Nemalonios sukčiautojos vaidmuo aktorei Viktorijai Streičai – labai mielas
Viskam būna pirmas kartas. Štai aktorė Viktorija Streiča neseniai pirmą kartą savo jėgas išmėgino žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje rodomame lietuviškame seriale „Pamiršk mane“. Anot jos, iš pradžių pasiūlymas vaidinti seriale ją išgąsdino, tačiau netrukus ji išmoko televizines taisykles. Kauno muzikiniame teatre vaidinanti aktorė sako, kad sunkiausia buvo įprasti prie darbo tempo. Tiesa, V. Streičai šis šokas truko vos vieną, pačią pirmąją filmavimo dieną. „Darbo tempas seriale yra milžiniškas. Reikia labai greitai orientuotis situacijoje. Mane tai išgąsdino pačioje pradžioje. Tiesa, paskui pradėjau suvokti žaidimo taisykles. Pavyzdžiui, teatre gali repetuoti ir gludinti scenas keletą mėnesių, o čia viskas žymiai greičiau. Vėliau perpratau tai, todėl dabar viskas gerai“, – pasakoja Viktorija.

TV3 serialo „Pamiršk mane“ siužetas – itin dinamiškas. Vieną situaciją keičia kita, pakilią nuotaiką – netekties skausmas. Viktorija sako, kad kaip tik dėl šios priežasties ir tam, kad įtikintų žiūrovus, ji daug diskutuoja su serialo režisieriumi Raimundu Banioniu.

„Scenarijų visuomet aptariu su režisieriumi. „Pamiršk mane“ siužeto vingiai visuomet būna drastiški ir nenuspėjami. Kartu su režisieriumi galvojame, kaip įtaigiau ir įdomiau viską pateikti“, – atvirauja aktorė.

Seriale Viktorija atlieka nemalonios, sukčiaujančios, nekilnojamu turtu prekiaujančios apsukruolės Sitoros Mambos vaidmenį. Daugelio nuostabai, šis vaidmuo aktorei – labai mielas. „Kurti Sitoros charakterį nebuvo sunku. Paprasčiausiai susikuri reikalingas aplinkybes ir stengiesi į viską žiūrėti personažo akimis. Man ši veikėja labai patinka. Nors visų siužeto vingių atskleisti negaliu, prižadu, kad mano personažas dar visus nustebins“, – intriguoja V. Streiča.

„Pamiršk mane“ – pirmadieniais−ketvirtadieniais 19.30 val. per TV3!
 Skaityti toliau..
 
TV3 Šv. Velykos su „Apple“ įkūrėju, „Moterys meluoja geriau. Kristina“ ir Marijono dainomis
Žiūrimiausia televizija TV3 pasistengė, kad šv. Velykų ilgojo savaitgalio programa žiūrovų namus išmargintų gražiausiomis pavasario spalvomis. Svarbiausią pavasario šventę TV3 papuoš garsiausiais filmais, įdomiausiomis laidomis ir išskirtiniais projektais. Jau šio sekmadienio, pirmosios šv. Velykų dienos, rytą prie ekranų vaikus 9.10 val. kvies juoktis Mikės Pūkuotuko draugas Tigras animacinėje istorijoje „Tigro filmas“. 10.45 val. komedija „Mergina vaikino kelnėse“ įrodinės, kad ir gražuolė futbolo aikštelėje – ne iš kelmo spirta. Senosios animacijos gerbėjus 14.55 val. džiugins 8-ojo dešimtmečio filmas „Gelbėtojai“. Beje, jis per pirmąjį rodymo savaitgalį uždirbo rekordinę pinigų sumą, kurios joks kitas animacinis filmas neviršijo beveik 10 metų. „Gelbėtojai“ už nuostabų garso takelį buvo nominuoti Oskarui.

