TV3 eteryje bus parodyti ekskliuzyviniai „Šok su manimi“ dramos kadrai
„Pirmą kartą gyvenime važiavau greitosios pagalbos automobiliu su švyturėliais ir dainavau iš skausmo. Nuo šiol ramentai bus du geriausi mano draugai!“ – po skubiai suteiktos medikų pagalbos jau ateinantį pirmadienį, rugpjūčio 13-ąją, 21.00 val. skandalingiausiame infošou Lietuvoje „Be komentarų“ pasakos populiariausio Lietuvoje šokių projekto „Šok su manimi“ dalyvės dainininkės Veronikos Gordijevskajos partneris Tomas Jonaitis. Kas iš tikrųjų įvyko šokėjų stovykloje prabangiame viešbutyje?

„Vyrai, jei norite sulaukti gražuolių dėmesio – susilaužykite koją!“ – sugipsuota koja vežimėlyje sėdėdamas po sukrečiančio įvykio aiškins T. Jonaitis.

Tik išskirtiniuose „Be komentarų“ užfiksuotuose kadruose – nesuvaidinta realybės drama, kitų projekto dalyvių ir profesionalų baimė patirti tą patį, staigi reakcija ir operatyvi pagalba, greitosios medikų pagalbos atvykimas ir kelionė į ligoninę, jauno šokėjo klyksmas ir išskirtinis interviu su nukentėjusiuoju tik šį pirmadienį 21.00 val.!

„Skausmas buvo nepakeliamas. Visi ‚Šok su manimi‘ dalyviai reagavo labai operatyviai. Kol vyrai kvietė greitąją pagalbą, gražuolės šokėjos laikė mane už rankų ir guodė įvairiausiais būdais. O ligoninėje medikas padarė stebuklą – vos per porą minučių atstatė mano koją į vietą ir pajutau didžiulį palengvėjimą“, – tik pirmadienį išskirtiniame interviu kalbės šokėjas.

Koks bus medikų verdiktas? Ar Tomui bus leista tęsti kovą ant „Šok su manimi“ parketo? Ką apie šį incidentą galvoja Tomo partnerė V. Gordijevskaja? „Į šokių aikštelę žengsiu su ramentais arba šoksiu sėdėdamas vežimėlyje!“ – ryžto ir noro dalyvauti populiariausiame šokių projekte Lietuvoje „Šok su manimi“ nepraranda jaunasis šokėjas.

„Be komentarų“ – pirmadieniais–ketvirtadieniais 21.00 val. tik per TV3!




  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:



Patvirtinimo kodas:* Code