Karštas komplimentas „Lietuvos talentų“ teisėją R. Ščiogolevaitę privertė atsivesinti vandeniu!
Sekmadienio vakarą 19.30 val. ant scenos lipantys talentai vis labiau stebina ne tik TV3 žiūrovus, bet ir komisiją. „Tai buvo gražiausias komplimentas, kokį esu gavusi“, – išrėkė Rūta Ščiogolevaitė prieš tai ant galvos susipylusi šalto vandens stiklinę. Po to, kai šį sekmadienį pasirodęs uteniškis motorolerių dievas Skruzdė pareiškė, kad moters pripažinimas jau ir yra visos Lietuvos pripažinimas, ovacijos teatre nenutilo. Tūkstančiai norinčiųjų savo talentu sužavėti ne tik Lietuvą, bet ir pasaulį vis dar eilėse laukia pasirodymo, o tie, kurie išbandė teisėjų griežtumą, sako nenusivylę net jei išgirsdavo tris „Ne“.  Turkas Gokhan, jau antrąjį kartą laimę bandantys Augustė ir Matas, Širvintiškių jaunųjų „The Beatles“ gerbėjų šou, nepaliko abejingų.

„Mes tobulėjame. Kiekvieną sekmadienį vis nauji, vis geresni, vis labiau nustebinantys ir nuotaiką praskaidrinantys talentai – ima viršų. Šis sezonas jau yra ypatingas“, – sako pagal pasaulinio šou licenciją kuriamo TV3 projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius–Samas.

Jau šį sekmadienį 19.30 val. nauji dalyviai bandys įsiprašyti į Rūtos Ščiogolevaitės gimtadienį, išves Marijų Mikutavičių iš kantrybės ir atims žadą Adolfui Večerskiui.

„Aš kiekvieną kartą atjaunėju bent jau penkiais metais, kai matau tą energiją ir norą apversti pasaulį“, – juokiasi Adolfas laukiantis naujų atrankų ir naujų stebuklų Lietuvos padangėje.

Naujų talentų pasirodymai  „Lietuvos talentų“ laidoje – šį sekmadienį 19.30 val. tik per TV3!

 Skaityti toliau..
 
Lietuvoje meilę atradęs turkas „Lietuvos talentų“ komisiją bandys papirkti necirkiniu cirko numeriu!
23 metų Turkijos pilietis Gokhanas prieš kelis metus įsimylėjo lietuvaitę ir, nusprendęs kurti šeimą svečioje šalyje, įsitaisė Vilniuje. „Meilei labai trukdo atstumas, todėl nusprendžiau būti Lietuvoje. Nesvarbu, kad čia vis dar neturiu ką veikti, pamažu mokausi kalbos, o dabar nusprendžiau, kad tarptautiniame projekte turiu pasirodyti ir aš, nes dar tokių talentų nebuvo. Žmona ir draugai tikina, kad aš išskirtinis“, – sako turkas, nusprendęs užkariauti Lietuvą.
Taip kaip ir pernai, šiemet pagal tarptautinę licenciją kuriamas TV3 talentų projektas nestokoja svečių iš užsienio.

„Lietuvos talentai – tarptautinis projektas, todėl ir šiemet turime nemažai kitų šalių atstovų, kurie bando laimę. Tačiau labai nustebina ir lietuviai, kurie gyvendami  užsienyje specialiai atvyksta į atrankų filmavimus. Žmonėms manantiems, kad turi išskirtinių gabumų, pasirodymas „Lietuvos talentuose“ – labai svarbus“, – sako projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius–Samas.

Gokhanas į teatro sceną užlipo apsirengęs klouno drabužiais, tačiau pasak jo, scenoje jis nesicirkins.

„Labai svarbu save pristatyti kitaip. Juk pirmos minutės labai daug pasako apie žmogų. Kamuoliukai, mimika, žongliravimas, cirkas, iškalba – viskas viename, bet svarbiausia, kad galima užkariauti publiką tik veiksmais, kartais nereikia net žodžių“, – paklaustas apie savo pasirodymą, ką darys, neatskleidžia ir kartu intriguoja vyras.

Sekmadienio vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovai pamatys ir naujos reperių kartos šou. Marškinėliais su užreašu „Šilutės CITY“ pasipuošę dalyviai sako, savo kūryba jie kelia pajūrio kultūrą. Repuoja jie apie meilę ir neištikimybę, krizę ir lengvai uždirbamus pinigus.

„Mes viską darome iš širdies. Kartais net verkti norisi išgirdus mūsų dainas. Tikimės, kad ir teisėjai įžvelgs gilią prasmę“, – sako jaunuoliai, pasivadinę grupe „EGO“.

