyti ne parašiusi komentaro apie Armoškaite. Kas antras žodis netaisyklingas, pasakyti neturi ką, tai komentuoja nerišliais sakiniais. Visiškai netinkama šiai laidai. Geriau būtų duris atidarinėjus vietoj Marijaus. 
Pasakykit Armoškaitei, kad "video" sakoma, o ne "vidIo".
Komentavo As, on 2013-03-02 20:59
Manau, kad vienas is atejusi i sou gali buti ir yra gejus ? Ar tai tiesa ar ne manau paaiskes per si sou, juk tai paslapciu namai :)
Komentavo nesakysiu, on 2013-03-02 21:20
o tai kaip supratau dabar juos visus galima gyvai ziuret?
Komentavo Paslapčių Namai, on 2013-03-02 21:48
Daugiau "Paslapčių namų" diskusijų čia:http://tinyurl.com/paslapciunamai
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 12:38
sveiki, o jums esant uzsienyje eina ziuret per tv3 play? nes mums bent Norvegijoje nerodo :(
Komentavo aiste, on 2013-03-03 18:28
Mums irgi nerodo mes esame svedijoje.
Komentavo Era, on 2013-03-03 19:15
Airijoje nerodo tai pat..Kokia nesamone...Kodel idomu?
Komentavo aura, on 2013-03-03 20:07
olandijije irgi nerodo, ir tv3play kiek zinau jau ne pirmus metus uzsienyje nerodo. tai matyt toks cia ir prikolas, tv3play tik lietuvoje veikia
Komentavo mandarinas, on 2013-03-03 21:03
Labai neprofesionaliai vedeja Agne Armoskaite vede laida- daug netaisyklingu zodziu bei sakiniu :( Gaila, kad esant pakankamam vedanciuju pasirinimui, isrenkamas prasciausias :(
Komentavo As, on 2013-03-03 21:44
Visos apkalbos tik is pavydo!
Komentavo uzsienis, on 2013-03-03 23:46
bet keista kad laidu irasus galiu ziuret o tiesiogines translecijos ne :( nu nefaina nes sake kad gales matyt visas pasaulis ir se tau po pasaulio...
Komentavo Jurgita, on 2013-03-05 11:20
Londonas irgi nemato per TV3Play!!!!! Nesamone!!!!
Komentavo zaencas, on 2013-03-05 19:17
Na nesamone,sako viena daro kita
Komentavo Apolonija, on 2013-03-05 22:27
Jau antroj laidoj Radzi varda minedami bandot reitingus pasikelt?! Turbut per skystas projektas, kad tai reikia daryt. Ir paslaptys cia niekam lietuvisko kaimo lygio mazai kam idomios.
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:06
krc nesamones darot del tvarkos... geriau susiskirstikit i 3 grupes kurias galesit keisti po 5 kiekvienoi pamainoi tai iseis nienu grafikas kuri jus dyrbsit tvarkysit valysit . kas 3 diena visi dirbs o savaitgali dirbs visi tai uztruks mazai. kariuomines instinktas. 
Balse perduok jam, nes jie nesamones darys o su sita sistema jie es vienas kata =D
Komentavo niceone, on 2013-03-06 00:10
idomu ziuret tas nesamones bet kartais nubosta ir jiems ir kitiems. duokit zmonem rukyt, alaus ir viso kito tada padarysite sou nes db ziuriu kaip as gyvenu jei neturiu uzsiemimu....
Komentavo ina, on 2013-03-06 20:31
viena paslaptis kuri siejas su radzi,tai kad su juo ta juodaode tina gyveno 3m
Komentavo Pats sau, on 2013-03-06 22:19
Aplamai kas per laida, sedi, nieko neveikia, nosi krapsto ir kampus skaiciuoja.Nieko ydomaus nematau, uz ka remia dar juos.Jokio veiksmo, nera i ka ziuret!!!!!!!
