„Chorų karų“ dalyviai su velykinėmis dainomis keliaus aplink pasaulį
Jau šį sekmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų laukia ypatinga didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida. Tiesioginiame TV3 eteryje 19.30 val. dainingos kariaunos pakvies į kelionę aplink pasaulį ir supažindins, kaip šv. Velykos švenčiamos tolimiausiuose Žemės kampeliuose.
 Skaityti toliau..
 
Prabilo buvusi „tulpinių“ ekstrasensė – garsioji Jūratė Cannara
„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.
 Skaityti toliau..
 
Inga Norkutė: „Jei būtų filmas apie Medą, visus kaskadinius triukus atlikčiau pati“
Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai ir papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. „Iš aktorės perspektyvos aš laukiu ir džiaugiuosi, kai pasirodo bet kuris iš mano darbų. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ – ne išimtis. Nors mano šeima matė filmą kine, neabejoju, kad jį dar kartą pažiūrės ir TV3 eteryje, per Šv. Velykas“, – sako šypsodamasi žiūrovų numylėtinė, aktorė Inga Norkutė, serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams geriausiai pažįstama kaip Meda.

„Būtų labai smagu, jei kitas „Moterys meluoja geriau“ kino filmas būtų dedikuotas Medai. Tiesa, nežinau ar filmas apie Medą būtų šmaikštus. Gal kaip tik koks mistinis trileris“, – sako juokdamasi aktorė.

I. Norkutė žada, kad jei bus kuriamas antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas ir šio siužetas suksis apie heroję Medą, ji pati atliks visus kaskadininkų triukus! „Jei būtų antrasis filmas, ir jis būtų kaip tik apie Medą, net visus kaskadinius triukus atlikčiau pati, o ne dubleriai. Rimtai, prižadu“, – tvirtai sako humoro nestokojanti populiari aktorė.

Ar TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai ir pati I. Norkutė sulauks antrojo filmo, paaiškės ateityje. Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – 2-ąją šv. Velykų dieną 21.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Kvieskite daktarą!
17:00

Kartu su laida "Kvieskite daktarą!" galite išvengti didžiausio siaubo - vėžio.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Netikėti atradimai, griaunantys šeimą. Skausmingos skyrybos.

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Einaras stengiasi suartėti su Rūta. Jis lyg atsitiktinai pasirodo, kai sugenda jos automobilis ir pasiūlo savo pagalbą. Tik Einaras nežino, jog visą šią situaciją stebi karininkas, kuris ketina apsaugoti Rūtą. O Saulius, sukrėstas tėvo mirties, nusprendžia nebešvaistyti laiko ir atskleisti savo tikruosius jausmus Fėjai.

Žiūrėti anonsą...
Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa
20:00

„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Niekas nežino, kaip baigiasi Marijaus šūvis į Edmundą. Vovka jau pradeda susitaikyti su mintimi, jog neteko tėvo, o Ugnė negali patikėti, jog jos tėvas galėtų ką nors nušauti. Pats Marijus tiesiog nori paimti Česlovo paveikslus ir dingti iš nusikaltimo vietos.

Žiūrėti anonsą...
Pavojus rojuje
22:00

Trys užsimaskavę plėšikai pagrobia labai vertingą karaliaus kalaviją. Laoso policija sugauna vieną iš jų ir paaiškėja, kad tai kriminaliniame pasaulyje pagarsėjęs vokietis Robertas Availeris. Floriano ir Nadios laukia dar viena itin pavojinga ir įtampos kupina byla.

Žiūrėti anonsą...
 


Kas bučiuos pedantiškąją nusivylusią namų šeimininkę Bri?
Jau rugsėjį jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone žiūrovų laukia kultinio serialo, įvertinto net trimis „Auksiniais gaubliais“, pusšimčiu kitų prestižinių apdovanojimų ir daugiau nei šimtu nominacijų, – „Nusivylusių namų šeimininkių“ (Desperate Housewives) finalinis, aštuntasis sezonas, o jame, greta garsiųjų aktorių ketverto – Evos Longorios, Teri Hatcher, Felicity Huffman ir Marcia Cross, – atsiras ir naujas herojus – į šeštą dešimtį įkopęs itin išvaizdus „Auksinio gaublio“ savininkas – aktorius Scottas Bakula.

Begalėje kino ir televizijos filmų suvaidinęs aktorius sugebėjo išlaukti iki aštuntojo kultinės istorijos sezono vien tam, kad galėtų... pabučiuoti vieną iš „šeimininkių“ prieš joms atsisveikinant su ištikimiausiais žiūrovais visame pasaulyje!

„Kai tik gavau pasiūlymą iš serialo režisieriaus, negalėjau pasakyti ‚ne‘. Aš tiesiog dievinu ‚Nusivylusias namų šeimininkes‘“, – neslepia „Emmy“ nominantas, jau rugsėjo mėnesį TV3 eteryje įsijausiantis į griežtojo Bri advokato Tripo Vestono vaidmenį.

Įsijausti į naują vaidmenį S. Bakulai buvo visai nesudėtinga: „Iki paskutinio sezono filmavimų buvau matęs visas serialo serijas, todėl jaučiausi tarsi pažinodamas kiekvieną herojų. Buvo labai įdomu gyvai išvysti visą komandą ir tapti jos nariu.“

Beje, su pedantiškąją Bri įkūnijančia aktore M. Cross serialo naujokas susitinka ne pirmą kartą. „Kai ji dar buvo visai maža, mes kartu vaidinome itin populiariame amerikiečių seriale ‚Quantum Leap‘. Dieve, prabėgo dvidešimt metų!“ – negali patikėti  S. Bakula.

Žiūrovams belaukiant intriguojančio finalo, TV3 paruošė gardų desertą visoms moterims – aštuonis ypač romantiškus pirmadienio vakarus. Jau šį pirmadienį, rugpjūčio 13-ąją, 22.00 val. žiūrimiausia televizija Lietuvoje pristato šeštąjį aštuonetuko filmą – šiuolaikiniais kino dievais vadinamų režisierių brolių Koenų (Joel Coen ir Ethan Coen) juostą „Nepakenčiamas žiaurumas“ (Intolerable Cruelty) apie nepakenčiamą moterų žiaurumą. Filme susitiks seksualusis George‘as Clooney ir tobuloji Catherine Zeta-Jones!

„Nusivylusių namų šeimininkių“ belaukiant“ – pirmadieniais 22.00 val. tik per TV3!
  Lankytojų komentarai (1)
Komentavo aus, on 2012-08-11 18:53
maciau visa sezona ji taps pasileidele ir pa''''''s su visais bare bet ja isgelbes orsonas(tipo geras).beje jis tas kuris rase laiska.kaskur po vidurio sezono jis nusizudys

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code