Įdomūs faktai apie filmą „Katės ir šunys: kačių kerštas“
Jau šią savaitę, rugpjūčio 6-ąją, Lietuvos kino teatrus šturmuos žaisminga nuotykių komedija, pagar-dinta 3D efektais „Katės ir šunys: kačių kerštas“. Prieš lietuviškąją filmo premjerą keletas įdomių faktų apie filmą:

* Didelis filmų apie superagentą Džeimsą Bondą gerbėjas, filmo „Katės ir šunys: kačių kerštas“ reži-sierius Bradas Peytonas nelengvą šunų ir kačių partnerystę palygino su tokia pat „malonia“ dviejų agentų partneryste filmuose apie agentą 007. Nors vieni kitų, švelniai tariant, nemėgsta, dėl bendro tikslo jiems tenka dirbti kartu.

* Originalioje komedijos „Katės ir šunys: kačių kerštas“ versijoje smokingą vilkintį katiną, vyriausy-binės organizacijos „Miau“ vyriausiąjį vadą Tabą Lazenby, įgarsino pats žinomiausias visų laikų slaptasis agentas Džeimsas Bondas (akt. Rogeris Moore‘as) .

* Visai šeimai skirtas filmas nenusileidžia rimtai veiksmo ir nuotykių juostai – jame netrūksta perse-kiojimų, sprogimų, kovų, skrydžių, šnipų.

* Fantastiniame nuotykių trileryje dalyvauja per 50 įvairiausių veislių šunų ir kačių. Režisierius kan-triai laukė, kol dresuotojų aklėjami aktoriai atliks jiems patikėtas užduotis.

* Ne visas filmo scenas keturkojai buvo pajėgūs suvaidinti patys. Rizikingiausiuose momentuose rei-kėjo pasikliauti nuotolinio valdymo pultais judinamais modeliais, o sudėtingiausiose scenose pasi-telkta kompiuterinės animacijos dailininkų pagalba.

Filmo „Katės ir šunys: kačių kerštas“ premjera Lietuvoje – rugpjūčio 6 d.