Komentavo svecias, on 2013-03-07 13:46
Nusizenkta taisyklei, paslapciu kambari turi atsakinet i klausimus. O ne issisukinet is uzduoto klausimo. (valdo paneles varda turejo pasakyt).
Komentavo imone, on 2013-03-08 10:54
Laba dieba. Girdejauu kad jusu laida apsipirkineja parduotuvei . Noreciau suuzinoti kokioj ? Jei tai imanoma .
Komentavo Viktorija, on 2013-03-09 02:32
Kaip prasideda paslapciu namai ir iskarto dainuoja himna ir rodo dalyvius ten ir yra uzuominos irgi del ju paslapciu!
Komentavo rolak kamenscas, on 2013-03-09 19:41
tai gal idesit normalaus garso hd himna paslapciu namu i you TUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU BBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBBAAAAA ???? 
 
KADANORS ??!!!!!! kaimo teleivizija
Komentavo valdas, on 2013-03-09 20:20
Grigaliuniene stovi papais nukarusiais. Sustorejus. Pasakyn neturi ka. Galevo vedeja ir geresne parinkti.
Komentavo as, on 2013-03-09 20:38
negaliu klausytis vedejos-siaubinga...nei iskalbos,nei dikcijos,netaisiklingas kirciavimas...siaubas....
Komentavo mantas, on 2013-03-09 20:54
nieko idomaus is sio realybes sou.ypac per tv6 rytais kai visi miega :D.negi negaila pinigu tokiam projektui...
Komentavo Laura, on 2013-03-09 23:18
Kas yra isvyke is Lietuvos, uzsisakykite Emigrantas.tv
Komentavo AUSTRIA, on 2013-03-11 11:39
NEIMANOMA ZIURETI PROEKTO VIEN DEL TO PSICHOPATO GAIDZIO TOMO.NU PRODIUSERIAI PARODO KOKIE LIETUVOJE LIKIA MAROZAI,LIGONIS JIS,VISI KITI GRAZUS IR PROTINGI.GINTAS MANAU PROTINGIAUSIAS IR GERIAUSIAI ZAIDZIANTIS TIE BROLIAI ANDRIUS IR SARUNAS MAN TAI PANASYS,BET ANDRIUS TAI PAVALGYT ATEJO I PROEKTA.TOS PROVINCIJOS MERGAITES IPAC TA IS MAZIAIKIU TAI VITU VISTOS,DIDZIUOJIUOS DEL LAUROS IR GRAZI IR PROTINGA
Komentavo Zosė, on 2013-03-11 12:13
Aš tik matau, kad tik Andrius gamina, o panos? Ar jie taip sutarė?O tas kur vis pirmas taikosi ,,paėsti,,pats kitus apkalbėjo. Dar sako, kad kiti pirmi puola valgyti. Atstumiantis tipas-storašiknis...
Komentavo 99, on 2013-03-13 02:48
galiu pasakyt viena ,tas ten laura ir bahuras jos laura visai nieko mergina,tas medis grynas ,prasegiau jau buciau puse ten nors ir projektas,besas jema ziurint kaip tai merginai kiti duoda spaudimo o tas zasiukas tyli,besina negaliu atrodo isokt ten ir staskyt velnius
Komentavo Jurate, on 2013-03-13 10:30
As tai jau nujauciu kelias paslaptis - tas su akinukais - bus buves draugelis (tos iskritusios, keistu vardu) - o jo pacio paslaptis turbut ir yra, kad jis gejus :)))) akivaizdu. Ta juoduke - ex radzi podruske, vienas is broliuku - kaltintas nuzudymu, kristina ar kaip ten ta vyriausia vadina - bus turejusi klinikine mirti... o siaip tai sou - neidomus...laiko gaisimas kai nera daugiau ka veikti. truksta "cinkelio"
Komentavo Slapuke, on 2013-03-13 22:13
Gan idomiai sakyciau,pasiziuriu ir ryte ir wakare,weiksmo pakankama, nenorekit zmones dar tik antra sawaite!