Dainos, cirkas, šokiai, nenuginčijamos teisėjų replikos, netikėti sprendimai ir kvapą gniaužiantys triukai – visa tai jau šį sekmadienį 19.30 val. „Lietuvos talentuose“ tik per TV3!

 Skaityti toliau..
 
„Gyvenimas yra gražus“ laidoje – Žydrūno Savicko vestuves aptemdė apsaugininkų netinkamas elgesys
Naujajame TV3 sezone po atostogų į eterį grįžta žiūrovų pamėgta laida „Gyvenimas yra gražus“ – kupina naujų įspūdžių, nuotykių ir įdomių istorijų. Ne veltui sakoma, kad vasara – vestuvių metas. Ne išimtis ir praėjusioji. Skirtumas tik tas, kad šiemet tuokėsi poros, kurių, einančių prie altoriaus, mažai kas tikėjosi pamatyti. Dar ne taip seniai šešis kartus stipriausiu pasaulio žmogumi tituluotas Žydrūnas Savickas buvo nusprendęs pailsėti nuo alinančių treniruočių ir įtempto varžybų grafiko. Regis, tuomet buvo pats metas žengti prie altoriaus su ilgamete gyvenimo drauge Jurgita Vorobjovaite. Juolab kad pora neslėpė noro kuo greičiau įteisinti savo santykius. Tačiau, visų nuostabai, vedybų planai buvo atidėti. O štai šiemet, kai galiūnas kone kas savaitę skina pergales stipruolių varžybose ir ruošiasi vienam svarbiausių sezono startui – pasaulio čempionatui, rado laiko ir tuoktuvėms.

 Skaityti toliau..
 
Rugpjūčio mėnesį žiūrimiausios buvo krepšinio kovos ir TV3 naujojo sezono atidarymas!
Šiemet vasarą televizijos žiūrovai palydėjo itin aistringai ir karštai. Nuo rugpjūčio 28 dienos prasidėjęs Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas jau spėjo oranžinio kamuolio gerbėjus pradžiuginti pirmosiomis azartiškomis Lietuvos rinktinės pergalėmis. Žiūrimiausia rugpjūčio mėnesio programa buvo Ispanijos ir Lietuvos ekipų susitikimas Turkijoje vykstančiame čempionate. Ne mažiau dėmesio televizijos žiūrovai skyrė ir rugpjūčio 30-ąją įvykusiam grandioziniam TV3 sezono atidarymui. Populiariausios Lietuvoje televizijos tiesioginę atidarymo šventę savo namuose buvo įsijungę per 1 300 000 TV žiūrovų.

Oficialiais tyrimų agentūros „TNS Gallup“ TV metrų duomenimis (laikotarpis 2010 08 01 – 08 31), visą dieną TV3 žiūrėjo 22,2% visų amžiaus grupių ir 27,3% aktyviausios grupės 15–49 m. amžiaus žiūrovų, tuo metu buvusių prie televizorių ekranų. Atitinkamai LNK – 18,7% ir 18,9%, LTV – 10,6% ir 9,1%, BTV – 7,0% ir 6,3% žiūrovų.

Lyderė rugpjūtį TV3 buvo ir žiūrimiausiu laiku – 18.45–22.00 val. Ją rinkosi 23,4% visų amžiaus grupės žiūrovų, o artimiausius konkurentus LNK – 21,6% tos pačios grupės žiūrovų.

Aktyviausioji grupė, 15–49 m. amžiaus žiūrovai, žiūrimiausiu laiku buvę prie televizorių ekranų, sudarė 29,5%, atitinkamai LNK – 20%.

Jau šį mėnesį startuoja naujos ir atsinaujinusios laidos, kurios kviečia kartu leisti rudens vakarus. Šį vakarą 19.10 val. TV3 žiūrovų laukia premjera – „Muzikos čempionų taurė“ su Marijumi Mikutavičiumi ir Mia. Pirmadienį 19.40 val. žiūrėkite aštrių pokalbių laidą „Kodėl?“, rugsėjo 6 dieną taip pat staruoja naujas gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ sezonas. Antradienį, rugsėjo 7 dieną, kviečiame išgirsti naujausias pikantiškas žinias „Žiūrim, ką turim“ laidoje, o trečiadienį pasinerti į naują populiaraus parodijų šou „Dar pažiūrėsim..“ sezoną. Ketvirtadienį 19.40 val. per TV3 startuoja „Paskutinės instancijos“ publicistika.

Spalvingo rudens –  su populiariausios televizijos Lietuvoje TV3 programa!

 Skaityti toliau..
 
Širdys paklydėlės
18:00

Išsisklaidžius visoms abejonėms dėl Kęsto, Monika ruošiasi būsimai kelionei i Paryžių. O Ritos tobulai suregztas planas išgrūsti iš namų nusibodusį uošvį sulaukia deramo atkirčio. Koks šokiruojantis „siurprizas“ laukia Monikos?

