Lietuvoje meilę atradęs turkas „Lietuvos talentų“ komisiją bandys papirkti necirkiniu cirko numeriu!
23 metų Turkijos pilietis Gokhanas prieš kelis metus įsimylėjo lietuvaitę ir, nusprendęs kurti šeimą svečioje šalyje, įsitaisė Vilniuje. „Meilei labai trukdo atstumas, todėl nusprendžiau būti Lietuvoje. Nesvarbu, kad čia vis dar neturiu ką veikti, pamažu mokausi kalbos, o dabar nusprendžiau, kad tarptautiniame projekte turiu pasirodyti ir aš, nes dar tokių talentų nebuvo. Žmona ir draugai tikina, kad aš išskirtinis“, – sako turkas, nusprendęs užkariauti Lietuvą.
Taip kaip ir pernai, šiemet pagal tarptautinę licenciją kuriamas TV3 talentų projektas nestokoja svečių iš užsienio.

„Lietuvos talentai – tarptautinis projektas, todėl ir šiemet turime nemažai kitų šalių atstovų, kurie bando laimę. Tačiau labai nustebina ir lietuviai, kurie gyvendami  užsienyje specialiai atvyksta į atrankų filmavimus. Žmonėms manantiems, kad turi išskirtinių gabumų, pasirodymas „Lietuvos talentuose“ – labai svarbus“, – sako projekto prodiuseris Saulius Urbonavičius–Samas.

Gokhanas į teatro sceną užlipo apsirengęs klouno drabužiais, tačiau pasak jo, scenoje jis nesicirkins.

„Labai svarbu save pristatyti kitaip. Juk pirmos minutės labai daug pasako apie žmogų. Kamuoliukai, mimika, žongliravimas, cirkas, iškalba – viskas viename, bet svarbiausia, kad galima užkariauti publiką tik veiksmais, kartais nereikia net žodžių“, – paklaustas apie savo pasirodymą, ką darys, neatskleidžia ir kartu intriguoja vyras.

Sekmadienio vakarą 19.30 val. TV3 žiūrovai pamatys ir naujos reperių kartos šou. Marškinėliais su užreašu „Šilutės CITY“ pasipuošę dalyviai sako, savo kūryba jie kelia pajūrio kultūrą. Repuoja jie apie meilę ir neištikimybę, krizę ir lengvai uždirbamus pinigus.

„Mes viską darome iš širdies. Kartais net verkti norisi išgirdus mūsų dainas. Tikimės, kad ir teisėjai įžvelgs gilią prasmę“, – sako jaunuoliai, pasivadinę grupe „EGO“.

Dainos, cirkas, šokiai, nenuginčijamos teisėjų replikos, netikėti sprendimai ir kvapą gniaužiantys triukai – visa tai jau šį sekmadienį 19.30 val. „Lietuvos talentuose“ tik per TV3!

 Skaityti toliau..
 
„Gyvenimas yra gražus“ laidoje – Žydrūno Savicko vestuves aptemdė apsaugininkų netinkamas elgesys
Naujajame TV3 sezone po atostogų į eterį grįžta žiūrovų pamėgta laida „Gyvenimas yra gražus“ – kupina naujų įspūdžių, nuotykių ir įdomių istorijų. Ne veltui sakoma, kad vasara – vestuvių metas. Ne išimtis ir praėjusioji. Skirtumas tik tas, kad šiemet tuokėsi poros, kurių, einančių prie altoriaus, mažai kas tikėjosi pamatyti. Dar ne taip seniai šešis kartus stipriausiu pasaulio žmogumi tituluotas Žydrūnas Savickas buvo nusprendęs pailsėti nuo alinančių treniruočių ir įtempto varžybų grafiko. Regis, tuomet buvo pats metas žengti prie altoriaus su ilgamete gyvenimo drauge Jurgita Vorobjovaite. Juolab kad pora neslėpė noro kuo greičiau įteisinti savo santykius. Tačiau, visų nuostabai, vedybų planai buvo atidėti. O štai šiemet, kai galiūnas kone kas savaitę skina pergales stipruolių varžybose ir ruošiasi vienam svarbiausių sezono startui – pasaulio čempionatui, rado laiko ir tuoktuvėms.

