Vaiva Mainelytė: „Mūsų šeimoje nėra smurto“
Šį pirmadienį, gegužės 28-ąją, 20.10 val. TV3 eteryje įvyks naujausio lietuviško serialo „Be namų“, pastatyto remiantis Daivos Vaitkevičiūtės bestseleriu „Trise prieš mafiją“, premjera. Vieną pagrindinių vaidmenų daugiaserijiniame pasakojime sukūrusi aktorė Vaiva Manelytė, ką tik už viso gyvenimo nuopelnus kino profesionalų apdovanota prestižine „Auksine gerve“, parodys, kaip svarbu šeimoje tikėti ir... pasitikėti.

TV3 seriale V. Mainelytė įkūnys tvirtą nuomonę turinčią ponią Genovaitę, o jos žentą – gudrų verslininką Algirdą vaidins talentingasis kolega Andrius Bialobžeskis. Tikrovėje jiedu – vienas kitą labai gerbiantys kolegos, tačiau televizijos filme tarp jų kils daug žaibų.

„Seriale mano dukterį įveikia onkologinė liga. Kaip ir kiekviena savo vaiką beprotiškai mylinti motina, kaltę ims versti žentui: buvo nepakankamai atidus, žiūrėjo tik savo gerovės, per dažnai važinėjo į Rusiją, o jauną gražią dukterį vieną paliko namie rūpintis vaikais, – apie santykius su A. Bialobžeskio veikėju pasakoja V. Mainelytė. – Šioje istorijoje Genovaitė taps vaikaičius auginančia močiute. Kartu ji pradės rūpintis ir kitais likimo nuskriaustaisiais: suburs mezgėjų klubą ir mezginius bei už juos gautą pelną paskirs vaikų labdarai.“

Moters, besąlygiškai mylinčios vaikus, emocijos garsiai aktorei nėra svetimos. Savo šeimos narius Vaiva gaubia meile ir dėmesiu. „Mūsų šeimoje nėra smurto. Duktė užaugo nežinodama, kas yra diržas. Viską įmanoma pasiekti kantrybe, švelnumu ir meile“, – pasakodama šypsosi V. Mainelytė.

Ji įsitikinusi – kuo didesnę vaikai jaučia artimųjų meilę, tuo didesnę širdį ir patys užsiaugina. „Be to, su vaikais nereikia veidmainiauti. Net ir gražiausias melas sukelia nepasitikėjimą ir santykių gali nebesugrąžinti“, – įspėja aktorė.

Ar Genovaitės žentui seriale „Be namų“ ilgainiui pavyks suminkštinti praradusios dukterį moters širdį? Visi atsakymai jau nuo pirmadienio, gegužės 28-osios, pirmadieniais–ketvirtadieniais 20.10 val. tik žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje. Keturias išankstines serialo serijas jau dabar galima žiūrėti televizijoje internete „TV3 Play“.

„Be namų“ premjera – jau šį pirmadienį, gegužės 28-ąją, 20.10 val. tik per TV3!
  Lankytojų komentarai (2)
Komentavo Sigitas, on 2012-05-26 00:02
Paliesta jautri styga... surinkti geri aktoriai, tikiuosi, kad ir serialas bus įtemptai įdomus. Iš keturių serijų sunku ką pasakyti, bet pradžia "užkabino". :) 
Ir siužetas apie miestinukų ir vaiknamio vaikų susipriešinimą ne iš piršto laužta, tai vyksta realybėje. 
Sėkmės kurybinei grupei, aktoriams. ;)
Komentavo Vesta, on 2012-05-28 14:02
Man labai patiko pačios pirmos serijos

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:Patvirtinimo kodas:* Code