Forgot login?   No account yet? Register
TV3 Forumas
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Baimės akys (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Baimės akys
#30908
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Baimės akys 2 Years, 2 Months ago  
Netrukus per TV3 – ilgai slėptas projektas „Baimės akys“!

2012-ųjų vasario 7 dieną 20.30 val. TV3 eteryje... Kažkas! Kone ištisas dvi savaites tokį paslaptingą anonsą matė visi TV3 žiūrovai, o televizijos biurą ir socialinį tinklą „Facebook“ užplūdo smalsiausių žiūrovų klausimai: „Tai kas įvyks TV3 eteryje? Išduokite!“ Žiūrimiausia televizija Lietuvoje TV3 didžiuodamasi pristato pirmą kartą šalies televizijos kanaluose dar neregėto formato laidą – „Baimės akys“!

Unikalų projektą Lietuvoje kurianti prodiuserinė kompanija „TV Manija“ su vienu profesionaliausių šalyje prodiuserių Sauliumi Urbonavičiumi-Samu priešakyje per rekordiškai trumpą laiką – vos dešimt dienų – sukūrė ir nufilmavo daugybę jaudinančių situacijų, kai ir paprasti Lietuvos žmonės, ir besivadinantieji drąsiausiomis šalies žvaigždėmis sutiko leistis į aklinos tamsos kambarius paragauti ore tvyrančios baimės! Samas prisipažįsta, kad tokios griežtos tarptautinio projekto taisyklės privertė dirbti kur kas didesniu tempu, nei įprasta, kad žinia apie filmuojamą laidą būtų laikoma paslaptyje ir nepasklistų visuomenėje.

„Pirmą kartą šalies televizijos istorijoje žiūrovai išvys laidą, kurios dalyviai veiks aklinoje tamsoje. Viską filmavome profesionalia naktinio matymo technika. Įdomiausia tai, kaip žmonės elgiasi ryžęsi išbandyti save visiškoje nežinioje – jie neįstengia suvaldyti emocijų. ‚Baimės akių‘ dalyviai mintyse susikūrė įvairiausių fobijų – patys paprasčiausi daiktai tapo siaubingais sąmonės priešais! Neabejoju, kad naujosios TV3 laidos žiūrovai juoksis iki ašarų – tokio linksmo televizijos šou jau seniai nebuvo Lietuvos TV ekranuose“, – sako laidos prodiuseris S. Urbonavičius-Samas.

„Baimės akyse“ žiūrovus intriguos ir pirmą kartą savo karjeros istorijoje pramoginėje laidoje sutikęs dalyvauti ir ją vesti ilgametis TV3 Sporto žinių vedėjas Robertas Petrauskas, prisipažįstantis, kad didžiausia jo paties baimė – aukštis, o pats įlindęs į „Baimės akių“ dalyvių kailį sako jautęsis nejaukiai.

„Baimė, drąsa ir netikėti vaizduotės monstrai – kaip tik šios tikros, nesuvaidintos žmonių emocijos yra pagrindinis naujos laidos ‚Baimės akys‘ koziris. Kuo baisiau jausis žaidimo dalyviai, tuo linksmiau bus TV3 žiūrovams“, – įspūdžiais dalinasi „Baimės akių“ vedėjas. R. Petrauskas išduoda, kad ryžęsis dalyvauti šioje avantiūroje įgijo naujos ir labai įdomios patirties.

Pagal pasaulinį formatą Total Black Out režisuota laida „Baimės akys“ milžiniško populiarumo jau spėjo susilaukti Rusijoje, Japonijoje, Belgijoje, Danijoje, Olandijoje ir Norvegijoje, o netrukus pasirodys ir kituose pasaulio žemynuose.

Su kokiais išbandymais susidūrė „Baimės akių“ dalyviai, TV3 eteryje žiūrovai galės sekti kiekvieną antradienį 20.30 val. nuo vasario 7 dienos!

Naujosios laidos „Baimės akys“ anonsą galite pažiūrėti čia.

