Forgot login?   No account yet? Register
TV3 Forumas
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Naisių vasara (1 viewing) (1) Guest
Pirmadieniais - Penktadieniais 10:00
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Naisių vasara
#24264
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Naisių vasara 4 Years, 5 Months ago  
Į TV3 atkeliauja naujas lietuviškas serialas „Naisių vasara“

Jau visai netrukus, kai žiema pasirodys ne tik už lango, bet ir kalendoriuje, TV3 pakvies jaukiai įsitaisyti namuose ir mintimis sugrįžti į vasarą.

Lietuviško serialo „Naisių vasara“ veiksmas žiūrovą nukels į Lietuvos kaimą. Draminis serialas atskleis kokiais džiaugsmais ir rūpesčiais gyvena šiandienos kaimo žmonės. Provincijos žiūrovai čia atras savo gyvenimo realijų, o miestiečiai bus maloniai nustebinti, kad kaime gyvena ne „runkeliai“, o darbštūs, išsilavinę ir linksmi žmonės. Užburiantys gamtos vaizdai, intriguojantis siužetas ir truputėlis mistikos – mat vienas iš serialo personažų yra keistomis galiomis pasižymintis žolininkas – tokia TV3 žiemos sezono naujiena.

Serialo kūrėjai norėjo parodyti, koks iš tiesų gražus, šviesus, išsilavinęs ir išlaikęs tradicijas yra lietuviškas kaimas. Nors serialo veiksmas vyksta konkrečioje vietoje – Šiaulių rajone, netoli garsiojo Kryžių kalno įsikūrusiame Naisių kaime, tačiau tai anaiptol ne vieno kaimo istorija. „Naisių vasara“ – tai pasakojimas apie šimtus ar tūkstančius Lietuvos kaimų, kuriuose verda gyvenimas: ten kur myli, ten kur juokiasi, ten kur skauda...

Išskirtinė ne tik serialo tematika, bet ir mastai. Tai kone didžiausią aktorių trupę subūręs serialas lietuviškų serialų istorijoje ir neabejotinai didžiausia masine scena galinti pasigirti lietuviška drama: viename „Naisių vasaros“ epizode filmavosi apie 300 žmonių.

Serialą režisuoti ėmėsi Saulius Balandis, scenarijaus autoriai Ramūnas Karbauskis, Erikas Kundreckas ir Arnas Ališauskas, prodiuseris – Rolandas Skaisgirys. Seriale vaidins daugelis Šiaulių dramos teatro aktorių: Sigitas Jakubauskas, Antanas Venckus, Juozas Bindokas, Rimantė Krilavičiūtė, Nijolė Mironščikaitė, jaunieji Šiaulių universitetą baigę aktoriai, o taip pat žinomi Panevėžio, Klaipėdos, bei Vilniaus teatrų aktoriai.

„Naisių vasara“ – jau greitai per TV3!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#24433
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 4 Years, 5 Months ago  
Naisių kaime buvo pristatytas naujas TV3 serialas „Naisių vasara“Vakar Šiaulių rajone, Naisiuose, buvo pristatyta žiemos sezono TV3 televizijos naujiena – serialas apie kaimo gyvenimą „Naisių vasara“. Susipažinti su nauja istorija ir pasišnekučiuoti su aktoriais bei serialo kūrėjais susirinko sausakimša Naisių bendruomenės kultūros namų salė.

Pristatymo organizatoriai nuo pat pradžių renginio svečius apgaubė dėmesiu. Prie įvažiavimo į kaimą budėjo policijos ekipažas, nurodantis kryptį, o į stovėjimo aikšteles mašinas palydėdavo merginos, raitos ant žemaitukų, mat Naisiuose įsikūręs šių grynakraujų žirgynas. Renginio dalyviai buvo vaišinami uzbeko kulinaro ant iešmo kepto avino kepsniais, galėjo paskanauti su serialo tematika susijusios įvairių žolelių arbatos (vienas pagrindinių herojų – žolininkas), o išvykstantiems buvo paruošti lauknešėliai su šiame kaime kepta duona ir spaustu sūriu.

Prieš renginį susirinkusiuosius linksmino Žarėnų kaimo kapela. Daugelis svečių šypsojosi manydami, kad serialo veiksmas nukels kone į Žemaitės laikų kaimą. Tačiau ne vienas nustebo išvydęs, kad vaizduojamas šių dienų kaimas – modernus, o jame gyvenantys žmonės – išsilavinę ir šviesūs. Serialo modernumą pabrėžė ir vinjetės muzika bei garso takelis. Jį specialiai „Naisių vasarai“ sukūrė Kauno sunkiojo roko grupė „Thundertale“. Grupės dainų galėjo išgirsti ir pristatymo dalyviai, mat pasibaigus pirmosios serijos peržiūrai jie pasirodė scenoje.

