R. Janutienė: Jurijus Smoriginas – kaip gamta, jam priešintis nereikia
Itin sėkmingai pradėjusi vasarą, žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 toliau intensyviai ruošiasi jubiliejiniam, dvidešimtajam, televizijos sezonui, kuris į eterį atneš daug kokybiškos pramogos: grandiozinį dvidešimtmečio muzikinį šou „X Faktorius“, žiūrovų taip mylimos „Beatos virtuvės“ atsinaujinusias laidas, intelektualius ir azartiškus vakarus su „Kas? Kur? Kada?“ žinovais, šiuo metu filmuojamą lietuvišką situacijų komediją „Motina ir sūnus“, fenomenalaus populiarumo serialą „Moterys meluoja geriau“, naujausias kultinių ir žiūrovų dievinamų serialų – „Nusivylusių namų šeimininkių“, „Daktaro Hauso“, „Kobros 11“ – serijas ir kita.

Jubiliejinę dvidešimtmečio programą TV3 eteryje vainikuos visų laukiamiausias ir populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“. Ketvirtajame jo sezone jėgas ant parketo išmėgins TV3 nuomonių laidų „Kodėl?“ ir „Paskutinė instancija“ autorė Rūta Janutienė. Ją į finišą ves profesionalus šokėjas Adomas Norkūnas.

„Adomas – profesionalus šokių mokytojas, tokių kaip aš mokinių turi aibes. Man būtų sunkoka ir neįdomu ‚aptarnauti‘ kokio nors šokių ‚povo‘, kurių gausu ant parketo, saviraišką. Adomas mane tiesiog moko, o aš jau stengiuosi pataikyti ta koja“, – sako atsakingai į patikėtą uždavinį žiūrinti „Šok su manimi“ dalyvė.

Su atlaidžia šypsena savo jėgas vertinanti Rūta neslepia – Adomas ją bara su saiku, tačiau, vos tik ištaikydami progą, šokių partneriai skuba repetuoti. Pasak TV3 laidų vedėjos, „Šok su manimi“ iš tikrųjų privertė ją keistis – ji pirmą kartą savo gyvenime apsiavė aukštakulnius: „Tai mane labai erzina, tačiau bandau prisitaikyti. Kasdien bėgioju su sportbačiais, tad didesnė nei 2 centimetrų pakulnė man jau rimtas iššūkis.“

Nors žinoma moteris TV eteryje – nuo 2000-ųjų, ji jaučia startinį jaudulį ir išlieka atvira – mažiausiai ji bijo baletmeisterio, „Šok su manimi“ komisijos pirmininko Jurijaus Smorigino.

„Esame pažįstami. Jurijus – kaip gamta, o gamtai priešintis nereikia, ją reikia suprasti“, – pokalbį užbaigia populiariausio šokių projekto Lietuvoje „Šok su manimi“, kuris – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone, dalyvė.

Populiariausias šokių projektas Lietuvoje „Šok su manimi“ – šį rudenį tik per TV3!
  Lankytojų komentarai (2)
Komentavo Andrika, on 2012-10-13 21:20
Ponas Jurijau, 
Jūs esate kaip oželis viskas jums neitinka, jus kaip piktas nikštukas!! :zzz ir Rūta nenukvankus žurnalistė, ir jos reportažai puikūs aneiptol kokių jūs nesukurtumėt :D :zzz
Komentavo fferfvpz, on 2013-01-16 10:32
8Xunvy , [url=http://gyphticberzz.com/]gyphticberzz[/url], [link=http://iqddtiqsesdx.com/]iqddtiqsesdx[/link], http://iooqtjfdjgnf.com/

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code