Premjera! Aš - stilistas Sekmadieniais 17:55
Premjera! Svajonių nuotaka Šeštadieniais 17:20
Pakartok! Trečiadieniais 19:30
Apsukrios kambarinės Pirmadieniais 22:10
Laukinė Esmeralda Pirmadieniais - penktadieniais 15:30

Ar rinkėjams turėtų būti leista balsuoti ne tik prie balsadėžių, bet ir internete bei televizijoje? Statistika rodo, kad balsuojančių prie TV ekranų tikrai netrūktų.

0
komentarai

Antradieniais 20:30

Žinomas šalies kikboksininkas, daugkartinis Tailando bokso ir bušido turnyrų nugalėtojas, savo kategorijos pasaulio čempionas, TV3 didžiojo projekto „Šuolis“ dalyvis Remigijus Morkevičius šiandien džiaugiasi dar vienu ypatingu gyvenimo periodu – būsima tėvyste.

0
komentarai

Kovo 11-ąją per TV3!

Patriotiškumą ir lietuvybę puoselėjanti televizija TV3 tęsia jau tradicija tapusius paprastų Lietuvos žmonių ir mūsų šaliai nusipelniusių užsienio piliečių apdovanojimus „Lietuvos garbė“. Šiemet, kaip ir kasmet, didingieji projekto „Lietuvos garbė 2015“ apdovanojimai vyks kovo 11-ąją, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. 

0
komentarai

Jau greitai per TV3!

Prieš devynerius metus televizijos ekranuose pasirodžiusi didžiaakė šviesiaplaukė mergaitė Evita Malaškevičiūtė pavergė lietuviškų serialų gerbėjus. Mergaitė sužibėjo TV3 serialuose „Amžini jausmai“, „Be namų“ ir kituose televizijos projektuose. 

0
komentarai

Sekmadieniais 17:55

Sekmadienį 17.55 val. TV3 televizija parodys antrąją „Aš – stilistas!“ laidą, kurioje dėl pergalės kovą tęs 10 dalyvių. Atrodo, kad dalyviai įsiklauso į visas pastabas ir greitai mokosi iš savo klaidų. 

0
komentarai