Netrukus per TV3 startuosiančio serialo veiksmas pasakoja apie mokslus medicinos universitete baigusią Eli, kuri sugrįžta vasaroti į gimtąjį kaimą ir kartu susitaikyti su tėvu, žymiu apylinkės žolininku. Tą dieną, kai Elena vėl iš naujo atranda savo tėvą, jaunas ūkininkas Pijus savajam ištaria paskutinius atsisveikinimo žodžius. Įvairios aplinkybės ir naujų netikėtų įvykių sūkurys Pijų ir Eli bei visą kaimo bendruomenę įsuka į nenuspėjamų nuotykių ir svaigios meilės vasarą. Seriale netrūks ir nūdienos kaimų aktualijų: mokyklų uždarymai, danų kiaulynų steigimas, rajonų savivaldybių savivalė. Serialo prodiuseris Rolandas Skaisgirys sako, kad kaimo tematika jam visada buvo aktuali, nes jis pats kilęs iš kaimo. Prodiuseris džiaugiasi sutikęs bendramintį – stambų ūkininką Ramūną Karbauskį, kuris tapo serialo mecenatu, taip pat savo pastabomis padėjo kuriant scenarijų bei filmuojant serialą.

„Naisių vasaros“ režisieriumi tapęs Saulius Balandis džiaugiasi, kad juo buvo pasitikėta. Režisierius pripažino, kad užduotis kurti serialą apie kaimo bendruomenę nebuvo iš lengvųjų, tačiau patikino, kad tiek jis, tiek aktorių komanda bei kūrybinė grupė padarė viską, kad juosta būtų patraukli akiai bei užgautų jautriausias žiūrovų širdies stygas.

„Taip, tai serialas, kurio veiksmas vyksta kaime, – sakė S. Balandis. – Tačiau serialas nėra vien kaimui. Tai serialas visiems. Na, juk kas mes iš tiesų esam? Pirma, antra ar trečia kartą nuo žagrės?“ Anot režisieriaus, kaime vaizduojama kaimo bendruomenė yra tarsi mažas valstybės modelis. S. Balandis pasidžiaugė, kad seriale išvengta smurto, kitų negerų dalykų, kurių ir taip netrūksta mūsų šalyje.

„Net ir pats bjauriausias „Naisių vasaros“ herojus yra įdomus, ir tikiu, kad ir jis taps žiūrovų mėgstamas. Iš ekrano sklis daug geros energijos“, – intrigavo S. Balandis.

Naujos istorijos režisierius džiaugėsi, kad iš seriale suburtos aktorių komandos dauguma visuomenei plačiau nėra pažįstami. Žiūrovai neabejotinai atpažins tik Rimantą Bagdzevičių, Sigitą Jakubauską, dar porą aktorių.

„Labai norėjau, kad trupėje būtų naujų veidų, todėl jų ieškojau Šiaulių, Panevėžio ir Klaipėdos teatruose. Nenorėjau veidų, „einančių“ iš serialo į serialą. Net ir apie save kalbu. Tikrai džiaugiuosi, kad keturiems mėnesiams dingau iš televizijos ekranų. Vienu metu jau buvo net nemalonu kasdien matyti save“, – pasakoja S. Balandis.

Be išvardintų aktorių „Naisių vasaroje“ pasirodys – Juozas Bindokas, Almantas Vaišnys, Antanas Venckus, Rimantė Krilavičiūtė, Nijolė Mirončikaitė, Velta Anužienė, Aurimas Žvinys, Agnė Guobienė, Elida Dutinskytė, Vladas Baranauskas, Danielius Bučys, Vaida Kavaliauskaitė ir kiti.

Nauja gyvenimiška „Naisių vasaros“ drama – jau greitai per TV3!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#24626
Deimantas153 (User)
Fresh Boarder
Posts: 8
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 4 Years, 5 Months ago  
Laukiu
Žiūrėsiu
 
Report to moderator   Logged Logged  
  The administrator has disabled public write access.
#24826
Shade (User)
Expert Boarder
Posts: 128
graphgraph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 4 Years, 5 Months ago  
Ispradziu pasirode NACIU vasara
 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#28633
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 3 Years, 4 Months ago  
Antrasis „Naisių vasaros“ sezonas – su aktore Gabija Ryškuviene

Lietuvos kino ir televizinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2010“ įvertinimą kaip geriausias 2010-ųjų TV filmas pelnęs TV3 televizijos filmas „Naisių vasara“ sugrįžta. Iškart po Naujųjų žiūrovų laukia naujos intriguojančios ir vasara kvepiančios antrojo sezono serijos.