Komentavo zosyte4, on 2013-03-14 09:03
ale ta DILETA,ar kaip ten, tai........gamina valgyt visiems, kaip supratau, ir nulaizineja auksta,pirstus ir vel psk y bendra bliuda. 
jokiu intrigu, sposu, kazkaip liudnai
Komentavo Indrė, on 2013-03-14 12:36
Vytautas koks simpatiškas vyras!!! :)))
Komentavo asas!!!, on 2013-03-16 09:58
jau tas tomas rytais uosto panu pribezdetas lovas is eiles.. Gal jaucia pasitenkinima?
Komentavo Rodo is uzsienio gyvai, on 2013-03-17 14:10
http://iptv.darbasinternete.org/tv/namai.html
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:13
jau tas valdas boba, nagus kramto jei tik kas... :)
Komentavo asas!!!, on 2013-03-18 18:26
jau tas blin ginte nemoka net pora suvaidint, gaila merginos, gal jis pirma karta mato mergina... :D visas issigandes kaip tik artyn prieina :) Kaip ten kiti gaidziukai neatspeja,kad nera pora?
Komentavo si, on 2013-03-18 21:43
Prancuzija irgi nemato...kodel cia taip?
Komentavo Erika, on 2013-03-19 08:27
Gintas surinko maziausiai tasku ziurovu..turejio iskristi jis o ne Ernestas..kas per neteisybe..
Komentavo Kriste, on 2013-03-19 17:28
Sudas tas emigrantas.tv, pastoviai strigineja :(
Komentavo Toma, on 2013-03-20 13:44
pydaras tai Valdas,O Andrius tai Lioliks is mult filmo...
Komentavo stebetoja, on 2013-03-20 14:36
manau, kad Viktorija su Karolina mama ir dukra...panašūs veido bruožai, tik iš elgesio klaikiai skirtingos - arba gerai labai vaidina, arba iš tiesų yra labai skirtingos asmenybės. 
P.S. nu ir apibūdinimai kai kurių čia pasisakiusių - įdomu ką apie juos pačius būtų galima pasakyti. :)Protingi žmonės neturėtų pulti tyčiotis, nežinant kiek kuris iš žaidėjų vaidina.
Komentavo omg to stebetoja, on 2013-03-21 23:14
tu nenusisnekek.tai kie metu Viktorijai turejo but kad pagimdytu Karolina.Kodel zmones sneka net negalvodami.Intelekto lygis zemiau nulio.LOL
Komentavo omg, on 2013-03-21 23:16
dar pridursiu.Nu nemoka jaunimas valgyt daryt.Vieni kitus smeizia kas suvalge sury ar dar kazka.Bet didziausius rajunus ir naktipieciu megejus matau :).O mikrobangu krosnele visagale.Sveika mityba :DDD
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:37
malacius andrius, pastate i vieta viktorija tipo protingiausia :) sedi gi issiketus, kojos ant stalo
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:40
o jau tas pedikas visiskas ir dar ginasi, tipo pyksta... cha cha cha , cia apie ackarika
Komentavo asas!!!, on 2013-03-23 12:55
mazvaikis vytas yra, mamytes sunelis sokoladukus vagia... :)
Komentavo Ula, on 2013-03-28 16:33
Man patina paslapciu Namai Juries nepatinak tai Jim's visai stogelis nuvazievo tik man e erzina Kaddish nicks nespeje paslapciu ir mane erzina Agnė nes atsibosta Kai ji Kaaba
Komentavo karolina, on 2013-03-30 21:35
visi esat saunus, tik juokinga "vaidinanti" porele: Mergina nenustoja savimi grozetis 24val. per para, o jos "draugas" neranda sau vietos, pastoviai blaskosi! Koks jis aktorius, nejuokinkit! jis visko bijo, net saves, ranku gestai viska isduoda- nezino kur ju deti! Isleiskit ji greuiciau is ten , jis susirgs depresija!!!