Skaityti toliau...
Drąsos kaina
19:10

Besispyriojanti Lina neturi kur trauktis. Aurelijos paraginta ji sutinka dėl šventos ramybės išsitirti nuodugniau. O vestuvių belaukiantis Linos tėvas Valentinas pagalbos ieško būsimo žento kišenėje. Kokie bus tyrimų rezultatai? Ir kaip į juos sureaguos pati Lina?

Skaityti toliau...
Premjera! Kodėl?
19:40

Populiarių tiriamosios žurnalistikos laidų vedėja, moteris, kurios žodis laikomas vienu aštriausių Lietuvoje, Rūta Grinevičiūtė-Janutienė, TV3 televizijoje startuoja su publicistikos pokalbių laida „Kodėl?“. Nuo rugsėjo 6 dienos 19.40 val. žiūrovai turės galimybę iš dar arčiau stebėti politikų, Seimo narių, bei pramogų pasaulio žmonių emocijas ir reakcijas, kai laidos vedėja jų paklaus: „Kodėl?“

Skaityti toliau...
Naujas sezonas! Gyvenimas yra gražus
20:30

Naujajame TV3 sezone po atostogų į eterį grįžta žiūrovų pamėgta laida „Gyvenimas yra gražus“ – kupina naujų įspūdžių, nuotykių ir įdomių istorijų.Ne veltui sakoma, kad vasara – vestuvių metas. Ne išimtis ir praėjusioji. Skirtumas tik tas, kad šiemet tuokėsi poros, kurių, einančių prie altoriaus, mažai kas tikėjosi pamatyti.

Skaityti toliau...
Moterys meluoja geriau
21:10

Irena ir Jūratė ruošiasi Roberto laidotuvėms, bet visiems netikėtai Robertas prisikelia iš karsto. Robertas pradeda suprasti, kad įgavo neregėtų galių. Kokių?

Skaityti toliau...
Paskutinė sezono serija! Viešbutis Babilonas
22:00

Kyla grėsmė, kad Babilono viešbučiui ims vadovauti Donovanas Kredas, kuris viešbučių verslo pasaulyje garsėja darbuotojų atleidinėjimais ir savo kadrų samdymais. Rebeka iš darbo neatleidžiama, tačiau Donovanas leidžia pasilikti jai tik du darbuotojus. Rebeka pasirenka Čarlį, bet liepia jam išrinkti antrąjį darbuotoją viliodama pažadais apie viešbučio valdytojo postą.

Skaityti toliau...
 
Anonsų peržiūrai reikalingas Flash grotuvas
 
Irūna Puzaraitė vaidins naujajame TV3 seriale „Drąsos kaina“
Prodiuserių kompanija „Videometra“ jau pradėjo filmuoti naująjį TV3 serialą „Drąsos kaina“, narpliojantį aktualią vaikų išnaudojimo temą. Vieną pagrindinių vaidmenų čia patikėta atlikti talentingai ir pareigingai grupės „Studentės“ narei Irūnai Puzaraitei. Patirtis filmavimo aikštelėje jai – visiškai nauja, bet tokia įdomi, kad mergina nė kiek neniurzga keldamasi į darbą auštant, važinėdama į Vilnių iš gimtosios Marijampolės, ir net vaidindama tą, kurią visuomenė pasmerks... Irūnos herojė – visiška jos priešingybė: nekultūringa, akiplėša, vulgari, ryškiai raudonomis lūpomis. „O aš namuose neturiu nė vienų lūpų dažų!“ – juokiasi I. Puzaraitė, per filmavimąsi ištaikiusi minutėlę pokalbiui.

Jau pradėjai filmuotis seriale. Kokie pirmieji įspūdžiai?
Netikėjau, kad bus taip nuostabu! Nepaprastai patinka, labai šauni komanda. Jei anksčiau sakyčiau, kad aktoriaus darbas – ne man, tai dabar galiu patikinti, kad tai beprotiškai įdomu. Labai džiaugiuosi, kad gavau tokį pasiūlymą. Tai, ką šiuo metu darau, man labai patinka.

Net jei filmavimo aikštelėje kitąsyk tenka būti jau pusę penkių ryto?
Visiškai nesvarbu, kur ir kada. Svarbu, ką daryti.

Ko gero, čia tau praverčia patirtis, įgyta dirbant su reikliąja Laima Lapkauskaite? Žinai, kas yra sunkus darbas ir disciplina.
Taip, aš pripratusi prie žiauraus tempo, didelio užimtumo. Man nesudėtinga anksti keltis. Ypač, kai atsikeli ir žinai, kad darysi tai, kas patinka.

