Forgot login?   No account yet? Register
TV3 Forumas
Welcome, Guest
Please Login or Register.    Lost Password?
Ekstremalus krepšinis (1 viewing) (1) Guest
Go to bottom Post Reply Favoured: 0
TOPIC: Ekstremalus krepšinis
#18197
Audrius (Admin)
Admin
Posts: 5290
graph
User Offline Click here to see the profile of this user
Ekstremalus krepšinis 6 Years ago  
Apie šou

„Ekstremalus krepšinis“ - tikras krepšinio šou „Tango TV“ eteryje

Ne itin sėkmingai pasibaigus Eurolygos varžyboms, kur mūsų krepšinio komandos neiškovojo nė vieno medalio, Lietuva sulaikiusi kvapą laukia artėjančios vasaros olimpiados. Joje dalyvausianti Lietuvos krepšinio rinktinė yra viena realiausių kandidačių į medalius, todėl „Tango TV“ nuo kovo 31 dienos pradeda šou „Ekstremalus krepšinis“, kuriame pakvips tikromis krepšinio aistromis televizijos eteryje. Tai pirmas tokio pobūdžio projektas, kuris bus rodomas kiekvieną darbo dieną per „Tango TV“, o jame galėsis rungtis ne tik vaikinai, bet ir merginos.

Dėl kiečiausių krepšininkų vardo kovos krepšinio komandų trejetai tris prieš tris, o pavieniai žaidėjai rodys ekstremaliausius triukus ir galės rungtis dėl kamuolio virtuozo titulo. Gražiausios ir seksualiausios Lietuvos merginos kovos geriausių krepšinio sirgalių šokėjų kategorijoje – šou metu jos pristatys skirtingus ir pačius geriausius savo pasirodymus.

Krepšininkus vertins garsiausios Lietuvos krepšinio žvaigždės – pripažinimą iškovoję žaidėjai, tarptautinės klasės teisėjai ir geriausi treneriai. Viską vainikuos ir pristatys gatvės kultūros simboliu jau tapęs ir jaunimo tarpe itin populiarus muzikantas Gabrielius Liaudanskas-Svaras.

Kas taps geriausi komanda, kiečiausiu kamuolio virtuozu ir geidžiamiausiomis šokėjomis paaiškės jau gegužės pabaigoje, prieš pat vasaros olimpiadą.

Laidos svetainė

 
Report to moderator   Logged Logged  
 
Last Edit: 2008/04/09 00:26 By Audrius.
 
  The administrator has disabled public write access.
      Topics Author Date
    thread link
Ekstremalus krepšinis
Audrius 2008/04/09 00:25
Go to top Post Reply
Powered by FireBoardget the latest posts directly to your desktop