Lietuvos talentai Sekmadieniais 19:30
Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Beatos virtuvė Šeštadieniais 10:30
Nemylima Šiokiadieniais 16:00
Farai Pirmadieniais 21:00

Ar meilei reikalinga santuoka?

Jau rytoj, ketvirtadienį, 19.30 val. TV3 diskusijų laidoje „Ginčas be taisyklių“ bus diskutuojama visiems, o ypač moterims, aktualia tema „Ar meilei reikalinga santuoka?“

0
komentarai

Muzikinis cechas

Mažam žmonių ratui žinomos alternatyvios muzikos grupės vis garsiau ima kalbėti apie tai, kaip sunku išsikovoti klausytojų dėmesį ir į koncertus privilioti pilnas žmonių sales. Metalo muziką grojančios grupės „Dead Man‘s Cross“ nariai įsitikinę, kad dažnam lietuviui labiau rūpi pasėdėti bare, nei nueiti į gyvos muzikos koncertą.

0
komentarai

Trečiadieniais 21:00

Jau šįvakar žiūrimiausiu laiku, 21.00 val., TV3 projekte „Aš – kino žvaigždė“ žiūrovai vėl išvys, kaip savo aktorinius sugebėjimus sekasi atskleisti gerai žinomiems Lietuvos pramogų pasaulio atstovams.

0
komentarai

Antradieniais 21:00

Atviras interviu su dizaineriu Juozu Statkevičiumi, Lietuvos elito atstovai antrajame Austrių gliaudymo čempionate, žinomos moterys makiažo tendencijų pristatyme, naujausio lietuviško filmo premjeros raudonojo kilimo įžymybės, paramos koncerto „Pirk dramblį“ užkulisiai ir Vaido Baumilos atradimai Amerikoje – visa tai TV3 žiūrovų laukia jau šįvakar 21.00 val. įžymybių naujienų laidoje „VIP“.

0
komentarai

Spalio mėnesį

Žiūrimiausia televizija TV3 ištisus metus savo žiūrovams dovanoja naujausius, kritikų ir kino mėgėjų labiausiai vertinamus, neišdildomas emocijas garantuojančius filmus. Šį spalį TV3 eteryje bus parodyti net 54 filmai. 14 iš jų – geriausio kino premjeros, kurios prie ekranų pritrauks ir romantiką dievinančius, ir be veiksmo filmų gyventi negalinčius, ir animaciją mylinčius žiūrovus.

0
komentarai