Sklido kalbos, kad serialo prodiuseriui Rolandui Skaisgiriui tave rekomendavo Marius Jampolskis. Tai tiesa?
Pirmą kartą girdžiu... Man prodiuserė Laima pasakė, kad esu kviečiama į atranką. Manau, kad mane tiesiog pastebėjo.

Ar šiuo metu dar lieka laiko koncertinei veiklai?
Viską susideriname. Spėju ir pakoncertuoti, bet pirmoje vietoje man dabar – serialas.

Filmavimai vyksta Vilniuje. Teko keisti gyvenamąją vietą?
Kol kas bandau suktis, kartais pernakvoju pas tetą arba grįžtu namo, bet planuoju nuomotis butą Vilniuje – ir serialą dar iki gruodžio filmuosime, ir kiti darbai laukia. Turiu čia persikelti.

Serialas „Drąsos kaina” narplios skausmingą ir skandalingą vaikų išnaudojimo temą, kuriai praėjusį sezoną žiniasklaida skyrė ypač daug dėmesio. Tu buvai iš tų, kurie sekė visas naujienas, ar iš tų, kurie sakė: „Na, kiek gi galima?”
Mano manymu, nuo tokių temų nereikia bėgti, jų vengti. Apie tai reikia kalbėti. Nes ši problema – didžiulė. Su pastarąją garsia istorija viskas iškilo į paviršių, ir ačiū Dievui. Aišku, daug kas sakys: ir vėl… Bet juk tai – aktuali tema.

Tavo personažas – ne iš tų, kuriuos šlovintų visuomenė. Ar tareisi su šeima prieš priimdama pasiūlymą vaidinti jį?
Tėvams pernelyg daug nepasakojau. Gali būti, kad juos tai šokiruos… Bet galutinį pasiūlymą vis tiek priėmiau pati. Taip, vaidinu blogą mergaitę. Mano herojė Lina – beprotiškai drąsi, visiškai neišauklėta, nekultūringa, akiplėša, šiurkšti ir vulgaroka.

Žiūriu į tavo ryškiai raudonas lūpas ir galvoju, kad tai gana neįprasta.
Būtent! Tai ir įdomu – mano kuriamas personažas yra visiška priešingybė. Beje, namuose neturiu nė vieno lūpdažio! (Juokiasi.)

Viskas – kitaip, tik suvalkietiškas akcentėlis – tas pats?
Tai buvo mano pirmas klausimas: ar akcentas netrukdys? Kadangi vaidinu mergaitę iš kaimo, tai perdaug savęs nevaržau – jei išsprūsta, tai išsprūsta.  

Nekantrauji pamatyti pirmąsias „Drąsos kainos” serijas?
Išties labai laukiu. Aikštelėje dirbti nepaprastai smagu, bet ne mažiau įdomu, kaip iš šalies viskas atrodys.

Serialas „Drąsos kaina” su debiutuojančia aktore Irūna Puzaraite – jau naujajame sezone, tik per TV3!




  Lankytojų komentarai (9)
Komentavo crazy, on 2010-07-28 18:55
labai lauksiu to filmo!!!
Komentavo Virsune, on 2010-07-29 00:21
Dar nespejo visa sita makalyne baigtis o siti jau pinigus darosi is zmoniu nelaimiu.. ir dar sako kad cia viskas isgalvota.. jo jo.. kurgi ne.. siaubas..
Komentavo as, on 2010-07-29 17:53
lauksiu filmo bus idomu paziuret
Komentavo Loreta, on 2010-07-29 19:48
Lauksiu labai sio filmo...
Komentavo dgf, on 2010-07-29 22:11
jau geras irūna jėga
Komentavo Inga, on 2010-07-29 22:21
Na ziauru toje Lietuvoje,kas ka nori,ta ir daro,darosi kazkas pinigelius tai tikrai svariai,as vietoje Kedziu juos i teisma paduociau,tokia baisi nelaime,o cia matai serialus kuria,idiotai!
Komentavo mastytoja, on 2010-07-30 10:32
atvirksciai,ka tu supranti,as sio serialo kurima vadinu kaip Kedzio atminimui pagerbti,parodyti visiems kaip jis kovojo,jo drasa,manau jam reik pastatyti paminkla,ne manau kad atsiras daug zmoniu kuriu deka pradedami kurti serialai...Tik seriala galejo pavadint Drasiaus kaina,beja DRASOS KAINA galetu reiksti ir perkeltine prasme.
Komentavo ieva, on 2010-07-30 13:33
saunuoleIruna bus ydomu ,pasiziureti.Tau pavydi nekreipk demesio.Laikykis.Mes sutavim 35 zmones.
Komentavo Brigita, on 2010-07-30 17:51
turetu but idomus serialas

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:



Patvirtinimo kodas:* Code