Filmo gerbėjai galės pasinerti į netikėtus siužeto vingius, jau pamėgtų ir naujų herojų gyvenimus. Daugelis nekantriai laukia, kaip susiklostys po sunkaus sužeidimo į ligoninę patekusios Elenos ir jos mylimojo Pijaus santykiai. Ar atgaus regėjimą mistinėmis aplinkybėmis apakęs jos tėvas, žinomas kaimo žolininkas? Ar juodais darbeliais pagarsėjęs Giedrius tęsės pažadą tapti doru kaimo gyventoju? Ar į Afriką išvykęs Vaidas sugrįš į gimtinę? Ir ar greitai gimsiantis Jurgos kūdikis suartins išdraskytą šeimą?

Ir tai dar ne viskas. Keistas įvykis sukrės Naisių kaimo gyvenimą. Į laisvę ištrūkęs piktadarys sieks keršto, o jo vardas ilgai bus neatskleistas.

„Nei vieno herojaus kol kas nelaidojame, o štai vestuvės – taip, bus. Tik kas su kuo tuoksis – neatskleisiu, tegu lieka staigmena. Bus seriale ir įtampos akimirkų, ir švelnios ironijos, ir naųjų veidų. Prie aktorių komandos šią vasarą prisijungė aktorė Gabija Ryškuvienė. Ji vaidins mokytoją, atvykusią dirbti į Naisius. Graži moteris įsipainios į meilės trikampį. Oi, ko tik čia nebus“, – intrigavo filmo režisierius Saulius Balandis.

Jis taip pat akcentavo, kad pusę metų kurtos naujosios serijos pulsuos jausmingumu, kuris skleisis nuostabių vaizdų fone ir sušildys žiemos vakarus. TV filme „Naisių vasara“ vaidmenis sukūrė Sigitas Jakubauskas, Rimantas Bagdzevičius, Nijolė Mirončikaitė, Aurimas Žvinys, Agnė Grudytė-Guobienė, Antanas Venckus, Vaida Kavaliauskaitė, Česlovas Judeikis, Rimanta Krilavičiūtė ir kiti.

Antrasis „Naisių vasaros“ sezonas su Gabija Ryškuviene – iškart po Naujųjų tik per TV3!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#30530
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 2 Years, 9 Months ago  
Šeštadienį per TV3 – „Naisių vasaros“ festivalis!

Savaitgalį garsiausiame Lietuvos kaime – Naisiuose – praūžė antrasis festivalis visai šeimai „Naisių vasara 2011“. Šeimos televizija TV3 įspūdingiausias renginio akimirkas kvies prisiminti jau šį šeštadienį, liepos 16-ąją, 19.00 val.

Vieno mylimiausių lietuviškų serialų „Naisių vasara“ žvaigždės, muzikantai ir menininkai iš visos Lietuvos skambiu šūkiu „Saugokime šeimą ir puoselėkime šeimos vertybes!” paruošė įsimintiną programą: festivalį vedė net trijų kartų atstovai, serialo „Naisių vasara“ aktoriai – Juozas Bindokas, Nijolė Mirončikaitė, Aurimas Žvinys, Elida Dubinskytė-Šimaitė ir Naisių jaunimo ansamblio pora.

„Festivalis neatsiejamas nuo TV3 serialo „Naisių vasara“ ir to paties pavadinimo teatro. Tai bendras didelis projektas, skirtas pakeisti įsišaknijusią nuomonę, kad Lietuvos kaimas pasenęs ir neįdomus. Tiek serialas, tiek festivalis bando paneigti stereotipus“, – teigia festivalio sumanytojas R. Karbauskis.

„Naisių vasara 2011“ festivalio scenoje TV3 žiūrovai pamatys Nedą Malūnavičiūtę, Sashą Song, Igorį Kofą, Olegą Ditkovskį, Kostą Smoriginą, Andrių Kulikauską, „Thundertale“, Agnę Armoškaitę su Šv. Kristoforo orkestru, vadovaujamu maestro Donato Katkaus, ir kitus žinomus atlikėjus.

Futbolo kamuolį spardys TV3 laidos „Oranžinė manija“ vedėjas Marijonas Mikutavičius, Martynas Starkus, Rolandas Skaisgirys ir kiti žymūs futbolo klubo „Prelegentai“ žaidėjai, kuriems susirungti teko su geriausia Šiaulių rajono komanda – Kuršėnų „Venta“!

