Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Dėl L. Salasevičiaus kolekcijos pristatymo į Lietuvą sugrįžo V. Grikšaitė-Česnauskienė
Dizaineris Liutauras Salasevičius jau šį penktadienį, balandžio 18 dieną, savo kūrybos gerbėjams pristatys šeštąją elegantišką, ištaigingų vakarinių suknelių kolekciją „Šou“. O žiūrimiausia televizija TV3 jau gegužės 1-ąją suteiks galimybę visiems mados gerbėjams pamatyti ir įvertinti šį įspūdingą renginį – eteryje žiūrovai išvys specialų mados projektą „Madam pareis vėliau su...“ Tai ne tik kolekcijos „Šou“ pristatymas, bet ir niekam nerodyti vaizdai iš užkulisių.

Kolekcijos „Šou“ podiumu žengs ne viena garsi moteris. Viena iš jų – modelis ir „Mis Lietuva 2002“ Vaida Grikšaitė-Česnauskienė. Ji specialiai kolekcijos pristatymui grįžta į Lietuvą iš Azerbaidžano sostinės Baku. „Kolekcijos pristatymas pakoregavo mano planus dėl grįžimo iš Baku. Turėjau parvykti gegužės viduryje, tačiau grįžtu mėnesiu anksčiau, kolekcijos pristatymo išvakarėse“, – sako žinoma moteris.

V. Grikšaitei-Česnauskienei pasirodymas ant Liutauro kolekcijos pristatymo podiumo – jau ne pirmasis. Manekenė prisipažįsta, kad jau pirmą kartą išvydusi L. Salasevičiaus kurtus apdarus, susižavėjo. „Su Liutauru artimiau susipažinome pernai pavasarį, kai jis mane pakvietė demonstruoti „Madam pareis vėliau“ kolekciją. Mane sužavėjo jis pats, jo darbai ir jo nuoširdus kruopštumas, siekis padaryti viską tobulai. Ir jam pavyko! Džiaugiuosi, kad ir šiemet turiu galimybę dalyvauti jo kolekcijos pristatyme“, – sako Vaida.

Ar manekenės – moterys be trūkumų? Vaida pripažįsta, kad net ir tobuliausia būtybė randa savo trūkumų. Pasak jos, L. Salasevičiaus kurtos suknelės ypatingos tuo, kad paslepia kūno trūkumus ir išryškina privalumus. „Liutauras – kūrybingas, talentingas ir šiaip mielas, draugiškas žmogus. Lietuvoje turime tikrai daug talentingų mados kūrėjų. Vienų jau žinomi vardai ir darbai, kiti kūrėjai dar siekia išgarsėti. Liutauro išskirtinumas – tai siekis moterį „paversti“ stulbinančio grožio deive, apvilkus ne šiaip gražia vakarine suknele, o specialiai jai kurta, išryškinančia jos privalumus. Šaunuolis“, – komplimentų negaili Vaida.

Azerbaidžane, Baku, su vyru futbolininku Deividu Česnausku gyvenanti Vaida tikina, kad jai kurtą L. Salasevičiaus suknelę ji jau ir pamatė, ir pasimatavo net prieš kelis mėnesius. „Liutauras labai atsakingai, kruopščiai planuoja šios kolekcijos pristatymą, kiekviena detalė jam labai svarbi. Maniškė suknelė man labai patiko. Siūta iš labai gražaus, natūralaus audinio, miela vilkėti. Liutauras minėjo, kad čia tik suknelė, o kur visas kitas grožis – šukuosena, makiažas ir kitos detalės. Žodžiu, labai laukiu penktadienio, nes pamatysiu galutinį rezultatą“, – džiaugiasi žinoma moteris.

Kaip V. Grikšaitė-Česnauskienė ir kitos garsios moterys atrodys ant podiumo, TV3 žiūrovai galės įvertinti jau gegužės 1-ąją žiūrėdami specialų mados šou „Madam pareis vėliau su...“. Žiūrovų laukia ne tik nuostabaus grožio suknelių kolekcija „Šou“, bet ir intriguojančios akimirkos iš renginio užkulisių.

Mados projekto „Madam pareis vėliau su...“ anonsą galite pažiūrėti čia.

