Situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ aikštelėje aktoriai išmoko „kengūrų šokį“
Sėkmingai jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją, besiruošianti TV3 televizija žada intelektualių pramogų sprogimą – labiausiai įsijungti TV3 vilios dvidešimtojo sezono kino premjeros, tarp kurių: įspūdingiausių kompiuterinių efektų kupina kino juosta „Įsikūnijimas“, nuotykių filmas „Persijos princas: laiko smiltys“, „Geležinis žmogus 2“, lietuviškai dubliuoti animaciniai šedevrai „Ledynmetis 3“, „Šrekas. Ilgai ir laimingai“, „Žaislų istorija 3“ bei filmai visai šeimai – „Tadas Blinda. Pradžia“, „Naktis muziejuje 2“ ir daug daug kitų. Kultinių serialų laiku žiūrovų laukia naujausios „Nusivylusių namų šeimininkų“, „Daktaro Hauso“, „Kobros 11“, „CSI“ trilogijos ir „Kaulų“ serijos, o saldžiausia naujiena taps galinga TV3 premjera – paties Steveno Spielbergo prodiusuotas serialas „Terra nova“.

Lietuviškų serialų gerbėjams nuobodžiauti taip pat neteks – jau labai greitai į TV3 įžengs seniai pasiilgti „Moterys meluoja geriau“ personažai, Gruzijoje ir Lietuvoje filmuoto „Vyno kelio“ tęsinys bei visiškai naujos „Naisių vasaros“ serijos. Didžiausias desertas – situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ debiutas, kuriame TV3 žiūrovus prie ekranų prikaustys kino ir teatro profesionalai Vaidotas Martinaitis ir Aldona Janušauskaitė.

Situacijų komedijoje taip pat vaidinsianti aktorė Inga Šalkauskaitė įkūnys ne itin  simpatišką jaunesniojo sūnaus (akt. Giedrius Arbačiauskas) žmoną Sandrą. Jos kasdienė apranga puikiai iliustruos pagrindines stiliaus klaidas, o kalbėjimo maniera rėš ausį net ir pačiai vaidmens atlikėjai.

„Aš tiesiog baisėjausi savo herojės bambėjimu ir jos skoniu. Kostiumų dailininkas Slava Milkoto manąją Sandrą rengė itin kičiniais drabužiais – gausybė blizgučių ir kitokių dalykų. Kartą per filmavimą režisieriui Sigitui Račkiui pasakiau: ‚Tai jau – dugnas.‘  O jis atrėžė: ‚Tai todėl, kad tu nemąstai kaip ji‘, – pasakoja I. Šalkauskaitė. – Kai kuriuose epizoduose mane ne juokais sujaudindavo veikėjos santykiai su vyru –  odontologu, kuris leidžia sau daug nusipirkti, turėti, apgaudinėti ir mano, kad visi aplink kvaili. O kitąsyk scenos, kurias filmuodavome, būdavo tokios juokingos, kad tekdavo laikytis, kad nesukikentum.“

Aktorė neleidžia abejoti – situacijų komedijos „Motina ir sūnus“ scenarijus labai šmaikštus, tačiau pabrėžia, kad filmavimo aikštelėje tvyrojo itin rimta darbinė atmosfera ir visus budriai stebėjo griežta režisieriaus akis. „Sigitas neleisdavo jokių kavos pertraukėlių, dirbome be pauzių. Todėl būdavo smagu stebėti, kaip kolega Vaidotas Martinaitis, vaidinantis vyresnįjį sūnų Andrių, per 15 sekundžių įsigudrindavo pasprukti į lauką parūkyti, kartu pasikartoti tekstą ir grįžti į savo vietą vaidinti. Tai buvo tikras kengūros šokis!“ – juokdamasi sako I. Šalkauskaitė.

Nepaprastai šmaikščios gyvenimiškos situacijos TV3 žiūrovams adaptuotoje australų komedijoje „Motina ir sūnus“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją!

„Motina ir sūnus“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau šį rudenį!
  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code