9000 kilometrų istorija Pietų Amerikoje į TV3 sugrįžta rugpjūtį
Intensyviai jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti žiūrimiausia televizija TV3 visą vasarą savo žiūrovus lepina išskirtinio turinio programa: pirmadieniais–ketvirtadieniais „Kultinio serialo“ laiku – 22.00 val. eteryje karaliauja naujausios „Dievobaimingų kalių“, „Aferisto“, „Liudininkų“ ir „Pagrindinio įkalčio“ serijos, o 20.10 val. abejingų nepalieka globos namuose augančių vaikų ryžtas svajoti naujausiame lietuviškame seriale „Be namų“, be perstojo veikia TV3 vasaros kino teatras, kuriam turime pasiruošti su daug spragėsių ir mėgiamiausio gėrimo, o lietuviškos meilės dramos rutuliosis TV3 antrus metus iš eilės rodomuose pasimatymų projektuose – „Ūkininkas ieško žmonos“ su Gintare Valaityte ir „Pasirink mane“, kur aistras kursto merginų favoritas Mindaugas Stasiulis. Jau rugpjūtį kvapą gniaužiančius įspūdžius iš savo ekstremalios kelionės po spalvingąją Pietų Ameriką pasakos Martynas Starkus ir Vytaras Radzevičius.

Žurnalistas, televizijos prodiuseris, laidų vedėjas M. Starkus ir žurnalistas, sporto komentatorius V. Radzevičius pernai vasarą TV3 žiūrovus kvietė atrasti Argentiną, Braziliją ir Čilę. Tradiciškai sėdę į senutėlį automobilį jie nukeliavo Pietų Amerikos žemynu per kelias šalis beveik 9000 kilometrų. Šios vasaros kelionių žemėlapyje – Bolivija, Ekvadoras, Peru ir Kolumbija. Naujausias, jau septintosios keliautojų avantiūros per pasaulį senu automobiliu dienoraštis „Kitą kartą Pietų Amerikoje“ į TV3 eterį žengs rugpjūtį.

„Šį kartą žiūrovai išvys praėjusių metų kelionės po Pietų Ameriką tęsinį. Tada su savo 1986-ųjų ‚Volkswagen Kombi‘ autobusiuku per vieną mėnesį pervažiavome Argentiną, apsilankėme Čilėje, Brazilijoje ir grįžome į Buenos Aires. Kadangi norėjosi labiau susipažinti su šiuo žemynu, nusprendėme sugrįžti ir jau su pataisyta mašina – ‚Snaige‘ nuvažiuoti dar 9000 kilometrų“, – pasakoja M. Starkus.

Didžioji Martyno ir Vytaro kelio dalis šįkart driekėsi per Andus ir, nepaisant sudėtingų kelionės sąlygų, jiems pavyko įveikti Argentinos, Bolivijos, Peru ir Ekvadoro kelius, o galutiniu jųdviejų kelionės tašku tapo Kolumbijos sostinė Bogota.

„Tai buvo sunkiausia mūsų kelionė iš visų iki šiol buvusių, – pripažįsta M. Starkus. – Viskas buvo šalia: nuotykiai ir  aukštikalnės, Mirties kelias ir sudėtingos vairavimo sąlygos, ne itin rami kriminalinė aplinka, nors kai kur – atvirkščiai – ir fantastiška gamta, ir puikūs žmonės.“
 
Svarbiausi pasakojimo momentai buvo užfiksuoti ir jau rugpjūtį pasirodys TV3 eteryje penkių dalių filme „Kitą kartą Pietų Amerikoje“. Sidabro kasyklos Bolivijoje, ekstremali kelionė kalnų serpantinais visiškoje tamsoje į Maču Pikču, saulėtekis ant druskos ežero kranto, delikatesu virtusios... jūrų kiaulytės – tai tik kelios detalės iš įspūdingų Martyno ir Vytaro istorijų, kurias jau greitai jie pasakos TV3 žiūrovams.

Kol televizijos žiūrovai laukia kvapą gniaužiančių reportažų, duetą spėjo solidžiai įvertinti gerbėjai internete. M. Starkaus ir V. Radzevičiaus kelionių įspūdžiams skirtas puslapis progreso konferencijoje „Login“ buvo pripažintas geriausiu socialinio tinklo „Facebook“ puslapiu. Šiemet interneto apdovanojimams buvo registruota daugiau nei 1,5 tūkst. interneto projektų, o karščiausia kova vyko kaip tik geriausio socialinio tinklapio „Facebook“ bei geriausio tinklaraščio kategorijose. Paskutinės kelionės iš Pietų Amerikos nuotraukos, vaizdai bei pasakojimai ir padėjo laimėti šį prestižinį apdovanojimą.

Martyno ir Vytaro praėjusių metų kelionės laidas „Kartą Pietų Amerikoje“ galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play”.

„Kitą kartą Pietų Amerikoje“ – jau rugpjūtį tik per TV3!
  Komentuok pirmas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code