Gyvenimo bangos Savaitgaliais 13:45
Šok su manimi Tiesiogiai! Šeštadieniais 19:00
Farai Pirmadieniais 20:30
Bibliotekininkai Ketvirtadieniais 22:10 ir 23:10
Rezidentai Pirmadieniais - ketvirtadieniais 21:00

Šeštadieniais 19:00

Jau šį šeštadienį TV3 televizijos eteryje – įspūdingas didžiojo projekto „Šok su manimi“ pusfinalis. Visai netrukus paaiškės kurios keturios poros iš likusių penkių susikaus finale dėl geriausių šokėjų Lietuvoje vardo.

0
komentarai

Šeštadieniais 10:00

Primena dviratį ant sniego, bet neturi ratų, sėdynės, pedalų, o svarbiausia – be stabdžių. Kas tai? Atsakymą pateikia dainininkas ir muzikos prodiuseris L. Pačkauskas, šią žiemą besimėgaujantis savo naujuoju „žaisliuku“ – snowscoot.

0
komentarai

TV3 aktualijų infošou „VIRAL'as“ tęsia talentingiausios, gražiausios ir iškalbingiausios vedėjos paieškas. Laidos eterio žvaigžde nori tapti ne viena pramogų pasaulio diva, todėl šįsyk į kovą leidosi dar viena grupės „Kitokios“ narė – Indrė Burlinskaitė.

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Jau greitai TV3 eteryje pasirodys nauja unikali išvaizdos ir gyvenimo pokyčių laida „Svajonių nuotaka“. Gražiausiai gyvenimo šventei besiruošiančios merginos ir moterys turės galimybę pasigražinti ir išsitaisyti tuos išvaizdos trūkumus, kurie yra akivaizdūs arba kurie, jų manymu, trukdo joms pasijusti gražiomis.

0
komentarai

Pirm. - ketv. 21:00

Modelis Simonas Pham – geidžiamas veidas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje. Žavus vaikinas yra dirbęs su tokiais pasaulinio garso prekės ženklais kaip „Kenzo“, „Louis Vuitton“, „Gyvenchy“ ir daug kitų. Simonas pripažįsta – norint išlaikyti puikią išvaizdą reikia ne tik prisižiūrėti mitybą, bet ir intensyviai sportuoti.

0
komentarai