Premjera! Pasmerkti 3 Pirmadieniais - ketvirtadieniais 20:30
Premjera! Rezidentai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00
Premjera! Ginčas be taisyklių Ketvirtadieniais 19:30
Premjera! Nematoma riba Antradieniais 22:00
Premjera! Nemylima Šiokiadieniais 16:00

Pirm. - ketv. 20:30

Pirmadienį nauju laiku 20.30 val. prasidėjęs TV3 serialo „Pasmerkti“ naujasis sezonas nepašykštėjo emocijų, o žiūrovų pamėgti herojai demonstravo ne tik savo aštrius charakterius, bet ir gerą fizinę formą. Fechtavimo įgūdžius žiniasklaidai neseniai parodęs „Pasmerkti 3“ aktorius Tadas Gryn atskleidė, kad vasarą „užsikrėtė“ ir burlenčių sportu.

0
komentarai

Premjera! Antradieniais 22:00

Žiūrimiausia televizija TV3 kiekvieną sezoną savo žiūrovams dovanoja naujausius, populiariausius ir įdomiausius pasaulio serialus. Šį rudenį kultinio serialo laiku, 22.00 val., pirmadieniais–ketvirtadieniais TV3 įtrauks į veiksmo, meilės, paslapčių ir keršto istorijas.

0
komentarai

Televizijos žiūrovus ir internautus džiuginę žurnalistų keliautojų Martyno Starkaus bei Vytaro Radzevičiaus nuotykiai keliasi į didžiuosius ekranus. Prieš pat Kalėdas kino teatruose pasirodys vaidybinis filmas "Šventa karvė", kuriame šie du Lietuvoje gerai žinomi vyrai taps pagrindiniais herojais.

0
komentarai

Premjera! Ketvirtadieniais 19:30

Žiūrimiausios televizijos TV3 žiūrovai jau šį ketvirtadienį 19.30 val. pamatys pirmąją naujojo sezono pokalbių laidą „Ginčas be taisyklių“, kurią vesti patikėta patyrusiam televizijos laidų kūrėjui Kristupui Krivickui ir griežtajai bei profesionaliajai, itin žiūrovų mylimai dainininkei, projektų teisėjai Rūtai Ščiogolevaitei-Damijonaitienei.

0
komentarai

Premjera! Pirmadieniais 19:20

Jau nuo šio vakaro 19.30 val. pirmadieniais TV3 eteryje karaliaus naujos kartos infošou „VIRAL‘as“. TV3 naujo sezono „Gera kartu!“ premjerinės laidos herojais tapo ryškiausios šalies žvaigždės: krepšinio legenda Arvydas Sabonis, dainininkas Egidijus Dragūnas ir dainininkė, seriale „Rezidentai“ debiutavusi Natalija Bunkė.

0
komentarai