 Skaityti toliau..
 
Rugpjūčio mėnesį žiūrimiausios buvo krepšinio kovos ir TV3 naujojo sezono atidarymas!
Šiemet vasarą televizijos žiūrovai palydėjo itin aistringai ir karštai. Nuo rugpjūčio 28 dienos prasidėjęs Pasaulio vyrų krepšinio čempionatas jau spėjo oranžinio kamuolio gerbėjus pradžiuginti pirmosiomis azartiškomis Lietuvos rinktinės pergalėmis. Žiūrimiausia rugpjūčio mėnesio programa buvo Ispanijos ir Lietuvos ekipų susitikimas Turkijoje vykstančiame čempionate. Ne mažiau dėmesio televizijos žiūrovai skyrė ir rugpjūčio 30-ąją įvykusiam grandioziniam TV3 sezono atidarymui. Populiariausios Lietuvoje televizijos tiesioginę atidarymo šventę savo namuose buvo įsijungę per 1 300 000 TV žiūrovų.

Oficialiais tyrimų agentūros „TNS Gallup“ TV metrų duomenimis (laikotarpis 2010 08 01 – 08 31), visą dieną TV3 žiūrėjo 22,2% visų amžiaus grupių ir 27,3% aktyviausios grupės 15–49 m. amžiaus žiūrovų, tuo metu buvusių prie televizorių ekranų. Atitinkamai LNK – 18,7% ir 18,9%, LTV – 10,6% ir 9,1%, BTV – 7,0% ir 6,3% žiūrovų.

Lyderė rugpjūtį TV3 buvo ir žiūrimiausiu laiku – 18.45–22.00 val. Ją rinkosi 23,4% visų amžiaus grupės žiūrovų, o artimiausius konkurentus LNK – 21,6% tos pačios grupės žiūrovų.

Aktyviausioji grupė, 15–49 m. amžiaus žiūrovai, žiūrimiausiu laiku buvę prie televizorių ekranų, sudarė 29,5%, atitinkamai LNK – 20%.

Jau šį mėnesį startuoja naujos ir atsinaujinusios laidos, kurios kviečia kartu leisti rudens vakarus. Šį vakarą 19.10 val. TV3 žiūrovų laukia premjera – „Muzikos čempionų taurė“ su Marijumi Mikutavičiumi ir Mia. Pirmadienį 19.40 val. žiūrėkite aštrių pokalbių laidą „Kodėl?“, rugsėjo 6 dieną taip pat staruoja naujas gyvenimo būdo laidos „Gyvenimas yra gražus“ sezonas. Antradienį, rugsėjo 7 dieną, kviečiame išgirsti naujausias pikantiškas žinias „Žiūrim, ką turim“ laidoje, o trečiadienį pasinerti į naują populiaraus parodijų šou „Dar pažiūrėsim..“ sezoną. Ketvirtadienį 19.40 val. per TV3 startuoja „Paskutinės instancijos“ publicistika.

Spalvingo rudens –  su populiariausios televizijos Lietuvoje TV3 programa!

 Skaityti toliau..
 
„Dar pažiūrėsim...“ komanda naujame TV3 sezone pristatys realybės šou „Per kančias – į žvaigždes“!
„Dėmesio dėmesio dėmesio! Naujajame TV3 sezone keičiasi „Dar pažiūrėsim...“ laidos formatas! Nuo rugsėjo 8 dienos 20.30 val. televizijos laidas keičia kuo puikiausiai pažįstami, bet dar niekada nematyti filmai, bei niekada nematytas, bet kuo puikiausiai pažįstamas realybės šou – „Per aspera ad astra“, – su didžiausiu džiaugsmu apie naujus darbus skelbia populiariausio parodijų šou naujojo sezono aktoriai – Ramūnas Cicėnas, Giedrius Savickas, Audrius Bružas, Rimantė Valiukaitė, Vytautas Rumšas ir kt. Pirmą kartą Lietuvoje TV3 žiūrovų laukia naujas, ypač brandintas, unikalus, išskirtinis,  intriguojantis, sensacingas, kraują stingdantis, šokiruojantis, pribloškiantis, kultinis, populiariausias visame pasaulyje Didysis Realybės Šou „Per kančias į žvaigždes“! Jūs privalote jį pamatyti.

