HARIS POTERIS IR MIRTIES RELIKVIJOS: I d.”
Gerai pažįstami aktoriai Danielis Radcliffe‘as, Emma Watson ir Rupertas Grintas yra pasiruošę dar kartą nustebinti savo gerbėjus filme „Haris Poteris ir Mirties relikvijos: I dalis“.

Lapkričio 19-ąją Lietuvos kino centrų ekranus pasieks jau septintoji garsiojo filmo apie burtininką Harį Poterį dalis, pastatyta pagal pasaulinį rašytojos J.K.Rowling bestselerį. Gerai pažįstami jaunieji aktoriai Danielis Radcliffe‘as, Emma Watson ir Rupertas Grintas yra pasiruošę dar kartą nustebinti savo gerbėjus

Priešpaskutinėje kino juostoje apie jaunąjį burtininką pirmą kartą Hario Poterio gerbėjams bus pasiūlytas kokybiškas 3D vaizdas.

Haris, Ronis ir Hermiona eina Dumbldoro pasiųstu taku – surasti visus Horokrusus, bei juos sunaikinti. Tačiau tai nebus taip lengva. Haris, Ronis ir Hermiona yra nusikaltusieji teismui, nuo tada kai Mirties Valgytojai užgrobė Magijos Ministeriją. Buvo pasiūlyta 10 tūkst. galeonų suma tam, kuris suras ir įduos Harį Mirties Valgytojams, kad Voldemortas galėtų jį nužudyti (tik Voldemortas gali nužudyti Harį, bet Tamsos Valdovas liepė Mirties Valgytojams nežudyti berniuko, nes tai nori padaryti pats).

Haris nežino, kaip atrodo Horokrusai, kur jie yra, ir neturi jokių minčių, kaip juos sunaikinti. Kol H.Poteris yra šioje kelionėje, jis kartkartėmis jaučia Voldemorto mintis ir gali matyti, jog Tamsos Valdovas taip pat išvykęs kelionėn. Skirtumas tik tas, kad jis ieško lazdelės apie kurią Haris dar nėra girdėjęs. Vaikinui šiek tiek pašniukštinėjus, pėdsakai atvedė jį prie paslaptingos istorijos apie „Mirties Relikvijas“. Taigi, kol Haris ieško Horokrusų ir mokosi apie „Mirties Relikvijas“, jis atsiduria dar didesniam pavojuje, kokiame tik kada buvo. Ir kuomet pavojus suskamba, žmonės miršta...

Šį kartą Hariui teks patys sunkiausi išbandymai - daugiau patirties įgavęs jaunasis burtininkas turės kovoti prieš šiurpą keliantį Voldemortą. Laukia rimčiausias jaunojo herojaus išbandymas ir neišvengiama atomazga, o jaunasis burtininkas gali pasitikėti tik savo jėgomis. Kino mėgėjus nustebins naujas, įdomus, netikėtas savo siužeto posūkiais ir herojų poelgiais magiškas ir užburiantis filmas.

Pasinerkite į įdomų, netikėtą savo siužeto posūkiais ir herojų poelgiais, magišką ir užburiantį filmą!