Meilė ar pinigai? Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00
Premjera! Misija: interjeras Pirmadienį 20:00
Premjera! Ginklo broliai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 19:30
Inspektorius Mažylis Trečiadieniais 20:00
Visos Australijos dulkės Ketvirtadieniais 20:00

Gera kartu!

Žiūrimiausia televizija TV3 ir toliau kviečia savo žiūrovus būti kartu. Juk visi žino, kaip gera leisti laiką kartu su savo artimaisiais, draugais, mylimais žmonėmis ar visada pasiilgstančiais augintiniais. Tą įrodė ir TV3 naujojo sezono „Gera kartu!“ žvaigždės. Savo meilę televizijai ir džiaugsmą vėl susitikus po vasaros atostogų jie įamžino specialioje fotosesijoje ir vaizdo klipe, sutilpdami ant ypatingos, švytinčios sofos, tapusios rudens sezono simboliu.

0
komentarai

Nuo rugsėjo 1 d.

Įvairiausi rinkimai mūsų šalyje – labai madingi. Gražiausios lietuvaitės, didžiausio cepelino, greičiausio plaukiko, originaliausio stilisto ir t.t. TV3 naujos kartos info šou „VIRAL‘as“ nusprendė į tai pasižiūrėti savotiškai ir išrinkti geriausią vakarėlių... valgytoją.

0
komentarai

Antradieniais 20:00

Jau šį, antradienio, vakarą 20.00 val. žiūrimiausios televizijos TV3 eteryje – laida „Žvaigždžių dešimtukas. Vasara“. Televizijos žiūrovai išvys pulką populiariausių Lietuvos pramogų pasaulio veidų, kurie ištisą vasarą plušo Palangoje tam, kad praskaidrintų vasarotojų atostogas.

0
komentarai

Nuo rugsėjo 6 d.

Žiūrimiausios televizijos TV3 naujasis rudens sezonas „Gera kartu!“ jau čia pat. Nuo rugsėjo 6 dienos šeštadieniais 10.30 val. laukia atsinaujinusi „Beatos virtuvė“, kurioje, be gausybės gardžių receptų, kelionių ir įdomių pasakojimų apie maistą – speciali rubrika vaikams „Šiandien aš virtuvės šefas“.

0
komentarai

Nuo rugsėjo 1 d.

Žiūrimiausia televizija TV3 savo naują sezoną šūkiu „Gera kartu!“ pradeda jau rugsėjo 1 dieną. Pirmadieniais-ketvirtadieniais 21.00 val. eteryje – premjera: komiškas medicinos serialas „Rezidentai“ su visu šalies aktorių žvaigždynu.

0
komentarai