„Nematyti ir niekam nežinomi žmonės iš visur šturmuos svaigiai liepsnojantį žvaigždžių olimpą. Dalyviai mes iššūkį profesionaliems šokėjams, dainininkams, aktoriams, televizijos laidų vedėjams, Seimo nariams ir bandys įrodyti, kad profesiniai mokslai yra visiškai nesvarbu, svarbu tapti žvaigžde ir tada būsi visur“, – naują „Dar pažiūrėsim...“ sezoną pristato laidos režisietius Simonas Aškelavičius.

Laidos Didysis scenaristas Linas Ryškus yra kur kas konkretesnis: „Naujame „Dar pažiūrėsim...“ sezone bus priešinami du formatai: realybes šou ir vaidybinis kinas, kaip visiškai priešingi – kokybės ir turinio atžvilgiu žanrai. Tačiau abu jie bus parodijuojami iki nukritimo, nesigailint nei kūrėjų, nei paties savęs. Bus juokiamasi ne tik iš filmų, kurie siekę būti labai įdomūs netyčia tapo labai juokingi, bet ir iš tikrų pripažintų kino meno šedevrų. Na, o iš ko bus juokiamasi realybės šou „Per kančias į žvaigždes“, jūs jau galite numanyti. Tik tas, kas moka pasijuokti iš savęs, turi teisę juoktis iš kitų – toks „Dar pažiūrėsim... komandos devizas.“

Naujas „Dar pažiūrėsim...“ sezonas, su nauja humoro doze, – nuo rugsėjo 8 dienos 20.30 val. tik per TV3!
 Skaityti toliau..
 
Meilės jūra
17:00

Pas Viktorą Manuelį atvažiuoja jo teta Liusija. Esperansa nueina pas Krisantą prašyti pagalbos, kad galėtų nutraukti nėštumą, bet Krisanta atsisako. Orijana pakviečią Viktorą Manuelį ir jo tetą Liusiją į Akmeniniuose Namuose vyksiantį vakarėlį, kur suvažiuos visi svarbūs akcininkai. Estrelita pasakoja Giljermui apie savo vaikystę.

Skaityti toliau...
Širdys paklydėlės
18:00

Kęstas vis atkakliau siekia Monikos prielankumo: gėlės, dovanos, kinas… Tačiau Monika abejoja, ar visa tai išties tikra…? Tuo tarpu Rita tobulai įgyvendina savo klastingai suregztą planą: iš ligoninės grįžtančio senelio laukia labai nemaloni staigmena …

Skaityti toliau...
Premjera! Muzikos čempionų taurė
19:10

Startuoja naujas muzikinis šou, kuriai vadovaus nepakartojamas Marijus Mikutavičius ir žavi šviesiaplaukė Mia. Kartu jie Lietuvos žmones stengsis užkrėsti daininga bacila ir melodingu azartu – išsiaiskinti, kuris muzikos stilius mūsų šalyje pats mėgstamiausias ir populiariausias. Nuo rugsėjo 3 dienos, penktadienio vakarais TV3 žiūrovai išgirs žymiausių Lietuvos grupių ir dainininkų pasirodymus, kurie scenoje atliks repo, klasikos, folkloro, roko, pop, kantri ir kitus muzikos kūrinius.