„Madam pareis vėliau su...“ – jau gegužės 1-ąją per žiūrimiausią televiziją TV3!
 Skaityti toliau..
 
Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei Viktorijai Streičai – labai mielas
Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles. Kauno muzikiniame teatre vaidinanti aktorė sako, kad sunkiausia buvo įprasti prie darbo tempo. Tiesa, V. Streičai šis šokas truko vos vieną, pačią pirmąją filmavimo dieną. „Darbo tempas seriale yra milžiniškas. Reikia labai greitai orientuotis situacijoje. Mane tai išgąsdino pačioje pradžioje. Tiesa, paskui pradėjau suvokti žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, teatre gali repetuoti ir gludinti scenas keletą mėnesių, o čia viskas žymiai greičiau. Vėliau perpratau tai, todėl dabar viskas gerai“, – pasakoja Viktorija.

TV3 serialo „Pamiršk mane“ siužetas – itin dinamiškas. Vieną situaciją keičia kita, pakilią nuotaiką – netekties skausmas. Viktorija sako, kad kaip tik dėl šios priežasties ir tam, kad įtikintų žiūrovus, ji daug diskutuoja su serialo režisieriumi Raimundu Banioniu.

„Scenarijų visuomet aptariu su režisieriumi. „Pamiršk mane“ siužeto vingiai visuomet būna drastiški ir nenuspėjami. Kartu su režisieriumi galvojame, kaip įtaigiau ir įdomiau viską pateikti“, – atvirauja aktorė.

Seriale Viktorija atlieka nemalonios, sukčiaujančios, nekilnojamu turtu prekiaujančios apsukruolės Sitoros Mambos vaidmenį. Daugelio nuostabai, šis vaidmuo aktorei – labai mielas. „Kurti Sitoros charakterį nebuvo sunku. Paprasčiausiai susikuri reikalingas aplinkybes ir stengiesi į viską žiūrėti personažo akimis. Man ši veikėja labai patinka. Nors visų siužeto vingių atskleisti negaliu, prižadu, kad mano personažas dar visus nustebins“, – intriguoja V. Streiča.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 Skaityti toliau..
 
TV3 Šv. Velykos su „Apple“ įkūrėju, „Moterys meluoja geriau. Kristina“ ir Marijono dainomis
Žiūrimiausia televizija TV3 pasistengė, kad šv. Velykų ilgojo savaitgalio programa žiūrovų namus išmargintų gražiausiomis pavasario spalvomis. Svarbiausią pavasario šventę TV3 papuoš garsiausiais filmais, įdomiausiomis laidomis ir išskirtiniais projektais. Jau šio sekmadienio, pirmosios šv. Velykų dienos, rytą prie ekranų vaikus 9.10 val. kvies juoktis Mikės Pūkuotuko draugas Tigras animacinėje istorijoje „Tigro filmas“. 10.45 val. komedija „Mergina vaikino kelnėse“ įrodinės, kad ir gražuolė futbolo aikštelėje – ne iš kelmo spirta. Senosios animacijos gerbėjus 14.55 val. džiugins 8-ojo dešimtmečio filmas „Gelbėtojai“. Beje, jis per pirmąjį rodymo savaitgalį uždirbo rekordinę pinigų sumą, kurios joks kitas animacinis filmas neviršijo beveik 10 metų. „Gelbėtojai“ už nuostabų garso takelį buvo nominuoti Oskarui.

16.35 val. pasinerti į nuotykius kvies „Nimės sala“ su Oskarui nominuota jaunąja aktore Abigaile Breslin ir kino industrijos vilkais – Jodie Foster ir Gerardu Butleriu. 19.30 val., kaip ir kiekvieną sekmadienį, TV3 žiūrovus tiesioginiame eteryje dainomis ir įspūdingais pasirodymais žavės populiarieji „Chorų karai“. Velykinėje programoje chorams teks net išlaikyti specialiai rengiamą egzaminą! Negana to, 22.15 val. eteryje – didžioji kino premjera – ką tik kino teatruose rodyta biografinė drama „Džobsas“ (Jobs) su gražuoliuku Ashtonu Kutcheriu, pasakosianti apie visame pasaulyje žinomą, revoliuciją sukėlusį verslininką, „Apple“ kompanijos dievuką Steve‘ą Jobsą.