16.35 val. pasinerti į nuotykius kvies „Nimės sala“ su Oskarui nominuota jaunąja aktore Abigaile Breslin ir kino industrijos vilkais – Jodie Foster ir Gerardu Butleriu. 19.30 val., kaip ir kiekvieną sekmadienį, TV3 žiūrovus tiesioginiame eteryje dainomis ir įspūdingais pasirodymais žavės populiarieji „Chorų karai“. Velykinėje programoje chorams teks net išlaikyti specialiai rengiamą egzaminą! Negana to, 22.15 val. eteryje – didžioji kino premjera – ką tik kino teatruose rodyta biografinė drama „Džobsas“ (Jobs) su gražuoliuku Ashtonu Kutcheriu, pasakosianti apie visame pasaulyje žinomą, revoliuciją sukėlusį verslininką, „Apple“ kompanijos dievuką Steve‘ą Jobsą.

Antrąją šv. Velykų dieną, pirmadienį, 8.55 val. rytą nuspalvins animacija vaikams „Paršelio filmas“, 10.25 val. su blogiečiais kovos „Galiūnas Džo“, 14.55 val. į nuotykius pasiners animaciniai „Gelbėtojai Australijoje“, o 16.30 val. visą šeimą prie ekranų kvies kultinis „Zebriukas Dryžius“.   

TV3 pasistengė, kad šios šv. Velykos įsimintų ilgam. 19.00 val. žiūrimiausią televiziją įsijungs visi melomanai ir dainininko, TV3 eterio žvaigždės Marijaus Mikutavičiaus gerbėjai, mat eteryje – naujausias Marijono ir grupės koncertas „Garsiai. Jautriai. Galingai“! Neseniai šio turo koncertai didžiuosiuose Lietuvos miestuose sutraukė dešimtis tūkstančių klausytojų. TV3 žiūrovai – pirmieji šalies televizijose, galintys pamatyti ir išgirsti ne tik kuo puikiausiai pažįstamus, bet ir naujausius Marijono kūrinius, tarp jų ir naujausią hitą „Balintos sienos“, sėkmingai debiutavusį radijo stočių eteryje ir įsitvirtinusį tarp populiariausių.

Šventinę programą 21.00 val. vainikuos vieno sėkmingiausių lietuviško kino filmų – „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera. Kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai filme su Lietuvos įžymybėmis papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Inga Norkutė, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Šv. Velykas švęskime kartu su žiūrimiausia televizija Lietuvoje – TV3!
 Skaityti toliau..
 
Psichoterapeutas: „Kai bučiuojasi 2 vaikinai – visuomenė kelia aliarmą“
Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs žiūrimiausios televizijos TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ šį, pirmadienio, vakarą 20.00 val. pačių dalyvių iniciatyva iškels jautrią ir nuolat diskusijas kurstančią temą – tos pačios lyties asmenų santykius. Dviejų dalyvių vaikinų čia lauks užduotis – bučiuotis į lūpas 30 sekundžių.
 Skaityti toliau..
 
Pirmadienį socialinio eksperimento dviejų dalyvių vaikinų laukia iššūkis: bučinys
Didžiulio žiūrovų susidomėjimo sulaukęs TV3 socialinis eksperimentas „Tik nesakyk mamai“ jau po premjeros privertė daugelį susimastyti kaip vis dėlto gali skirtis tėvų ir vaikų pasaulėžiūros ir kokie jautrūs bei įdomūs yra jų santykiai. Jau šį pirmadienį 20.00 val. eteryje – trečioji laida, kurioje užduotis atims žadą ir tėvams, ir dalyviams.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
16:00