Skaityti toliau...
Premjera! Keistuolis Deivas
20:45

Vieną naktį didžiulis ugnies kamuolys trenkiasi į žemę Niujorko Centriniame parke. Iš smūgio vietos atsikelia juodaodis ir lyg niekur nieko nueina sau. Tai – tobulai pagal žmogaus kūno formą pagamintas erdvėlaivis su lygiai šimtu mažučių padarėlių, kurių išvaizda – taip pat visai kaip žmogaus. Šitaip ateiviai atskrido į Žemę gelbėdamiesi nuo katastrofos savo planetoje. Jų vadas įsimyli Žemės moterį...

Skaityti toliau...
Taksi 3
22:30

Gruodžio mėnuo Marselyje. Artėja šv. Kalėdos. Todėl mieste pastebimai padaugėjo Kalėdų Senių, kurie rūpinasi ne tik dovanų išnešiojimu. Policininkui Emiljenui jie jau atsibodo. Jaunuolis turi įtarimų, kad po raudonais kostiumais ir dirbtinėmis barzdomis – nusikaltėlių gauja, kuri pasinaudos šventine ramybe ir sukels Marselyje didžiulį chaosą. Netikėtai Emiljeno nuojauta pasitvirtina. Marselio policija vėl ant kojų ir ant ratų, šį kartą nusikaltėliams pasižymėjus ypatingu originalumu ir neapsakomu įžūlumu. Kaip visuomet, įvykių sūkuryje visai netyčia atsiduria taksistas Danielius, kuris vis tobulina savo automobilį technikos naujovėmis ir neatsisako minties kada nors tapti "Formulės 1" bolido pilotu.

Skaityti toliau...
Raganų klubas
0:05

Šešiolikmetė Sara Beili turi elgesio sutrikimų. Į savižudybę linkusi mergina su tėvu ir pamote persikelia į Los Andželą. Čia ji įstoja į Katalikų mokyklą ir siekia surasti savyje vidinę harmoniją. Vieną gražią dieną Sara susipažįsta su trimis merginomis. Nensė, Bonė ir Rachelė priima Sarą į savo draugiją ir netrukus ši sužino, kad trijulė domisi okultizmu, raganavimu, užkeikimais… Visų baisiausia pasidaro tada, kai jų juodos mintys ir norai ima pildytis ir nuo to pradeda kentėti visi aplinkiniai…

Skaityti toliau...
 
Anonsų peržiūrai reikalingas Flash grotuvas
 
Šeštadienį „Chorų karuose“ meilės dainos neteks dainuoti šiauliečiams
Praėjęs šeštadienis „Chorų karuose“ buvo lemtingas šiauliečiams. Saulės miesto dainininkai ir jų gerbėjai, susumavus dviejų laidų rezultatus, trumpam pasitraukė iš tolesnės kovos, tačiau dar kovos dėl teisės sugrįžti į muzikinį mūšį.

„Eglė Jurgaitytė ir Sasha Son(g) su Evelina Anusauskaite bendru žiūrovų ir komisijos sprendimu jau atsisveikino su projektu, tačiau kovo pradžioje keturi iškritę chorai sugrįš ir kovos dėl galimybės grįžti į projektą ir tapti vienu geriausių Lietuvos miesto choru“, – sako TV3 projekto „Chorų karai“ vadovė Neringa Kavaliauskienė.

Abu lemtingus šeštadienius daugiausiai žiūrovų simpatijų sulaukė Kauno choras. Iš viso praėjusius du savaitgalius už kauniečius balsavo 20 439 TV3 laidos gerbėjų. Susumavus ir komisijos, ir žiūrovų dviejų laidų rezultatus Raigardas Tauktus ir jo vadovaujams choras šventė pergalę. Antroji vieta po dviejų laidų surinktų balsų atiteko Marijampolei ir Edmundui Seiliui, trečia – Deiviui ir klaipėdiečiams, ketvirta – Miai ir žaliajam Panevėžio chorui, penktoji – sostinės dainininkams ir Irenai Starošaitei, o paskutinė, šešta vieta – Šiauliams ir jų žvaigždėms – Sashai Son(g) ir Evelinai Anusauskaitei.