Antrąją šv. Velykų dieną, pirmadienį, 8.55 val. rytą nuspalvins animacija vaikams „Paršelio filmas“, 10.25 val. su blogiečiais kovos „Galiūnas Džo“, 14.55 val. į nuotykius pasiners animaciniai „Gelbėtojai Australijoje“, o 16.30 val. visą šeimą prie ekranų kvies kultinis „Zebriukas Dryžius“.   

TV3 pasistengė, kad šios šv. Velykos įsimintų ilgam. 19.00 val. žiūrimiausią televiziją įsijungs visi melomanai ir dainininko, TV3 eterio žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus gerbėjai, mat eteryje – naujausias Marijono ir grupės koncertas „Garsiai. Jautriai. Galingai“! Neseniai šio turo koncertai didžiuosiuose Lietuvos miestuose sutraukė dešimtis tūkstančių klausytojų. TV3 žiūrovai – pirmieji šalies televizijose, galintys pamatyti ir išgirsti ne tik kuo puikiausiai pažįstamus, bet ir naujausius Marijono kūrinius, tarp jų ir naujausią hitą „Balintos sienos“, sėkmingai debiutavusį radijo stočių eteryje ir įsitvirtinusį tarp populiariausių.

Šventinę programą 21.00 val. vainikuos vieno sėkmingiausių lietuviško kino filmų – „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera. Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai filme su Lietuvos įžymybėmis papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Inga Norkutė, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Šv. Velykas švęskime kartu su žiūrimiausia televizija Lietuvoje – TV3!
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
16:00

Doris, nesulaukusi Oktavijaus, pati ateina pas jį į viešbutį.  Išgirdęs beldimą, Oktavijus  liepia Doris pasislėpti vonioje. Pasirodo, kad jo lankytojas – Alfonsas, kuris tik pasišaipo iš Oktavijaus pastangų paslėpti merginą.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Būdravimas narkozės metu.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Jaunų žmonių klytskeliai, atvedę prie skyrybų slenksčio.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Rūta nusprendžia atrakinti paslaptingąją Danieliaus dėžutę. Jos turinys labai nustebina. Rūta ir jos mama negali nuspręsti, kaip pasielgti su šia informacija. O Vygis su Inga važiuoja į pirmąją kelionę naujuoju automobiliu. Vygis šokiruotas, išvydęs Ingos vairavimo įgūdžius.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Vaivos galvoje sukasi nauja verslo idėja. O kodėl Renata taip nemėgsta gimtadienio staigmenų?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Česlovas atgauna sąmonę ir negali suprasti, kur pateko. Net nesiorientuodamas aplinkoje, jis nori lėkti iš ligoninės ir pradėti tapyti. Ievai atsisakius jį išleisti, Česlovas paprašo Lukos pagalbos. O tuo tarpu Marijus su Donatu stengiasi sutvarkyti reikalus su Edmundu. Prie jų nori prisidėti ir Ugnė, nors vyrai dėl to ir prieštarauja.

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Gerbiamas bendruomenės pirmininkas staiga praranda sąmonę. Gydytojai ieškodami jo ligos priežasties atras ir tamsių asmeninių paslapčių. Nenuspėjamas kaip ir anksčiau „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


R. Šakalytė: kai sutinki karą patyrusius vaikus, supranti, kad gyvenimo nesi matęs
Jau spalio 12-ąją tiesioginiame TV3 eteryje – antrasis, tradicija tampantis, UNICEF organizuojamas paramos projektas „Už kiekvieną vaiką“. Šįkart televizija kvies aukoti vienoje skurdžiausių Afrikos šalių – Siera Leonėje gyvenantiems vaikams ir jų šeimoms. Ankstų pirmadienio, rugsėjo 24-osios, rytą, iš sostinės oro uosto iškeliavo projekto ambasadorių komanda: olimpiečiai Evaldas Petrauskas, Jevgenijus Šuklinas, „UNICEF Lietuva“ vykdomoji direktorė Jovita Majauskaitė ir TV3 Žinių vedėja Renata Šakalytė. „Turime būti pasaulio piliečiai – negalime gyventi užsidarę tarp savo sienų. Jeigu mes nepadėsime kitiems, nesulauksime pagalbos iš kitų“, – prieš sėsdama į lėktuvą sakė R. Šakalytė, pernai su UNICEF keliavusi padėti Kambodžos vaikams.

