„Mamyčių klube“ – apie žaislų teatrą, vasariškas kepuraites ir nubrozdintus kelius
Rytojaus, šeštadienio, birželio 9-osios, TV3 laida „Mamyčių klubas“ 9.30 val. prasidės naujiena, nudžiuginsiančia ir didelius, ir mažus – visus, kurie užaugo arba tebeauga kartu su tokiais herojais kaip Mikė Pūkuotukas, jo bičiuliai ir jų kartu išgyventos linksmos bei pamokančios istorijos.

Pirmasis „Mamyčių klubo“ reportažas patars, kaip išsirinkti žaislus, kurie vaikus džiugintų ne tik pirmąjį kartą, bet būtų įdomūs ir lavintų mažylį kuo ilgiau.

Prie itin naudingų žaidimų specialistai priskiria vaidmeninius, kai vaikas susitapatina su įvairiais personažais ir taip mokosi pažinti pasaulį. Laidos kūrėjai pasiūlys susikurti namie teatrą – be didelių laiko, jėgų ir finansinių sąnaudų.

Kitas reportažas pagelbės nepriekaištingai pasiruošti vasaros sezonui, o laidos vedėja Eglė Skrolytė padės mamoms išrinkti tinkamiausią kepuraitę savo mažyliui. Vasarą be kepurės – nė žingsnio, o kepurei reikalavimų, pasirodo, yra daugybė, taigi ją išrinkti – nelengva užduotis!

Trečiasis „Mamyčių klubo“ reportažas kvies domėtis vaikų auginimo ir ugdymo klausimais. Šįkart – apie neretai tėvus sutrikdančias, paprastas, kasdienes situacijas. Kaip reaguoti į įvairias nuobrozdas, gumbus, mėlynes, be kurių, kaip sakydavo mūsų seneliai, dar nė vienas vaikas neužaugo?

Visus praėjusių „Mamyčių klubo“ laidų įrašus galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“.

„Mamyčių klubas“ – šeštadieniais 9.30 val. tik per TV3!
  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code