Ateinantis šeštadienis ir likę penki už savo miesto garbę besikaunantys chorai TV3 žiūrovams dovanos aistringiausias meilės dainas. Šv. Valentino išvakarėse Egidijus Dragūnas pažadėjo atlikti duetą su Jurgita Jurkute. Ar jis išpildys savo pažadą, sužinosite jau visai netrukus.

„Kai esi priverstas prieš visą Lietuvą pasižadėti – kelio atgal nebėra. Tikėkimes intriguojantį duetą išvysime. Tačiau be Selo ir Jurgitos netikėtų duetų ‚Chorų karų‘ scenoje tikrai dar bus. Puikiai melomanams pažįstamos lietuviškos ir užsienietiškos dainos skambės ypatinga meilės kalba. Bet kurią savo dainą leido atlikti ir Honkonge esantis Andrius Mamontovas. Todėl choristai jau dabar varžosi, kuriems teks dainuoti lyrišką Andriaus kūrybą“, – pasakoja Neringa.

Ypatingi duetai ir choristų aistringi meilės dienai, skirti pasirodymai „Chorų karuose“ šį šeštadienį, vasario 13 dieną, 19.00 val. tiesiogiai per TV3!

Sausio 30 ir vasario 6 dienos „Chorų karų“ komisijos ir žiūrovų rezultatai:


Balų skaičiavimas:

Geriausius teisėjų įvertinimus gavęs choras gauna 10 balų, 2-asis gauna 9 balus, 3-ias gauna 8 balus, 4-tas gauna 7 balus, 5-tas gauna 6 balus, 6-tas gauna 5 balus ir 7-tas gauna 4 balus. Jei keli chorai gauna vienodą įvertinimą, jų balai skaičiuojami taip: sudedami visi balai, kurie būtų gauti už tas vietas, kurias dalinasi chorai, ir padalinami iš chorų, besidalinančių tas vietas, skaičiaus. Pvz., jei trys chorai dalinasi 2-4 vietas, jie visi gauna po (9+8+7)/3=8 balus.

Taip pat skaičiuojami balai už žiūrovų balsus: daugiausiai surinkęs choras gauna 10 balų, 2-asis gauna 9 balus, 3-ias gauna 8 balus, 4-tas gauna 7 balus, 5-tas gauna 6 balus, 6-tas gauna 5 balus ir 7-tas gauna 4 balus. Jei surinkta vienodai žiūrovų balsų, balai skiriami ta pačia tvarka kaip ir surinkus vienodą komisijos vertinimą.

Žiūrovų ir komisijos balai sudedami. Jei keli chorai surenka vienodą kiekį balų, aukštesnė vieta skiriama tam, kuris turi gavęs daugiau balų už žiūrovų balsus. Jei vienodi ir balai už žiūrovų balsus, laimi tas choras, kuris surinko daugiau žiūrovų balsų.




