TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje

TV3 savo žiūrovams siūlo drauge kokybiškai ir intelektualiai pramogauti. TV3 siekia sudominti žiūrovą išskirtinio turinio programomis, skatinti pilietiškumą ir ugdyti šeimos vertybes. Esame laimingi, kad jūsų dėka devynerius metus iš eilės TV3 – žiūrimiausia televizija Lietuvoje. Daugiau nei 100 žmonių komanda Lietuvoje kasdien dirba dėl Jūsų – ištikimiausių TV3 žiūrovų. Suvokiame televizijos poveikį visuomenei, todėl į šį verslą žiūrime atsakingai – laikomės visų žiniasklaidos priemonėms galiojančių įstatymų ir taisyklių. Tai aprėpia viską – programų turinį, rėmėjų medžiagą, reklamas ir patį darbuotojų elgesį.

***

TV3 televizija augina tradicijas – kasmet organizuojame paprastų, bet Lietuvai nusipelniusių žmonių apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Juos inicijuoja TV3 Žinių tarnyba.

Šiemet, minint dvidešimtmetį, TV3 televizijos ir SEB banko organizuojamai socialinei iniciatyvai „Išsipildymo akcija“ sukaks dešimt metų. Per devynerius metus geros valios žmonių dėka akcijos globotiniams pavyko surinkti daugiau nei 20,5 mln. litų.

TV3 eteryje daugėja laidų ir projektų, pritaikytų klausos negalią turintiems žiūrovams. Sieksime, kad šeimos dieną – gegužės 15-ąją – būtų įteisinta trumpesnė darbo diena, o jos metu tėvai su vaikais galėtų skirti ypatingą dėmesį vieni kitiems.

TV3 televizija vykdo ir daugiau socialinių projektų – drauge su UNICEF iniciatyvą „Už kiekvieną vaiką“, tęsiame žiniasklaidos koncerno Modern Times Group (MTG), kuriam ir priklausome, socialinę kampaniją „MTG futbolas taikai“. Taip pat vieną didžiausių aplinkosaugos projektų „Žemės valanda“, kai valandai kviečiame išjungti šviesas ir leisti mūsų Žemei atsikvėpti.

Kasmet liepos 6-ąją, Mindaugo karūnavimo dieną, TV3 televizija suvienija visame pasaulyje gyvenančias lietuvių bendruomenes ir Lietuvos himną kviečia giedoti drauge.

TV3 televizija skatina propaguoti sveiką gyvenseną ir palaikyti fizinį aktyvą – TV3 televizijos kolektyvas, laidų vedėjai ir prodiuseriai patys kasmet susiburia į dviračių ir bėgimo maratonus bei kitus Lietuvoje vykstančius sporto renginius.

„Šiuolaikinė atsakomybė“ (Modern Responsibility)

TV3 televizija priklauso tarptautiniam žiniasklaidos koncernui Modern Times Group (MTG), kuriame „Šiuolaikinė atsakomybė“ yra būdas užtikrinti darnų verslo plėtojimą. Ją sudaro keturios dalys: verslo atsakomybė, transliavimo ir rinkodaros atsakomybė, atsakomybė kolegoms ir atsakomybė visuomenei. Daugiau informacijos apie tai galite rasti ČIA.

Rekvizitai:

UAB "Tele–3"
A/s: LT677300010118908240
Bankas AB "SWEDBANK"
B/k: 73000
PVM k. LT213930219
Įm. k. 121393020

Adresas:

Kalvarijų g. 135, LT-08221 Vilnius
Tel. (8 5) 203 01 02
Faks. (8 5) 203 01 03

Komentarai ir pageidavimai dėl eterio
info@tv3.lt

Komentarai ir pageidavimai dėl internetinės svetainės
internetas@tv3.lt