Doris, nesulaukusi Oktavijaus, pati ateina pas jį į viešbutį.  Išgirdęs beldimą, Oktavijus  liepia Doris pasislėpti vonioje. Pasirodo, kad jo lankytojas – Alfonsas, kuris tik pasišaipo iš Oktavijaus pastangų paslėpti merginą.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Medicinos pokalbių šou.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Socialinė dokumentika.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Rūta nusprendžia atrakinti paslaptingąją Danieliaus dėžutę. Jos turinys labai nustebina. Rūta ir jos mama negali nuspręsti, kaip pasielgti su šia informacija. O Vygis su Inga važiuoja į pirmąją kelionę naujuoju automobiliu. Vygis šokiruotas, išvydęs Ingos vairavimo įgūdžius.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Vaivos galvoje sukasi nauja verslo idėja. O kodėl Renata taip nemėgsta gimtadienio staigmenų?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Prabangiausios Manto Petruškevičiaus ponios ir draugės. Kas baliui ruošėsi ilgiausiai? Kurios suknelė gražiausia?

Žiūrėti anonsą...
Moterys meluoja geriau
21:00

Česlovas atgauna sąmonę ir negali suprasti, kur pateko. Net nesiorientuodamas aplinkoje, jis nori lėkti iš ligoninės ir pradėti tapyti. Ievai atsisakius jį išleisti, Česlovas paprašo Lukos pagalbos. O tuo tarpu Marijus su Donatu stengiasi sutvarkyti reikalus su Edmundu. Prie jų nori prisidėti ir Ugnė, nors vyrai dėl to ir prieštarauja.

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Gerbiamas bendruomenės pirmininkas staiga praranda sąmonę. Gydytojai ieškodami jo ligos priežasties atras ir tamsių asmeninių paslapčių. Nenuspėjamas kaip ir anksčiau „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


„Gyvenimas yra gražus“ atskleis Lady Gagos vizito Lietuvoje paslaptis
„Visada buvau žvaigždė, tik ne visada tai žinojau“, – kartoja viena ryškiausių šių dienų populiariosios scenos žvaigždžių ir ekstravagantiškiausių asmenybių pasaulyje Lady Gaga. Patikimų šaltinių duomenimis, dainininkės sąskaita kasdien pasipildo... puse milijono litų. Ką tik Lietuvoje viešėjusi ir pribloškiantį šou surengusi superžvaigždė pasaulio dėmesį kausto nuo pat 2008-ųjų, kai kelią į pasaulinį pripažinimą dainininkei atnešė vienas vienintelis hitas „Just Dance“, o paskui sekė kūrinio „Poker Face“ pasaulinė psichozė. Didžiosios Lady Gagos paslaptys bus atskleistos jau šį antradienio vakarą 20.30 val. TV3 gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“!

Kas ji yra iš tikrųjų? Kokie demonai ir talentai vos 26-erių metų dainininkei padėjo atsidurti muzikos olimpe, pelnyti monstrų motinos titulą ir užimti vietą įtakingiausių pasaulio garsenybių TOP 100-uke?

„Tokie žmonės gimsta tik kartą per keliasdešimt metų. Stefani Joanne Angelina Germanotta, tokia tikroji dainininkės pavardė, buvo klasiokių patyčių objektas, mokytojai neįžvelgė jokio jos talento, tačiau ji visomis jėgomis veržėsi į didžiąją sceną. Po beveik dešimtmečio, koncertuodama Niujorke prie Times aikštės, ji iškels vidurinį pirštą ir taip visiems priešams padėkos už skaudžias akimirkas, kurios padėjo jai tapti mega žvaigžde“, – šio vakaro laidos intrigą praskleidžia E. Žičkus.

Kaip gyvena amžiaus dainininkė? Kokie jos įnoriai? Kokios pikantiškos detalės gaubia Lady Gagos vizitą Lietuvoje ir amžiaus koncertu vadinamą pasirodymą Vilniaus Vingio parke? Intriguojantysis ir abejingų nepaliksiantys atsakymai jau šį antradienio vakarą gyvenimo būdo laidoje „Gyvenimas yra gražus“ 20.30 val. tik per TV3!

„Gyvenimas yra gražus“ – antradieniais 20.30 val. tik per TV3!


  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code