„Chorų karų“ dalyviai su velykinėmis dainomis keliaus aplink pasaulį
Jau šį sekmadienį, pirmąją šv. Velykų dieną, žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovų laukia ypatinga didžiausio masto muzikinio projekto „Chorų karai“ laida. Tiesioginiame TV3 eteryje 19.30 val. dainingos kariaunos pakvies į kelionę aplink pasaulį ir supažindins, kaip šv. Velykos švenčiamos tolimiausiuose Žemės kampeliuose.
 Skaityti toliau..
 
Prabilo buvusi „tulpinių“ ekstrasensė – garsioji Jūratė Cannara
„Jų mylimosios ir žmonos manęs klausdavo patarimų dėl ateities, patys „tulpiniai“ labai domėjosi ezoterika, o Virginijus Baltušis puikiai buvo įvaldęs hipnozės meną“, – jau šį vakarą 20.00 val. TV3 laidoje „Kitoks tyrimas. Ekstrasensų tiesa“ prisipažins du dešimtmečius Niujorke gyvenanti ekstrasensė Jūratė Cannara.
 Skaityti toliau..
 
Inga Norkutė: „Jei būtų filmas apie Medą, visus kaskadinius triukus atlikčiau pati“
Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks kultinio TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ herojai ir papasakos dramatišką ir kartu komišką gyvenimišką istoriją. „Iš aktorės perspektyvos aš laukiu ir džiaugiuosi, kai pasirodo bet kuris iš mano darbų. „Moterys meluoja geriau. Kristina“ – ne išimtis. Nors mano šeima matė filmą kine, neabejoju, kad jį dar kartą pažiūrės ir TV3 eteryje, per Šv. Velykas“, – sako šypsodamasi žiūrovų numylėtinė, aktorė Inga Norkutė, serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjams geriausiai pažįstama kaip Meda.

„Būtų labai smagu, jei kitas „Moterys meluoja geriau“ kino filmas būtų dedikuotas Medai. Tiesa, nežinau ar filmas apie Medą būtų šmaikštus. Gal kaip tik koks mistinis trileris“, – sako juokdamasi aktorė.

I. Norkutė žada, kad jei bus kuriamas antrasis „Moterys meluoja geriau“ filmas ir šio siužetas suksis apie heroję Medą, ji pati atliks visus kaskadininkų triukus! „Jei būtų antrasis filmas, ir jis būtų kaip tik apie Medą, net visus kaskadinius triukus atlikčiau pati, o ne dubleriai. Rimtai, prižadu“, – tvirtai sako humoro nestokojanti populiari aktorė.

Ar TV3 serialo „Moterys meluoja geriau“ gerbėjai ir pati I. Norkutė sulauks antrojo filmo, paaiškės ateityje. Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – jau pirmadienį, antrąją šv. Velykų dieną, 21.00 val. per žiūrimiausią televiziją TV3. Čia susitiks Andrius Bialobžeskis, Edita Užaitė, Karina Stungytė, Džiugas Siaurusaitis, Aušra Štukytė, Ramūnas Rudokas, Marijus Mikutavičius ir daugelis kitų, žiūrovams puikiai pažįstamų veidų.

Kino filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ televizinė premjera – 2-ąją šv. Velykų dieną 21.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Atskleista, kuri elito dama į M. Petruškevičiaus gimtadienį susiruošė sparčiausiai
Neseniai žinomas Lietuvos stilistas, į vakarėlius nuolat lydintis aukštuomenės ponias, Mantas Petruškevičius prabangiame „Stiklių“ restorane atšventė savo trisdešimtmetį. Pasveikinti Manto susirinko žinomos šalies ponios, solidūs verslininkai ir žurnalų puslapiuose nuolat mirgančios draugės. Tęsti šventės svečiai išskubėjo į naktinį klubą, kur, kalbama, išgėrė net keturiasdešimt litrų prabangaus šampano. TV3 laidai „Žvaigždžių dešimtukas“ buvo suteikta galimybė pasižvalgyti po puotos užkulisius, pakalbinti stilingiausias ponias ir jau šįvakar 20.30 val. eteryje išrikiuoti prabangiausių Manto draugių dešimtuką.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
16:00

Doris praneša tėvui, kad Oktavijus vėl jai pasiūlė susituokti. Užsukęs pas tėvus Alfonsas, neminėdamas vardų, papasakoja apie Oktavijaus vizitą ir  užsimena, kad jis pagrasino nudėti abu – dailininką ir jo modelį, jei šis nutapys merginą nuogą.

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:00

Namas - prabangus, o šunys dvesia iš bado. "TV Pagalbai" ir policijai suvienijus jėgas baisi pasaka baigsis laimingai.

Žiūrėti anonsą...
Monstrai prieš ateivius
19:30

Meteoritas Siuzaną jos vestuvių dieną paverčia į maždaug trijų aukštų namo dydžio monstrą. Neilgai trukus į įvykio vietą atvyksta karinės pajėgos, kurios atsitokėti nesuspėjusią Siuzaną sugauna ir išveža į slaptą kariuomenės bazę. Kai į Žemę nusileidžia paslaptinga technologija pagamintas robotas ir ima siaubti mūsų planetą, prezidentas liepia kovai pasitelkti žaviąją monstrų šutvę...

Skaityti toliau...
Ir čia priėjo Poli
21:15

Permainų nemėgstantis gyvybės draudimo agentas Rubenas patenkintas savo išvaizda, gyvenimu, darbu ir nauja žmona... Bet pirmąją medaus mėnesio dieną žmona jį išduoda. Vyrukas sugniuždytas grįžta namo ir bando užsimiršti... Viename vakarėlyje likimas netikėtai suveda du skirtingiausius pasaulyje žmones – Rubeną ir Poli, merginą, kurią jis pastarąjį kartą matė 7 klasėje.... 

Skaityti toliau...
Juokdarių vakarienė
23:05

Paulas Ruddas vaidina ambicingą finansų ekspertą, kurį žadama paaukštinti, jeigu į specialią arogantiškų turtuolių vakarienę atsives visišką idiotą. Varžybas laimi tas apsukruolis, kurio pakviestas svečias pasirodo kaip didžiausias kvailys ir sulaukia daugiausiai pašaipų. Jis išsirenka nieko nenutuokiantį mokesčių inspekcijos tarnautoją, propaguojantį slaptą aistrą - rengti apsirijusias peles drabužėliais su kultinių herojų atvaizdais.

Skaityti toliau...
Premjera! Širdgėlos kalba
1:25

Jautrus bestselerių autorius puikiai rašo apie meilę, tačiau realiame gyvenime viskas toli gražu ne taip nuostabu, kaip jo knygose. Merginos vis palieka Niką. Namie Niujorke aptikęs savo sužadėtinę su kitu, Nikas nusprendžia grįžti pas vienintelę moterį, kurią paliko jis, – pas savo mamą.

Skaityti toliau...
 


10 faktų, kurių nežinojote apie „X Faktorių“
Jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją, debiutuosiantis grandiozinis muzikinis projektas „X Faktorius“ iš proto varo ne tik tautiečius, bet ir muzikos gerbėjus visame pasaulyje. Vaikinai iš grupės „One Direction“, kuriai savo meilę prisiekinėja viso pasaulio paaugliai, įrodė esantys drėbti ne iš molio. Prieš porą metų laimėję „X Faktorių“ Didžiojoje Britanijoje, vaikinai šiandien gali drąsiai lygiuotis į numeris vienas muzikos žvaigždes – pasak įtakingo Britanijos muzikos žurnalo „NME“, „One Direction“ grupė jau pardavė pasaulyje daugiau nei 12 mln. įrašų kopijų ir lenkia tokių žinomų grupių kaip... „Arctic Monkeys“, „Mumford & Sons“ ir grupės „Oasis“ vokalisto Noel Gallagher parduotų albumų skaičių kartu sudėjus!

Nužengęs laimėtoju nuo „X Faktoriaus“ scenos, poproko penketukas iš karto sulaukė pasiūlymų koncertuoti didžiausiose pasaulio scenose. „One Direction“ singlas „What Makes You Beautiful“ parduotas 8 mln. tiražu, o po kurio laiko dienos šviesą išvydusio debiutinio albumo „Up all night“ jau parduota daugiau nei 3 mln. kopijų.

„X Faktoriaus“ kūrėjas Simonas Cowellas po jaunuolių pergalės „X Faktoriuje“ teigė neabejojantis grupės sėkme: „Galiu tik pasidžiaugti ‚One Direction‘ pasiekimais. Jie to nusipelnė,“ – it laimingas tėvelis liejo džiaugsmą  S. Cowellas, kurio prodiuserinė kampanija „SyCo“ iš karto įtraukė „One Direction“ į savo auklėtinių gretas.

„X Faktoriaus“ muzikos talentų kalvė populiari visame pasaulyje – kaip tik šiame grandioziniame muzikiniame projekte jau yra gimusios naujos muzikos žvaigždės, kurių vardai rašomi vienoje eilutėje su garsiais dainininkais Nicki Minaj, Katy Perry, Robbie Williamsu ir kitais.

Ką įdomu žinoti apie analogų neturintį projektą, kuris jau rudenį karaliaus žiūrimiausios televizijos Lietuvoje TV3 eteryje?
 
10 įdomių faktų apie „X Faktorių“:

1. Pirmąjį „X Faktorių“ Britanijoje 2004 metais laimėjo britas Steve‘as Brooksteinas,  muzikinę karjerą dabar jau apleidęs.
2. Seniausiam iki šiol „X Faktoriaus“ dalyviui – 84 metai! Senjoras savo laimę bandė Britanijoje.
3. „X Faktorių“ visame pasaulyje jau laimėjo 70 muzikalių talentų, o net 15 „X Faktoriaus“ dalyvių tapo muzikos hitų autoriais!
4. „X Faktoriaus“ tėtis Simonas Cowellas – vienas sėkmingiausių talentų šou prodiuserių pasaulyje. 2010 metais už indėlį televizijos projektuose Simonas apdovanotas „Emmy“ statulėle.
5. Visame pasaulyje laikomasi griežtos „X Faktoriaus“ laidų filmavimų struktūros: pirmiausia filmuojamos tiesioginės atrankos, vėliau dalyvių laukia teisėjų atrankos, tuomet – kūrybinė stovykla, po jos vyksta filmavimai teisėjų namuose ir galiausiai žiūrovų laukia tiesioginės „X Faktoriaus“ transliacijos.
6. Dar šių metų pradžioje JAV „X Faktorių“ laimėjusi devyniolikmetė Melanie Amaro pasirašė rekordinį – net 5 mln. JAV dolerių – kontraktą su žinoma muzikos įrašų kompanija „Epic Records“.
7. 2006 metų Britanijos „X Faktoriaus“ laimėtoja Leona Lewis jau pardavė 10 mln. albumų kopijų ir atsidūrė dainininkų, kurių albumai perkami labiausiai, sąraše net 32 pasaulio šalyse!
8. Šį rudenį „X Faktorius“ startuos penkiolikoje pasaulio šalių: Lietuvoje, Britanijoje, JAV, Armėnijoje, Australijoje, Kinijoje, Čekijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Italijoje, Nyderlanduose, Naujojoje Zelandijoje, Rumunijoje, Serbijoje ir Švedijoje.
9. Šiemet „X Faktoriaus“ kėdėse sėdės: Amerikoje – Britney Spears, Simonas Cowellas, Demi Lovato ir L.A. Reidas, Britanijoje – Nicole Scherzinger, Louisas Walshas, Gary Barlow, Tulisa Contostavlos, Lietuvoje – Saulius Prūsaitis, Rūta Ščiogolevaitė, Vytautas Šapranauskas ir Saulius Urbonavičius-Samas.
10. Jaunuosius „X Faktoriaus“ talentus vertino šios teisėjų vietas užėmusios žvaigždės: Sharon Osbourne, grupės „Boyzone“ atlikėjas Ronanas Keatingas, dainininkė Dannii Minogue, Kelly Rowland, „Spice Girls“ narė Mel B ir kiti.

„X Faktorius“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 sezone, kurio premjera – jau rugsėjo 2-ąją!
  Lankytojų komentarai (9)
Komentavo Ema, on 2012-08-08 22:49
"One direction" nelaimejo britu x faktoriaus.. Jie liko trecioje vietoje. Straipsnio rasytojas turetu rimtai pasitikrinti savo turima informacija ir faktus.
Komentavo Tomas, on 2012-08-09 11:39
Bet čia ir neteigiama, kad jie užimė pirmą vietą.
Komentavo laura, on 2012-08-10 08:37
noriu zinot ar ten bus sokiu kolektyvas megusta is kauno
Komentavo Greta., on 2012-08-15 02:49
Laura čia ne Lietuvos talentai ,kad bet kas dalyvautų čia tik dainavimas.
Komentavo Elena, on 2012-08-17 22:24
Tomai, cia teigiama, kad jie laimejo, butu tas pats jei parasytu uzeme pirma vieta.
Komentavo wuzis, on 2012-08-28 23:14
Brangieji, prieš rašant straipsnį rekėtų pasidomėti Xfactor istorija. One Direction nėlaimėjo Xfactor. Nekvailinkite žmonių ir neparodykite savo neišmanymo. Rašot beleką, svarbu rašyti, bet jei jau rašote, tai rašykite ne iš "lubų", o teisybę. Žmonės moka internetu naudotis šiais laikais :), priešingai nei jūsų straipsnių autoriai :)
Komentavo we, on 2012-09-03 15:52
X Factor UK dabar neimanoma ziuret. 2004-2006 geriausi metai.
Komentavo rokas, on 2013-08-14 15:58
:cry :cry :cry :cry :cry :cry
Komentavo lol, on 2013-08-14 15:59
:sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh :sigh

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code