  Lankytojų komentarai (20)
Komentavo klara, on 2010-02-09 15:04
labai gaila kad iškritot galėjo iškris starošaitė.
Komentavo berta, on 2010-02-09 15:26
visiška nesamonė, TURĖJO IŠKRIST STAROŠAITĖ!!! nesutinku visu 100 procentu......;
Komentavo Renata, on 2010-02-09 19:01
visiskas komisijos istraukimas (starosaites) nemanau kad tai teisinga....
Komentavo Mante, on 2010-02-09 19:39
Klaipeda! 
Klaipeda! 
Starosaite visai gerai pasirode,jus cia nestumkit..;DD
Komentavo Greta, on 2010-02-09 19:53
Turėjo pasiilkti Šiauliai! Jūs pažiūrėkit kiek balsuoja žiūrovų už Šiaulius ir kiek už Vilnių.. Nuo kada žiūrovų balsai tiek mažai lemia? O komisija vistiek gelbėja Starošaitę ir kodėl gi?
Komentavo Karolina, on 2010-02-09 22:09
tai jau tikrai turejo iskrist Vilnius!! tiek daug komisijoj siaulieciu, tiek giriasi AS IS SIAULIU. slykstu net klausyt, kam tada girtis isvis, kai paskui visos Lietuvos akivaizdoj nusodina savo miesta.
Komentavo Jurgius, on 2010-02-10 09:59
aš nesuprantu už ka balsuojama už chora ar už chorvo vedėja. Jei nepatinka Jums Starošaitė kaip žmogus nereiškia, kad choras blogai dainuoja. Aš tik už Starošaitės chorą.
Komentavo Neringa, on 2010-02-10 11:14
Ta Sciogoliovaite is komisijos reik ismest!Nevieta jei ten!
Komentavo šiaulietė, on 2010-02-10 14:27
Wow,Rūtą net mama sodina,bet ne,bando ją užkišt pinigais.kažin ką ji bando pasiekt. specialiai viską gadina. tada bent jau nesigirk kad šiaulietė esi. visiem pastabas sakė ir 9 davė, o šiauliam 8 ir viskas. nors realiai mažiau buvo prie ko prikibt nei kitų.
Komentavo ula, on 2010-02-10 15:04
jurgityte turejo likt o starosaite dingt lauk
Komentavo ***, on 2010-02-10 15:08
rutai ten ne vieta
Komentavo kristina, on 2010-02-10 18:52
Nors esu Jonaviete, bet Tikrai Esu 100 procentu uz siaulius o Starosaitei cia ne vieta..!!!Neteisybe!
Komentavo ;(, on 2010-02-10 20:30
visiska neteisybe visaip skaiciavau ir pasilikti turejo siualiu choras,bet...
Komentavo elva, on 2010-02-10 21:31
klausykit zmones.jei jau taip nepatinka starosaite tai nereik stumt ant viso choro.mintis jos buvo faina, sudainavo gerai ir puiku!!!siauliu choras irgi sauniai pasirode, bet atkreipkit demesi, uzpraita savaidgali jie dainavo ne itin gerai...ir vos neiskrito.o jurgaitytes choras mano galva nesamone.visu pirma man nedaeina kam vien mergaiciu chora daryt o antra tai starosaite daug geriau sudainavo.o ir kaip jau sakiau mintis gera.ndekit jus ant tu vertinimu as pvz su jaus pilnai sutinku.
Komentavo dastina, on 2010-02-11 12:30
:grin :zzz :( :x :cry :? :? :eek :upset ;) ;) :p
Komentavo Luuki..., on 2010-02-11 16:33
Gaila ka iskrita...bet kazkokia neamone siauliai buva 3 vietoj man atroda o starosaite prie paskutiniuju i dadeja komisijos balus i starosaite pakila i siauliai taip nusileida...i Strosaites chors transvestitais persirenge,o tai as ziauriai nekenciu...
Komentavo migle, on 2010-02-13 13:41
as vinliete tai puiku kad sauliai iskrito tai mano miestas vilnius starosaite ormaliaai dianuoja as tik uz ja nu ir puiku kad j ineiskrito nes mn omiestas vinlius jeigu jus ja butumet tai zmogus gi
Komentavo ......m, on 2010-02-26 15:10
dar ziurekit kad Vilnius nebutu taip kad laimetu, o lyderiai i gala. viskas gali keistis. Vilnius saunuoliai, balsingiausi ir labiausiai issiskyriantys:)
Komentavo kkk, on 2010-02-26 15:13
jus nesuprantat humoro del tu transvestitu?nu ir nuobodus
Komentavo dovile, on 2010-03-14 13:26
kaip gaila kad iskrito deivis.jis man labai patiko,ju choras butu 1-oje vietoje,bet zmonems gaila keliu litu uz ji pabalsuoti.(kaip jums negeda?) ;(

Komentuoti
  • TV3 administracija pasilieka teisę pašalinti netinkamus komentarus.
Vardas:
Komentaras:



Patvirtinimo kodas:* Code

 
EmediateAd