TV3 Žinių vedėjai tokia veikla – ypač prasminga. „Jei gali padėti, tai kodėl ne? Siera Leonė – sudėtinga Afrikos šalis, išgyvenusi kruviną ir skaudų pilietinį karą, trukusį ištisą dešimtmetį. Viskas baigėsi tik 2002-aisiais. Žaizdos gilios ir skaudžios, o baisiausia tai, kad į šiuos įvykius buvo įtraukta daug vaikų. Jie patyrė didžiules psichologines, moralines ir fizines traumas. Daugelis jų buvo priversti tapti kariais – vos devynerių ar dešimties metų sulaukę berniukai jau yra nužudę daug žmonių“, – kraupius faktus vardija R. Šakalytė.

„Kambodžoje buvo sunku – dabar bus dar sunkiau. Esu jautri, labai skaudžiai išgyvenu, kai matau kenčiančius. Jei susitiksiu su pilietinį karą išgyvenusiais vaikais, jausiuosi nieko gyvenime nemačiusi, nežinosiu, ką jiems pasakyti. Tikriausiai jų nereikia guosti, tikriausiai nė vieno mūsų patirtis neprilygsta tų vaikų patirčiai. Aš ir mano kompanionai – J. Šuklinas ir E. Petrauskas – pasistengsime įkvėpti tiems vaikams viltį, parodysime, kad kažkur Europos šiaurės rytuose yra maža šalis Lietuva, o joje yra žmonių, turinčių gerą, jautrią širdį“, – viliasi UNICEF ambasadorė, iki spalio 2 dienos viešėsianti Siera Leonėje.

Pernai padėti skurstantiems Kambodžos vaikams ir jų šeimoms su TV3 laidų vedėjais Marijumi Mikutavičiumi ir Jurgita Jurkute vykusi R. Šakalytė sako, kad prisiminimai labai skirtingi – ir graudūs, ir malonūs: „Kai pasižiūri nuotraukas, užplūsta daug emocijų. Džiaugiuosi, kad Dievas suteikė galimybę prisiliesti prie šios misijos. Atiduodu visas savo jėgas ir stengiuosi iš visos širdies domėtis tomis problemomis.“

Pernai vykusi UNICEF misija Kambodžoje sulaukė didžiulio visuomenės susidomėjimo, paramos akcijos metu Lietuvos žmonės skurstantiems ir nuo ligų mirštantiems vaikams paaukojo per 700 tūkstančių litų. Tai – 128 682 išgelbėtos vaikų gyvybės. Siera Leonė, kaip ir Kambodža, buvo smarkiai nuniokota pilietinio karo, kuris prasidėjo 1991-aisiais. Siera Leonė yra viena skurdžiausių Afrikos ir pasaulio šalių. Daugiau nei pusė jos gyventojų neturi nė 1,25 dolerio dienai. UNICEF misijos dalyviai svetur viešės savaitę, o jų mintys bei išgyvenimai bus užfiksuoti vaizdo medžiagoje ir parodyti Lietuvoje. Misijos finišas – paramos akcija „Už kiekvieną vaiką“ – jau spalio 12-ąją tiesiogiai per TV3.

UNICEF paramos akcija „Už kiekvieną vaiką“ – jau spalio 12-ąją tiesiogiai per TV3!
  Lankytojų komentarai (3)
Komentavo inga, on 2012-10-12 19:35
o kokos zvaigzdes dainos ir paukokit nor 5 ar 10 lt uz 5 1891 auka 5 lt o uz 1892 auka 10 lt as jau pabalsavau 15 lt balsok ir tu.
Komentavo Evaldas, on 2012-10-12 20:44
o cia ti siandien galima aukoti? :o
Komentavo Eglė, on 2012-10-12 22:38
Ar bus kartojamas laidos įrašas?

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code