Daugiau nei 100 lietuvių ir kryžiuočių riterių viduramžių kautynių inscenizacija, žemaitukų nacionalinės taurės varžybos, medžio skulptorių dirbtuvės, „Tele bim bam“ programa vaikams, spektakliai, viduramžių stovykla, ornitologų miestelis ir rekordo siekimas – sukurti didžiausią pasaulyje gandralizdį – visa tai festivalyje „Naisių vasara 2011“ per TV3!

„Naisių vasaros festivalis 2011“ – liepos 16 dieną 19.00 val. per TV3!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
#31459
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5293
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Re:Naisių vasara 1 Year, 9 Months ago  
Aktorius Gediminas Girdvainis: „Naisiuose – kaip Holivude!“

Jubiliejiniam, dvidešimtajam, sezonui besiruošianti televizija TV3 pasitinka šį rudenį su trenksmu: jau pradėti populiariausio visų laikų lietuviško serialo „Moterys meluoja geriau“ filmavimo darbai, jaukiai atnaujintoje „Beatos virtuvėje“ gimsta nauji kvapai ir skoniai, žinomi žmonės Lietuvoje repetuoja šokių žingsnelius ketvirtajam „Šok su manimi“ sezonui, penkiasdešimties profesionalų komanda ruošiasi didžiausio masto muzikiniam projektui Lietuvoje „X Faktorius“, Robertas Petrauskas kviečia drauge laukti azartiškiausio TV žaidimo „Kas? Kur? Kada?“ pradžios, o analogų neturinčios lietuviškos situacijų komedijos – „Motina ir sūnus“ – aktoriai jubiliejiniame sezone TV3 žiūrovams žada dozę juodojo humoro. Jau rudenį į TV3 ekranus su naujais scenarijaus vingiais sugrįš TV3 žiūrovų pamėgtas serialas „Naisių vasara“.

Daugiaserijinio televizijos pasakojimo išgarsintoje Šiaulių rajono Naisių gyvenvietėje kasdien galima sutikti visą pulką garsių šalies aktorių, nuo aušros iki sutemų besifilmuojančių naujausiose serijose. Populiaraus serialo „Naisių vasara“ tęsinyje vieną pagrindinių vaidmenų atliks legendinis „Velnio nuotakos“ Pinčiukas, buvęs TV3 žaidimo „To dar nebuvo“ vedėjas, aktorius Gediminas Girdvainis.

Naująjį sezoną Naisius užplūs netikėti svečiai – įsimylėjėliai, išminčiai, geradariai ir pokštininkai. Paslaptingiausias iš jų – auksarankis, sveikuolis ir šmaikštuolis buvęs ugniagesys Izidorius, kurį ir įkūnys G. Girdvainis. Jis į Naisius užklys ieškodamas darbo, bet ras žymiai daugiau nei galėjo tikėtis.

„Visko ten nutiks. Gal net ir gimdymus priiminėsiu... Ką žinai, kas kaime atsitiks. Jei ką, tai juk pirmiausia kviečia veterinarą, ugniagesį. Gimdymas – beveik gaisras“, – intriguoja aktorius.

G. Girdvainio personažo atsiradimas sujudins naisiškius. „Jis privers visus pažvelgti į save naujomis akimis ir patikėti, kad dirbant, tikint ir mylint kiekviena gyvenimo diena gali virsti mažu stebuklu, – žada viena scenarijaus autorių Aistė Ptakauskė. – Naisiai atgis nuo naujų žmonių ir naujų sumanymų. Visi be išimties kurs ką nors gražaus ir prasmingo: meną, santykius, šeimą ar verslą. Žinoma, nebus išvengta ir paskalų, išdaigų bei nesusipratimų, bet visi išgyvenimai ir sukrėtimai padarys naisiškius tik dar stipresnius, išmokys įsiklausyti į save ir suprasti: jei nesugebi būti laimingas čia ir dabar, nebūsi laimingas niekada.“

Naujausioje „Naisių vasaros“ dalyje taip pat pasirodys žiūrovų pamėgti aktoriai: Aurimas Žvinys, Sigitas Jakubauskas, Rimanta Krilavičiūtė, Juozas Bindokas, Rimantas Bagdzevičius, Nijolė Mirončikaitė, Vaida Kavaliauskaitė ir kiti.

Ketvirtasis „Naisių vasaros“ sezonas su seniai pažįstamais ir dar nematytais veidais, laiko patikrintais ir naujai užgimusiais jausmais bei sena kaip pasaulis gyvenimo išmintimi – jau šį rudenį jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone!

„Naisių vasara“ – jubiliejiniame, dvidešimtajame, TV3 televizijos sezone jau šį rudenį!

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
  The administrator has disabled public write access.
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop