Lietuviškas kinas populiarumo žvaigždes žeriasi ir kino teatruose, ir televizijoje
Gražų Velykų savaitgalį TV3 savo žiūrovams nepagailėjo eterio puošmenų. Žiūrovai mėgavosi pačia geriausia programa – didingais „Chorų karais“, geriausiomis Marijono Mikutavičiaus dainomis, itin didelio populiarumo sulaukusiu filmu „Moterys meluoja geriau. Kristina“  bei puikiais kitais filmais. Filmo „Moterys meluoja geriau. Kristina“ premjera kino teatruose įvyko pernai.  Parduota įspūdingai daug išankstinių bilietų. Tad nenuostabu, kad ir televizijos eteryje pirmadienio vakarą filmas tiesiog karaliavo. Preliminariais TNS LT duomenimis, šį filmą per TV3 žiūrėjo net 31,9 proc. visų žiūrovų, kai tuo metu artimiausio konkurento programą rinkosi vos 11,3 proc. Finansiškai aktyvios auditorijos dalis dar įspūdingesnė – TV3 filmu mėgavosi net 42,8 proc. visų žiūrovų, artimiausiam konkurentui teko tenkintis 11,9 proc.

Marijono Mikutavičiaus anšlaginis koncertas, pritraukęs į sales minias žmonių, per Velykas paskleidė gerą nuotaiką TV3 žiūrovų namuose. Išskirtinį solinį koncertą „Garsiai. Jautriai. Galingai“ pirmadienio vakarą žiūrėjo net 21,3 proc. aktyvios 15−49 m. auditorijos, kai artimiausią konkurentą tuo metu žiūrėjo vos 14,9 proc.

„Chorų karai“ sekmadienio vakarą jau įprastai prie TV3 ekranų pritraukia gausų būrį neabejingų šiam šou žmonių. Šventiniame projekte netrūko staigmenų, stiprių emocijų ir nuoširdaus juoko galingiems chorams kovojant dėl geriausiojo vardo. Net 21 proc. visų žiūrovų dainavo kartu su įspūdingaisiais chorais ir jų generolais, kai tuo metu artimiausio konkurento programą žiūrėjo vos 17,2 proc. Finansiškai aktyvių žiūrovų susibūrė dar daugiau – net 30,8 proc., gretimiems konkurentams liko vos 12,8 proc.

Didžiausios simpatijos taip pat atiteko ir šventinio savaitgalio vakarus papuošusiems filmams – biografinei istorijai „Jobsas“, veiksmo nestokojančiam nuotykių filmui „Kodas L.O.B.I.A.I.“, puikiai komedijai „Ir čia priėjo Poli“ bei spalvotajai animacijai „Monstrai prieš ateivius“.

TV3 – jau 10 metų žiūrimiausia televizija Lietuvoje!
 Skaityti toliau..
 
Mantas Katleris prisipažino: „Rinkčiausi vyresnę gyvenimo partnerę“
Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.
 Skaityti toliau..
 
Žiūrimiausios televizijos eteryje – intriguojančio serialo „Raudonoji našlė“ premjera
Žiūrimiausia televizija šalyje TV3 jau ne vienus metus savo žiūrovams pirmadieniais−ketvirtadieniais 22.00 val. pristato „Kultinio serialo“ rubriką. Šį pavasarį antradienio vakarais žiūrovus įtraukia mistinės Stepheno Kingo dramos „Po kupolu“ ekranizacija, trečiadieniais neeilinius medicinos sprendimus ir kandų charakterį demonstruoja visame pasaulyje garsus „Daktaras Hausas“, o ketvirtadieniais nusikaltėlius gaudo kriminalinio serialo „Pavojus rojuje“ pareigūnų duetas. Jau pirmadienį, balandžio 28 dieną, eteryje – naujo kultinio serialo „Raudonoji našlė“ premjera.

„Raudonoji našlė“ (Red Widow) – vos pernai amerikiečių televizijų gigantės ABC eteryje pasirodžiusi vieno sezono drama, sukurta pagal olandų serialą. Istorijos centre – herojė Marta. Ji gyveno tarsi svajonių pasaulyje – Martai netrūko nieko: šalia buvo mylintis vyras, trys puikūs vaikai ir gražus namas priemiestyje. Ji jautėsi beprotiškai laiminga, nes nežinojo didelės savo vyro paslapties – ji nežinojo, ką jis dirba.

Staigi sutuoktinio mirtis apvers moteriai gyvenimą aukštyn kojom ir atvers akis. Tiesa, tamsūs kontrabandos užkulisiai neišgąsdins ryžtingos našlės – ji tęs vyro veiklą dėl savo vaikų. Kaip seksis moteriai nuožmiame ir pavojingame nusikaltėlių pasaulyje? O gal ji nėra gležna namų šeimininkė, kaip visi įsivaizduoja? Ar Marta iš tiesų pasiryžusi padaryti viską, kad išsiaiškintų faktus apie savo vyro mirtį ir apsaugotų savo vaikus, TV3 žiūrovai galės sužinoti sekdami įvykius jau nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val.

Premjera „Raudonoji našlė“ – nuo balandžio 28 dienos pirmadieniais 22.00 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Dviratininko uniformą apsivilkęs lenktynininkas B. Vanagas „paragavo“ asfalto
Dakaro ralio dalyvis lenktynininkas Benediktas Vanagas po metų pertraukos sėdo ant dviračio. Jis dalyvavo TV3 laidos „Sportuok su mumis“ treniruotėje, kurią vedė daugkartinis Lietuvos dviračių čempionas Tomas Vaitkus.
 Skaityti toliau..
 
Nepaklusni širdis
15:00

Marikrusa pasibaisi Alfonso sumanymu parduoti Anibalo paveikslą kaip savo, o šiam sumokėti vos dešimtąją dalį gautos sumos. Tačiau nieko padaryti negali, nes Alfonsas pagrasina pranešiąs policijai, kad jos paveikslą iš parodos pavogė Oktavijus.

Žiūrėti anonsą...
Kvieskite daktarą!
17:00

Kokią duoną valgyti sveika? Kokią duoną renkatės Jūs?

Žiūrėti anonsą...
TV Pagalba
17:30

Brolienė susikirto dėl tėvų paminklo, už kurį nesumokėta. Ar paminklą teks grąžinti?

Žiūrėti anonsą...
Pamiršk mane
19:30

Paaiškėja, kaip Danielius ketina prisipažinti visiems esantis gyvas ir grįžti į savo šeimą. Marija ir vaikai labai džiaugiasi ,,prisikėlusiu” tėvu, tačiau Rūta į jo sugrįžimą žiūri kritiškai. Ne tik dėl to, kad toks netikėtas įvykis yra įtartinas, bet ir dėl to, kad tai gali pakenkti atsinaujinusiems jos santykiams su Vytautu.

Žiūrėti anonsą...
Obelis nuo obels
20:00

Milda naudojasi gydytojo psichoterapeuto paslaugomis. Tačiau kaip tą pasakyti kalėjime sėdinčiam Arūnui?

Žiūrėti anonsą...
Žvaigždžių dešimtukas
20:30

Jau šį, trečiadienio, vakarą 20.30 val. TV3 laida „Žvaigždžių dešimtukas“ aiškinsis, ar iš tiesų scenos ir elito naujokės – jaunos, gražios ir seksualios – negailestingai nuo pjedestalo stumia pramogų pasaulio senbuves.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:00

Irena susitinka su Oksana ir liepia palikti jos sūnų Robertą ramybėje. Bet didelei Irenos nuostabai, ji sužino, kad Oksana ir Robertas jau nebe pora. Po tokios žinios, kuri, atrodytų, turėtų pradžiuginti, mamai tampa apmaudu, kad jos sūnelis, pasirodo, merginai yra per prastas...

Žiūrėti anonsą...
Daktaras Hausas
22:00

Paauglį užklumpa paralyžius. Betirdami jo negalavimą gydytojai išsiaiškins didžiulę šeimos paslaptį ir tikrąsias ligos priežastis. Gregoris tuo tarpu mėgins pasigydyti kulkšnį, kad galėtų keliauti į Atlantik Sitį. Stebinantis kaip visada „Daktaras Hausas“.

Žiūrėti anonsą...
 


Besiruošdama jubiliejui TV3 tęsia sėkmingą vasaros pramogų maratoną
Sėkmingai jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti TV3 televizija jau rugsėjį žada intelektualių ir analogų Lietuvoje neturinčių pramogų sprogimą: grandiozinį muzikinį projektą „X Faktorius“, kuriam ruošiasi daugiau nei 50 profesionalų komanda, ketvirtąjį „Šok su manimi“ su žinomiausiomis šalies garsenybėmis, analogų Lietuvoje neturinčią situacijų komediją „Motina ir sūnus“, sumaniojo Roberto Petrausko vadovaujamą intelektualų TV3 žaidimą „Kas? Kur? Kada?“, į eterį sugrįžtančius seniai pasiilgtus „Moterys meluoja geriau“ herojus, atsinaujinusią „Beatos virtuvę“ bei protingą humoro šou „Stebuklų šalis“, kuris suvienijo didžiuosius šalies humoro grandus.

Pradėjusi vasaros sezoną žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 sėkmingai pristatė didžiąsias eterio premjeras: karščiausią pasimatymų projektą „Pasirink mane“ su Mindaugu Stasiuliu, antrąjį „Ūkininkas ieško žmonos“ sezoną su Gintare Valaityte, šiandien populiariausią lietuvišką serialą „Be namų“, kuriame debiutavo ir Lietuvos vyrų olimpinės krepšinio rinktinės kapitonas Linas Kleiza. Vasaros sezono įkarštyje dvidešimtojo sezono šaukliais pramintas pikantiškiausių skandalų infošou Lietuvoje „Be komentarų“ su Džiugu Siaurusaičiu ir Sandra Daukšaite-Petrulėne kviečia pasitikti rudenį linksmai, o liepos 27-ąją startavusi Londono olimpiadai skirta laida „Lietuvos geriausi“ jau spėjo apšilti „kojas“ TV3 eteryje.

Tyrimų bendrovės „TNS LT“ duomenimis, visą vasarą darbo dienomis (birželio 1–liepos 27 d.) TV3 renkasi 20,2 proc. 15–49 metų amžiaus TV žiūrovų, atitinkamai LNK – 11,9 proc., LTV – 9,3 proc.

Žiūrimiausiu eterio laiku – 18.45–22.00 val. – TV3 išlieka lydere: ją renkasi 20,9 proc. 15–49 metų amžiaus žiūrovų, o anksčiau minėtus konkurentus atitinkamai 12,9 proc. ir 8 proc.

Atidžiau savo laiką planuojantys žiūrovai žiūrimiausias laidas gali rasti televizijoje internete „TV3 Play“, į kurią vasaros sezonui atsikraustė dar daugiau pramogų: pirmasis „Beatos virtuvės“ sezonas jau pritaikytas ir klausos negalią turintiems žiūrovams, nekantriausi rudenį TV3 eteryje debiutuosiančio lietuviškojo „X Faktoriaus“ žiūrovai per TV6 rodomas amerikietiškojo šou serijas gali rasti „TV3 Play“, o per TV8 praleidę „Daktarės Zaicevos dienoraščio“ serijas ar pamiršę įsijungti TV6 ir „Džeimio Oliverio patiekalus per pusvalandį“ naujausias serijas ras televizijoje internete.

Šiuolaikiškiausi TV3, TV6 ir TV8 televizijų gerbėjai pramogauti kviečiami televizijų grupėse socialiniame tinkle „Facebook“: per visą vasarą jau buvo galima laimėti daugiau nei 100 Lietuvos trispalvių, daugiau nei 100 specialiai Londono olimpiadai skirtų marškinėlių, per 300 „X Faktoriaus“ padangčių, įvairių knygų bei daugybę kitų prizų.

Jau įvyko keturios populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“ vasaros terasos, jas pratęs „X Faktoriaus“, „Motina ir sūnus“, „Beatos virtuvės“ ir kitų projektų vakarėliai, į kuriuos taip pat gali patekti ištikimiausi TV3 televizijos gerbėjai.

Bet tuo vasaros premjerų lietus dar nesibaigia – jau rugpjūčio 24-ąją – naujausios meksikiečių melodramos „Drąsi meilė“ per TV3 premjera, o rugpjūčio 27-ąją – dokumentinio realybės šou „Kitą kartą Pietų Amerikoje“ debiutas, kuriam vadovaus patyrusių žurnalistų ir keliautojų duetas Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius.

Karšta vasara su TV3 tik belaukiant jubiliejinio, dvidešimtojo, TV3 sezono!
  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code