Unikalaus formato laida Lietuvoje „Baimės akys“ ir pikantiškiausios užduotys drąsuoliams – nuo vasario 7-osios antradieniais 20.30 val. tik per TV3!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#31071
Meska (User)
Fresh Boarder
Posts: 1
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Baimės akys 2 Years ago  
Privalau pastebėti, kad laidos vedėjas geras sporto komentatorius, bet prastas aktorius. Jau vien laidos pavadinimas įpareigoja vedėją įnešti į laidą dramatizmo, emocijos, ekspresyvumo. Tačiau žiūrint susidaro įspūdis, kad vedėjui žiauriai nuobodu, jis net miega, yra labai vangus. Per prievartą vedama laida nedaro jokio įspūdžio, o dar tas skaičiavimas prie duobių (1,2,3)...juoką o ne įtampą kelia.
Stebint visą laidą nejaučiu jokios įtampos. Reikėtų tikrai profesionalesnio vedėjo, kuris užvestų dalyvius ir įtrauktų žiūrovus.
o kai paskelbiamas nugalėtojas, tai galima pagalvoti, kad tuos 500 lt vedėjas turės atiduoti iš savo kišenės, nes visai nesidžiaugia..
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
#31189
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Baimės akys 1 Year, 11 Months ago  
Naujas „Baimės akių“ sezonas – tik internetinės TV žiūrovams!

Gegužę populiariausia televizija internete „TV3 Play“ švęs vienerių metų gimtadienį ir savo žiūrovams rodys išskirtinę programą, kurioje: antrasis „Baimės akių“ sezonas su Robertu Petrausku, išankstinės naujojo lietuviško TV3 serialo „Be namų“ su krepšininku Linu Kleiza serijos, populiariausių vasaros laidų ir projektų – „Ūkininkas ieško žmonos“ ir „Pasirink mane“ kūrimo užkulisiai, TV3 20-ojo sezono didžiųjų projektų „Šok su manimi“ ir „X Faktorius“ įdomybės, ir daugybė kitų niekur nerodytų TV pramogų!

Gimtadienio dovanų seriją pradės antrasis „Baimės akių“ sezonas su R. Petrausku – jį „TV3 Play“ žiūrovai galės matyti kiekvieną antradienį nuo gegužės 1 dienos. Gegužės 28-ąją startuosiantis naujas lietuviškas serialas su Linu Kleiza „Be namų“ „TV3 Play“ žiūrovams bus pristatytas savaite anksčiau nei TV3 žiūrovams – jau gegužės 21-ąją, pirmadienį. Keturias dienas iš eilės „TV3 Play“ bus parodytos keturios premjerinės „Be namų“ serijos.

Tyrimų bendrovės „Gemius S.A.“ duomenimis (2011 spalis – 2012 vasaris) „TV3 Play“ per vieną mėnesį vidutiniškai sulaukia daugiau nei 200 tūkst. unikalių lankytojų ir patenka į didžiųjų televizijų internete sąrašą Baltijos šalyse. „TV3 Play“ žiūrimiausiųjų laidų tope (laikotarpis 2012 01 01–03 31) puikuojasi serialas „Moterys meluoja geriau“ – net 1 077 058 peržiūrų, TV3 Žinios, Orai ir Vakaro žinios – 240 634 peržiūrų, serialas „Naisių vasara“ – 237 719 peržiūrų, ketvirtoje – didžiausio masto muzikinis projektas Lietuvoje „Chorų karai“ – 214 151 peržiūrų, penktoje – serialas „Vyno kelias“ – 188 241 peržiūrų.

„TV3 Play“ televizijoje pateikiamos ne tik TV3, o ir kanalo „chuligano“ TV6 laidos: mados simbolio Lietuvoje Manto Petruškevičiaus stiliaus žurnalas „Mados reidas“, laida apie fotografiją ir jos paslaptis „Per objektyvą“, žvejų ir jiems prijaučiančių pamėgta „Vienam gale kablys“, gyvūnų mylėtojų žurnalas „Tavo augintinis“ bei nauja pramoginė mokslinė laida „Paprastai apie sudėtingus“ su Mindaugu Rainiu ir žavia eterio naujoke Gabriele Laškaite.

Moterų kanalo TV8 eteryje transliuojamos laidos – „Išminties rakčiukai“ su Agota Panaviene ir „Keturkojis šou“ su Skaiva Jasevičiūte taip pat laukia „TV3 Play“ televizijoje savo gerbėjų. Netiesiogiai rodomos laidos atsiduria interneto televizijoje „TV3 Play“ iš karto po eterio, o tiesiogiai transliuojamos – kitą dieną po eterio.

„TV3 Play“ vienų metų gimtadienis – gegužės 1–31 dienomis!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop