„Chorų karų“ dalyviai su velykinėmis dainomis keliaus aplink pasaulį
Jau šį sekmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų laukia ypatinga didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida. Tiesioginiame TV3 eteryje 19.30 val. dainingos kariaunos pakvies į kelionę aplink pasaulį ir supažindins, kaip šv. Velykos švenčiamos tolimiausiuose Žemės kampeliuose.
 Skaityti toliau..
 
Prabilo buvusi „tulpinių“ ekstrasensė – garsioji Jūratė Cannara
„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.
 Skaityti toliau..
 
Inga Norkutė: „Jei būtų filmas apie Medą, visus kaskadinius triukus atlikčiau pati“
Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai ir papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. „Iš aktorės perspektyvos aš laukiu ir džiaugiuosi, kai pasirodo bet kuris iš mano darbų. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ – ne išimtis. Nors mano šeima matė filmą kine, neabejoju, kad jį dar kartą pažiūrės ir TV3 eteryje, per Šv. Velykas“, – sako šypsodamasi žiūrovų numylėtinė, aktorė Inga Norkutė, serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams geriausiai pažįstama kaip Meda.

„Būtų labai smagu, jei kitas „Moterys meluoja geriau“ kino filmas būtų dedikuotas Medai. Tiesa, nežinau ar filmas apie Medą būtų šmaikštus. Gal kaip tik koks mistinis trileris“, – sako juokdamasi aktorė.

I. Norkutė žada, kad jei bus kuriamas antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas ir šio siužetas suksis apie heroję Medą, ji pati atliks visus kaskadininkų triukus! „Jei būtų antrasis filmas, ir jis būtų kaip tik apie Medą, net visus kaskadinius triukus atlikčiau pati, o ne dubleriai. Rimtai, prižadu“, – tvirtai sako humoro nestokojanti populiari aktorė.

Ar TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai ir pati I. Norkutė sulauks antrojo filmo, paaiškės ateityje. Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – 2-ąją šv. Velykų dieną 21.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Kvieskite daktarą!
17:00

Kartu su laida "Kvieskite daktarą!" galite išvengti didžiausio siaubo - vėžio.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Netikėti atradimai, griaunantys šeimą. Skausmingos skyrybos.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Einaras stengiasi suartėti su Rūta. Jis lyg atsitiktinai pasirodo, kai sugenda jos automobilis ir pasiūlo savo pagalbą. Tik Einaras nežino, jog visą šią situaciją stebi karininkas, kuris ketina apsaugoti Rūtą. O Saulius, sukrėstas tėvo mirties, nusprendžia nebešvaistyti laiko ir atskleisti savo tikruosius jausmus Fėjai.

Žiūrėti anonsą...
Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa
20:00

„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Niekas nežino, kaip baigiasi Marijaus šūvis į Edmundą. Vovka jau pradeda susitaikyti su mintimi, jog neteko tėvo, o Ugnė negali patikėti, jog jos tėvas galėtų ką nors nušauti. Pats Marijus tiesiog nori paimti Česlovo paveikslus ir dingti iš nusikaltimo vietos.

Žiūrėti anonsą...
Pavojus rojuje
22:00

Trys užsimaskavę plėšikai pagrobia labai vertingą karaliaus kalaviją. Laoso policija sugauna vieną iš jų ir paaiškėja, kad tai kriminaliniame pasaulyje pagarsėjęs vokietis Robertas Availeris. Floriano ir Nadios laukia dar viena itin pavojinga ir įtampos kupina byla.

Žiūrėti anonsą...
 


A. Grigaliūnienė: „Į gyvenimą noriu žiūrėti šviesiai“
Likus vos keliolikai dienų iki jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją, žiūrimiausia televizija Lietuvoje žiūrovus kvies tapti ypač kokybiškos ir intelektualios programos liudininkais. Belaukiant naujų kultinių serialų – „Nusivylusių namų šeimininkių“, „Daktaro Hauso“, „Kobros 11“ ir garsiosios Steveno Spielbergo premjeros – brangiausio pasaulyje serialo „Terra Nova“, sugrįžtančių populiariausio lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ ilgai lauktų herojų, TV3 premjeros – lietuviškos situacijų komedijos „Motina ir sūnus“, ką tik kino teatruose rodytų filmų, grandiozinio muzikinio projekto – „X Faktorius“ starto, ketvirtojo „Šok su manimi“, žiūrovų pamiltos „Beatos virtuvės“ ir intelektualiųjų „Kas? Kur? Kada?“ protų kovų, TV3 skelbia ir naują nuomonių laidų erą: jau rugsėjį nauju laiku – darbo dienomis 17.10 val – žiūrovai išvys seniai pamėgtas, visuomenėje aktualiausias diskusijas keliančias ir jautriausias temas nagrinėjančias laidas – „Akistatą“, „Paskutinę instanciją“, „Kodėl?“, „Prieš srovę“ ir „Ką manai?“

Visai neseniai TV3 žiūrovų pamėgtos nuomonių laidos „Ką manai?“ vedėją Agnę Grigaliūnienę buvo galima išvysti Vilniaus geležinkelių stotyje, kur ji filmavosi naujajame laidos anonse. „Vos įžengus į traukinį, iškart iškilo prisiminimai: vaikystės – kai su mama vykome į Sankt Peterburgą, paauglystės – kai siekiau dainininkės karjeros ir drauge su Andriumi Mamontovu riedėjome į Berlyną filmuoti vaizdo klipo...“ – sako šypsodamasi Agnė.

Kodėl laidos anonsui pasirinkta tokia neįprasta vieta? „Traukiniai lietuvių sąmonėje asocijuojasi su daug įvairių emocijų – tai ir tremtis, ir dabartinė emigracija. Be to, traukiniai yra simbolis to, kas nuolat kinta, nestovi vietoje, – sako A. Grigaliūnienė. – Laidoje, kaip ir traukinyje, TV3 žiūrovai išvys įvairiausių žmonių, kartu patirsime skirtingų jausmų – nuomonių laida ‚Ką manai?‘ pasitiks TV3 dvidešimtmetį atsinaujinusi.“

Antrajame „Ką manai?“ sezone bus apnuoginama dar daugiau žmogiškųjų emocijų, laidos studija bus atnaujinta. „Agnės žavesys – nuoširdumas ir teigiamos emocijos. Ji sugeba sukurti gerą nuotaiką, todėl net ir sudėtingiausi žmonių santykiai bei problemos, atrodo, sprendžiamos lengviau ir viskas nusidažo šviesiomis spalvomis, ko šiandien mums labai trūksta. Bandysime paneigti mitą, kad esame maža ir pikta šalis“, – apie pokyčius užsimena „Ką manai?“ prodiuserė Jurga Gusarovienė.

„Traukinyje filmavome jausmų scenas: ilgesio, pagarbos, neapykantos, džiaugsmo. Kartu su mumis vyko aktoriai, suvaidino tas emocines scenas. Tačiau laidoje bus tik tikri herojai ir tikros jų istorijos. Tikiu, kad jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone sukursime dar daugiau šviesių ‚Ką manai?‘ laidų. Bent jau aš į gyvenimą noriu žiūrėti šviesiai“, – sako A. Grigaliūnienė. Naujajame TV3 sezone Agnė ves ir premjerinę TV3 ryto laidą „Nauja diena“.

„Ką manai?“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, jau nuo rugsėjo 6-osios!
  Lankytojų komentarai (1)
Komentavo daiva, on 2012-08-17 19:51
laukiu tos laidos,ir vedeja labai patinka

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code