Komentavo Neringa, on 2013-03-31 19:59
Viskas ten gerai , Gintas dabar atsigavo ir geriau pradejo vaidint o ta vistele laura paslapti tai tikrai ju isplepes nes vien tik su bernais buna . Sakau jeigu butu pora tai ir buna kartu .
Komentavo di, on 2013-03-31 20:18
nesuprantu kam gintui uzkrove ta pasileidusia laura,jam taip sunku kai kiti gruzina ant jo,o cia dar ta trinasi ant lovu su bernais ir akivaisdziai leidzia suprasti apie ju bendra paslapti.balsepagailek ginto ir atsauk ju bendra paslapti,tegu ji kapanojasi pati su savo paslaptim nekrizenus istisai,pikta irbeziuret!!!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-03 09:11
o is kur tas debilas tomas ? kuo toliau tuo debileja daugiau
Komentavo asas!!!, on 2013-04-04 11:03
omleta kepa dvi su puse valandos iki 11 , na ir seimininke jolita :) 
geras bajeris, topas
Komentavo Deima, on 2013-04-05 18:20
Tas Valdas tai gėjus yra
Komentavo Diamantidis, on 2013-04-05 18:22
Mano favoritais yra laikomi lura su gintu jie nerealūs
Komentavo karolina, on 2013-04-08 20:19
LAbai geras serijalas liuks :)
Komentavo ***, on 2013-04-09 14:55
Viskas vietoje.
Komentavo Daiva, on 2013-04-12 01:19
Sveiki visi.Visi EMIGRANTAI gali pasijungti www.emigrantas.lt ir kiaura para galite ziureti visas lietuvos televizijos laidas.As esu Norvegijoje ir ziuriu jau metai laiko.Sekmes visiem ir smagaus ziurejimo
Komentavo asas!!!, on 2013-04-18 23:15
jau ant tos lauros visi lipa kaip s..s ....
Komentavo keikit pavad...Patyčių namai, on 2013-04-25 14:41
Mokyklose projketai vykdomi pagal Oliveri "Be patyčių " leiskit paklaust organizatoriu paslapciu namu,,kiek dar toleruos tyciojimasi,purvo metima ant dalyviu? keiksmazodziai....alhoholio vartojimatiesioginiame eteryje...absurdas o ne projektas...gi vaikai ziuri...ka jie ten veikia? miega,tyciojasi ir keikiasi su alhoholiu ..keiskit projekta...patyciu namai
Komentavo asas!!!, on 2013-04-25 15:38
reik ta kaimieti toma pasalinti, jis jau uzkniso visus negyvai, nors pats vadina visus kaimieciais. Ydomu is kokios jis provincijos :)
Komentavo p.namai, on 2013-04-28 10:34
Visi labai saunus, ir reikia visus pagirti,kad tiek laiko isbuna svetimuose namuose su svetimais zmonemis! Labiausiai sergu uz Gintauta,Saruna, ir Karolina.Sie dalyviai tikrai verti laimeti!:) Didziausios sekmes jiems!
Komentavo asas!!!, on 2013-04-30 20:33
na saras nuvyle kaip kuriuos gerbejus, kaip sakant issigando Karolinos ir bando tyciotis visaip is jos. tai ne vyriska yra.... Ir dar kitus nustatineja pries ja. Praskydo matomai :) :)
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 10:47
uzkimskit jus tam nusisnekanciam lb bendraujanciam kaimieciui burna. jau slykstu klausytis koks protingas :D Prisikniso prie to ginto asilas. retas egzempliorius
Komentavo asas!!!, on 2013-05-06 17:19
jau ant tinos peties lochas guodziasi
Komentavo asas!!!, on 2013-05-07 09:02
tomui reik psichologo pagalbos jau :)
Komentavo Saule, on 2013-07-21 16:10
Gerbiami paslapciu namu kurejai as labai tikiu kad bus antras sezonas tikiu kad reitingai pakils, tai auks to lygio projektas kurio Seniai truksta lietuvoje labai Norim paslapciu namu Antro sezono!!!!!!!!!!!!!!

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code